5643 Odznak cti James Gilliland

[ Ezoterika ] 2023-12-28

Sám doma vypadá jako opakující se vzorec. Pamatuji si, že celá rodina navštěvovala mé lidi v Kalifornii každé Vánoce. Zůstával jsem doma s výmluvou, že nemůžu opustit ranč, zamrznou trubky a někdo musí nakrmit zvířata. Udělal jsem si zásoby jídla a trávil většinu času hlubokou meditací, dal si dlouhé solné koupele Epson a šel na procházku lesem se sněžnicemi. Během té doby jsem pracoval na uvolnění minulosti, odpustil každému, kdo to potřeboval, a ponořil se hluboko do své stinné stránky, abych viděl, co se vyjasnilo. Čím více jsem trávil čas v duchu, zejména komunikací s vyššími dimenzemi, tím méně jsem toužil po kontaktu s lidstvem. Viděl jsem, jak je většina lidstva zraněná a uvězněná, jak je společensky inženýrovaná, přičemž většina z nich ani neví, že je úplně odtržena od svého srdce a duše. Málokdo dokonce věděl, proč se inkarnoval. Je smutné, že většina byla chycena do opičí pasti hledající lásku, přijetí a souhlas mimo sebe. Sociální inženýrství zcela mimo srdce a duši se snaží zapůsobit na ostatní sociálně inženýrské lidi. Vždycky jsem miloval rčení, kým bys byl bez svého příběhu? Pokorný Bůh/Bohyně ve službě druhým, kdybyste znali pravdu.

Spiritualita se stala módou plnou duchovního ega recitujícího klišé, které slyšeli na Facebooku, ale to je jejich příběh. Kdo by byli bez toho příběhu? Všechny naše osobní problémy pochází z toho, že jsme osobou oddělenou od celku hledajícího mimo sebe to, co vždy bylo uvnitř.

Váš příběh je to, co vás drží od toho, co je vše, co je uvnitř. Jsme multidimenzionální bytosti. Který aspekt já ve vibračním kontinuu chcete, aby byl vaším příběhem? Jste Plejáďan, Orionec, Sirian, Arkturián, Andromeďan, vyrostli jste na lodi v předchozích inkarnacích? Nosíš ten život jako odznak, že jsi výjimečný? Co kdybyste věřili, že nejste nic? Nic, co je třeba uznat, co obhajovat, jen pozorovatel? Jediný důvod, proč má nad vámi někdo moc, je ten, že od něj něco chcete. Co kdybys nic nechtěl? Co kdybyste byli právě tam, v okamžiku sdílení nebo rozhodnutí nesdílet bez jakékoli vazby nebo potřeby umožnit příběh někoho jiného? Představte si, jak by na to reagovali vaši přátelé a rodina? Udělají vše pro to, aby vás vrátili zpět do krabice, jejich projekce toho, kdo jste. Proto zůstávám na Vánoce sám doma a miluji každou jejich vteřinu. Ne, že by nebylo hezké sdílet s ostatními na stejné vlně. Právě teď je to jako najít jehlu v septiku. Jen si dělám srandu, je to velmi dysfunkční planeta v procesu a já mám na funkčních planetách spoustu přátel.

Něco k zamyšlení. Mějte se dobře a krásné svátky, jakkoli jim chcete říkat.
P.S. Lidé jsou během těchto směn výrazně ovlivněni negativními vlivy. Vyčistěte se.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/28/james-gilliland-badge-of-honor/

Zpět