5653 Archangel Michael: Dokonči, co jsi začal James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-12-26

Jsem archanděl Michael. Přicházím, abych byl s vámi v této době, v těchto chvílích pokračujících změn.

Víc než změny přichází všude vpřed pravda. Všichni víte, že tomu tak je, protože pravda volně vytéká z mnoha stínů, kde byla zadržována a kde se šířily lži a podvody. Ale nyní, když znáte pravdu, jak vystupuje vpřed, můžete vyjádřit tuto úroveň pravdy a nahlédnout za stín, nahlédnout za temnotu, nahlédnout za lži, nepravdy, a váš život se rozšiřuje dál a dál. Vaše vědomí se rozšiřuje, protože může začít chápat věci, které byste před mnoha lety nebyli schopni pochopit. Stejně jako je nyní tolik lidí, kteří ještě nemohou zcela pochopit pravdu, protože je to proti jejich systému víry. A pokud je to proti jejich systému víry, uzavřeli se. Ale vy, s vaším třetím okem dokořán, nyní můžete nejen cítit a znát pravdu, ale můžete ji také začít vyjadřovat. Neboť to bylo dáno již dávno a skutečně je to pravda, pravda vás osvobodí. A pravda, která se nyní stále více objevuje, osvobozuje vás všechny, protože se nyní pohybujete za závojem. Závoj pro vás v mnoha případech již neexistuje. Závoj programování. Vy se totiž přeprogramováváte. Tam je to jiné.

Nenecháváte se programovat druhými, ale nyní přeprogramováváte sami sebe. ˝Dokončete, co jste začali,˝ je v této době velmi důležité. Víme totiž, že mnozí z vás jsou občas sklíčení. Mnozí z vás sledují, co jim sdělují různé zpravodajské zdroje, různé mediální zdroje. Ne že byste tomu věřili, ale je ve vás část, která tomuto programování podléhá, i když jen na chvíli. Dovolíte, aby to k vám opět proniklo. Ale protože se blížíte k cíli, stále blíž a blíž, díky tomu nyní vidíte dál než jen k programování. A mnozí na celé planetě k tomuto bodu dospějí také. Mnohem více, než si v tuto chvíli myslíte. Mnozí z vás si totiž myslí, že ti, kteří se probudili, jsou všichni, ale je jich ještě mnohem, mnohem více, kteří se probudí, stejně jako vy. Dokončete, co jste začali. Nepodléhejte již starému programování. Buďte sami sebou. Buďte tím, kým jste. Buďte božskou bytostí, o níž víte, že jste. Pokud k tomuto přesvědčení plně dospějete, nebude mít konce to, co budete schopni manifestovat ve svém životě a s vaší pomocí i ostatní v jejich životech. Tentokrát je to chvíle, na kterou jste všichni čekali od samého počátku, kdy jste se dobrovolně rozhodli sem přijít. Toto je ta chvíle.

Po tisících a tisících let jste dorazili. Nejen na konci, nejen v cíli, ale na začátku nové kapitoly, nové úrovně vaší cesty. Skutečně bylo dáno, že cesta nemá konce. Existuje pouze mnoho konců a mnoho začátků. Ale tento konec, tato meta je docela zásadní. Když se na něj podíváte v celém systému stvoření, je to konec obrovský. Začátek bude ještě větší než konec.
Jsem archanděl Michael a nyní vás opouštím v míru, lásce a jednotě. A abyste i nadále pokračovali vpřed a dokončili.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/26/archangel-michael-finish-what-you-started/

Zpět