5670 Matthew Ward Suzy Ward

[ Ezoterika ] 2024-01-03

Třetí, čtvrtá a pátá hustota S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Jste zaplaveni informacemi a jen zřídka vám říkáme, které máte přijmout a které ignorovat. Místo toho jsme zdůrazňovali, abyste u všech informací používali rozlišování a důvěřovali intuici, a nabídli jsme vám návod, jak rozlišit faktické informace od nepravdivých.

Nyní se chystáme otevřeně promluvit o vnímání toho, že vstupujete do páté hustoty. Potřebujete vědět, že je to mylný dojem, abyste nebyli rozčarováni, když se nestane to, co očekáváte.

Nevíme, odkud se vzala tato myšlenka o blízkosti Země k páté hustotě - možná z intenzity kolektivní touhy po tom, aby dobro prostoupilo planetu a pozvedlo každý život. Chcete, aby vaše rodiny žily v mírumilovném světě, kde se všichni podílejí na bohatých zdrojích a mají výživné potraviny, vynikající zdravotní péči a vzdělání a uspokojivé bydlení. Svět, jehož poškozené oblasti jsou obnoveny do zdraví a krásy, kde sousedé a národy šťastně spolupracují, každý má možnost postupu a všichni lidé žijí v souladu s přírodou.

Tomu rozumíme, drazí! Všechny světelné bytosti v tomto vesmíru si to přejí pro Gaiu a všechny její obyvatele, lidské, zvířecí i rostlinné duše, a tento svět přijde ve svůj čas - to je jisté!

Máte také osobní přání týkající se páté hustoty. Ačkoli jste mnohem více sladěni s vědomostmi na úrovni duše než obyvatelé třetí hustoty, vaše těla jsou stejně zranitelná jako jejich těla vůči nemocem, útrapám a stárnutí. Chcete, aby vám narostly nové orgány, končetiny a zuby, abyste znovu získali ostrý zrak a sluch, abyste byli silnější a energičtější a abyste vypadali vitálně a mladistvě.

I to je pochopitelné a schopnost provést tyto změny se skutečně blíží, ale ne bezprostředně nebo hromadně. Klíčem není technologie lékařského lůžka, jak si možná myslíte - je to úzký kontakt s vaším tělem a jeho fungováním, neochvějná víra a volba smlouvy o duši pro optimální fyzickou, duševní a emocionální pohodu. Pokud se vědomá přání osob v tomto ohledu shodují s jejich smlouvami a pokud pevně věří, že mají schopnost obnovy, vytváří tato kombinace frekvenci, která aktivuje samoléčebné, regenerační a odbourávací mechanismy těla.

Chcete také telepaticky komunikovat, materializovat předměty, teleportovat se ... Pokračování: http://galacticchannelings.com/index.html


Zdroj: http://galacticchannelings.com/index.html

Zpět