5651 Big Pharma - 4 důkazy potvrzující masovou vraždu Paul A Philips

[ Ezoterika ] 2023-12-26

Depopulační psychologická vakcinační operace

Jak ubíhají roky od takzvaného rozkvětu COVID-19, účinnost a autentičnost˝vakcíny˝ měla několik zásadních problémů. Množí se důkazy, že tato takzvaná vakcína způsobila mnoho vážných škod. Při zpětném pohledu jsou zde minimálně 4 nezpochybnitelné důkazy, které potvrzují, že psy-op o vylidňování světa vakcíny Big Pharma je masová vražda za peníze.

1. Společnost Pfizer hrdě vykázala rekordní zisky Není to tak dávno, co generální ředitel společnosti Pfizer Dr. Albert Bourla oznámil meziroční rekordní výnosy ve výši 100 miliard dolarů. Tvrdil, že pacienti ˝ pozitivně vnímají Pfizer...˝ PR mašinérie drzé propagandy musela být v plném proudu, aby získala ˝ pozitivní vnímání˝ a skryla skutečnost, že tyto rekordní příjmy byly z vakcíny pro masové vraždění. Pfizer to ví už nějakou dobu. Vlastní uniklé interní dokumenty společnosti Pfizer oznámily rostoucí celosvětovou nemocnost s úmrtností v důsledku jejich škodlivých vakcín. Nicméně pokračují v prosazování vakcíny... Jak dlouho bude jejich propagandistická mašinérie zakrývat to, co je zjevné: co jim stále prochází, protože peníze jsou silnější než pravda a skutečný zájem o blaho? Kde jsou norimberské studie (žádný informovaný souhlas) pro tyto lidi a jejich vakcínu Big Pharma? Chcete-li o tom více, důrazně vám doporučuji, abyste se podívali na video s profesorem Michelem Chossudovským a Caroline Maillouxovou.
https://rumble.com/v2at7is-michel-chossudovsky-pfizer-death-vs-profits.html

2 - Roberta Speranza, bývalá ministryně zdravotnictví italské vlády, je vyšetřována kvůli obvinění z vraždy
Další důkaz odhalující politickou korupci na nejvyšších úrovních vlády: Od samého začátku odhalovaly usvědčující interní e-maily Speranza věděla a spoluúčastnila se na vakcíně Big Pharma proti takzvanému COVID, která nejen vážně zraňovala a mrzačila, ale také zabíjela lidi v mnoha tisících. Speranza měla prsty v udržování těchto informací pod pokličkou, což zahrnuje udržovat vakcinaci pro zisk Big Pharma v nezměněné míře a přitom lhát; povzbuzovat veřejnost, že vakcíny jsou ˝bezpečné a účinné˝. Zároveň byl očkovací program povinný pro osoby v určitých profesích, jako jsou policisté a učitelé. Vyšetřován zůstává také Nicola Magrini, bývalý ředitel AIFA (Italský drogový úřad). Vyšetřování Speranzy i Magriniho jsou v registru a vyšetřovacích záznamů římské prokuratury.

3 - Filipíny: Nevysvětlená úmrtí
Zákonodárci na Filipínách odhlasovali a schválili rezoluci, která se bude zabývat více než 260 000 nevysvětlenými úmrtími po očkování v roce 2021. Toto usnesení také zahrnovalo vyšetřování 67 000 nadměrných nevysvětlených úmrtí po očkování v roce 2022. Pak, o den později, ejhle, zákonodárci a jejich budova byli zničeni masivním zemětřesením (HAARP?)...! Teď mi řekni, že nevidíš slona v místnosti??

4 - Studie Anglie Další rozsudky smrti pro zisky Big Pharma
Vládní zdravotní studie od Agentury pro zdravotní bezpečnost Spojeného království (UKHSA) šokujícím způsobem odhalily, že za poslední 2 roky došlo k jednomu milionu úmrtí u plně očkovaných proti COVID. Ve srovnání s podobnými 61 000 úmrtími neočkovaných v Anglii. Rozsah podání vakcíny je ještě varovnější, vezmeme-li v úvahu, že 30 % populace země nedostalo jedinou dávku vakcíny COVID. To znamená, že tato čísla úmrtí vedla k poměru 1 neočkovaný ku 3 očkovaným (jedna nebo více dávek). Tolik k poradnímu zpěvu/vychvalování ˝bezpečné a účinné˝ mantry britské Národní zdravotnické služby (NHS), když radí veřejnosti o vakcíně COVID Big Pharma.

Údaje ze studie UKHSA v Anglii také ukázaly, že:
- Čím více dávek vakcíny COVID bude nabízeno, tím vyšší bude počet odmítnutí.
Ve skutečnosti to znamenalo, že z 63,4 milionu způsobilých obyvatel řeklo 18,9 milionu ne prvnímu očkování. Celkem 21,5 milionu pak řeklo ne druhému, a 30,4 milionu pak řeklo ne třetí dávce ...
- Ohromující je zjištění, že ze všech úmrtí na COVID bylo 95 % očkováno (jedno nebo více bodnutí). Další důkaz, že tyto vakcíny jsou spojeny se zvýšenou úmrtností, protože systematicky zabíjí lidi. Není divu, že tato otřesná okolnost byla nazvána ˝pandemie očkovaných˝.
Dočkáme se někdy dne, kdy tomu vláda učiní přítrž zrušením vakcíny Big Pharma?

Ačkoli tyto čtyři důkazy představují mnoho, mnoho příkladů nevybíravých vlastních zájmů korporací, mediálního spinu, politické korupce, mandátů/nátlaku... pokud jde o vakcínu Big Pharma, je třeba si uvědomit, že jde o širší souvislosti. Globalisté jsou těmi, kdo jsou zodpovědní za program masového vyvražďování vakcínami a dohlížejí na něj, protože je spojen s jejich programem světové depopulace. My-lidé musíme hnát odpovědné osoby k odpovědnosti.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/26/big-pharma-vaccine-de-pop-psy-op-4-pieces-of-evidence-confirming-mass-murder-for-money/

Zpět