558 TUNELY ... PhDr. Václav Vosáhlo

[ Realita ] 2020-10-18

Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM) je výzkumným oddělením Sociologického ústavu AV ČR. Jeho historie sahá do roku 1946, kdy jako součást Ministerstva informací začal fungovat Československý ústav pro výzkum veřejného mínění. Současné Centrum vzniklo v roce 2001. Kdybyste se chtěli dozvědět více:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Centrum_pro_výzkum_veřejného_mínění
Agentura CVVM (personální, rodinné vazby při obsazování klíčových pozic ve vlivových periodikách, agenturách, nadacích, firmách, institutech) - detailně viz: https://cvvm.soc.cascz/cz

A nyní zpozorni:
Šéfredaktor Bakalova týdeníku Respekt (je to ten Zdeněk Bakala, který vytuneloval OKD a podvedl s byty většinu občanů na Ostravsku, který si užívá ve švýcarské vile na břehu Ženevského jezera, je větší tunelářský borec, než legendární Viktor Kožený) je Erik Tabery - viz:
https://cswikipedia.org/wiki/Erik Tabery. Jeho manželka E. Taberyho, Paulina Taberyová, je jedním z analytiků CVVM - viz:https://cvvm.soc.cas.cz/cz/kontakty
A ve správní radě organizace Člověk v tísni je matka Erika Taberyho, KRISTINA TABERYOVÁ, rozená Štěpánková - viz: https://www.clovekvtisni.cz/kdo-jsme/struktura-organizace

Častým a protežovaným hostem v Respektu je Pavel Čižinský - viz: https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavel_Čižinský

Ten byl nedávno odvolán z pozice starosty Městské části Praha 1 pro zásadně chybná rozhodnutí, kde kradl. Je bratrem Jana Čižinského, který je poslanec parlamentu, starosta městské části Prahy 7 a zastupitel na Magistrátu hl. města Prahy jako lídr tam vládnoucí koalice "Praha sobě" a spolu s Piráty i TOP 09, který rozhodl o neoprávněném zbourání soch maršála KOBĚVA, které byl protipráývně porovedeno bez vydaného Stavebního povolení, protože i na bourání nemovitostí musí vždy být, tio je ta demokracie, která zde nastoupila po Sametové revoluci. Pavel Čižinský se dobře zná s advokátem Pavlem Uhlem, který sedí ve správní radě Transparency International ČR - viz: https://www.transparency.cz/lide-v-transparency/#managing_board.

Ředitelem české národní pobočky Transparency International je David Ondráčka, který nedávno prohrál svoji žalobu na premiéra BABIŠE - viz: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/babis-se-nemusi-omlouvat-za-zkorumpovanou-neziskovku-89720..

Jinak je Pavel Uhl nejstarším synem Petra Uhla (viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Petr Uhl) a Anny Šabatové, donedávna ombudsmanky ČR (nahradil ji JUDr. Křeček). Mezi aktivity Pavla Uhla patří např. podání volební stížnosti Nejvyššímu správnímu soudu v Brně na určení neplatnosti volby kandidátů Mgr. Tomáše Zdechovského a Miroslava Pocheho ve volbách do Evropského parlamentu konaných 23. a 24. 5. 2014. A podívejte na závěr tohoto podání, co požadoval v návrhu usnesení: aby byli vyhlášeni za zvolené europoslance pirát Ivan Bartoš a zelený Ondřej Liška.

A kdo je mezi navrhovateli ze Strany zelených, které advokát Pavel Uhl zastupoval? No přeci další dítě Petra Uhla, dcera Saša Uhlová ze Strany Zelených - viz: https://cs.wikipedia.org/wiki/Saša_Uhlová. Ta jaksi mimochodem spolupracovala s Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky - viz:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Nadační_fond_nezávislé_žurnalistiky
a stránky tohoto Nadačního fondu. https://www.nfnz.cz/

Tento fond zase podporuje mimo jiné projekt Člověk v tísni, o kterém již byla řeč a když si přečteš, kdy a proč Nadační fond nezávislé žurnalistiky vznikl, je každému jasné, že zákonitě musí pronásledovat premiéra a jeho rodinu (je to jako hon na čarodějnice ve středověku) - viz: https://www.nfnz.cz/o-nas/proc-jsme-vznikli/.

Aktuálně Nadační fond nezávislé žurnalistiky finančně podporuje projekt kritiky smyšleného spojení moci presidenta a premiéra a mapování jejich údajných politických a ekonomických zájmů - viz https://www.nfnz.cz/projekty/reporter-p19/, čímž se snaží zpochybnit a eventuálně rozbít výsledky demokratických voleb. A tak lze pokračovat v této analýze dále a dále do zblbnutí. Jsou to stále jedni a ti samí vyžírkové, kterým není radno věřit ani pozdrav, kteří za naše daně vyvíjejí podvratnou činnost, rozkládají a rozdělují tuto společnost, rozsévají nenávist a nevraživost, která vyúsťuje pod rouškou pseudodemokratických hesel, článků a reportáží a i třeba v akcích spolku Milion chvilek proti presidentovi, premiérovi a jeho rodině, ministryni spravedlnosti Benešové, ombudsmanovi Křečkovi a jiným demokraticky zvoleným subjektům, podporují nelegální migranty směřující do Evropy atd. atd.

Jejich vlajkovou aktivitou je program antibabiš - a divíte se po přečtení této analýzy proč? Pořádně si vše přečtěte, nejsou to žádné výmysly ani lži a na rozdíl od výplodů těchto aktivistických rozvracečů a udavačů zmiňovaných výše jí šiřte jako analýzu co nejširšímu okruhu občanů. Ať už konečně prohlédnou a v demokratických volbách se společně zbavíme této aktivistické chobotnice. Vždyť jak mohou občané např. volit stranu Pirátů? Nebo klan bratrů Čižinských? Nebo stranu Zelených? Nebo chodit skandovat na demonstrace Milionu chvilek? A jak mohou tyto organizace a spolky podporovat finančně?

pozn. - spíš to vypadá, že nás potřebují zaměstnat, aby se nám mozek nenastartoval správným směrem. Všichni jsou to stejná verbež.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Centrum_pro_výzkum_veřejného_mínění

Zpět