5572 ODDĚLENÍ Sierra NZ

[ Ezoterika ] 2023-12-16

U úvodní položky použijte prosím svou rozlišovací schopnost. Je na vašem rozhodnutí, zda s vámi informace rezonují, proto polemizovat o jejich důvěryhodnosti v komentářích je zbytečné. Život právě teď je o perspektivě na 200% a Oddělení s velkým O.

Hodiny Q byly aktualizovány: KONEC JE TADY. PŘIPRAVTE SE NA FÁZI 1. BLACKOUT.
https://qofficial.net/password?fbclid=IwAR0_-jTL80FTWy2lIbqTbAFy6lHl-ifBPuf_9hijWpa-dIhkPmaZSYQ5O5U

Dobře, takže tady je můj názor na tyto informace, založený na desetiletích výzkumu všech druhů záležitostí. Chovám se, jako by se něco mohlo stát, ale pokud se tak nestane, zůstávám v klidu. Jinými slovy, jsem připravena pro případ, že by internet někdy vypadl. V autě mám základy hotovosti, jídla, benzínu. Výlet do knihovny dnes odpoledne mi poskytne četbu. Jsem v pohodě. POKUD vypadne internet, plánuji okamžitě jít do domovů dvou blízkých přátel světelných bojovníků, kteří bydlí do patnácti minut od mého bydliště. Vědí, že KDYŽ vypadne internet, brzy mě uvidí u svých dveří. Tento plán funguje už měsíce. Vyplatí se udělat si plán. Tady vítězí zdravý rozum, ne panika.

Potenciální výpadek internetu přináší problém tohoto blogu. Byl by to tady i potom...? Nevím. Modleme se, aby komunikace světelných bojovníků zůstala poté nedotčena a my se pustili do uklidňování vyděšené populace kolem nás. Opravdu si nemyslím, že by Aliance dovolila ztrátu veškeré inspirativní práce milionů Válečníků Světla po celém světě.

width=


Změna předmětu...
Děkuji trenéru Jerrymu za zaslání tohoto článku. Je zajímavé číst, jak armáda zcela obešla bodnutí jako potenciální příčinu náhlého ohromného počtu případů srdeční zástavy. Jako příčinu srdeční zástavy generálplukovníka Erica Smitha při cvičení uvádí vrozenou srdeční vadu. Real Raw News uvedl, že byl cílem útoku Deep state.
https://www.military.com/daily-news/2023/12/11/potential-recruits-receive-heart-screenings-under-proposed-defense-bill.html/amp

Přidávám klip Bidena, abych všem připomněla, že je falešný. Podívejte se na to hladké lesklé čelo, které údajně patří 81letému muži. Všimněte si, jak se nehne, když zvedne obočí. Je to maska, lidi. To je jeden ze čtyř herců, kteří hrají roli Bidena.
https://gab.com/QAnon211/posts/111580827628874214

Toto malé video pro mě není překvapením. Bezdrátová sluchátka jsem nikdy nenosila. Pokaždé, když s nimi vidím lidi na pobřeží, pomyslím si: "Smažíš si mozek..." A ukázalo se, že mám pravdu.

https://anonup.com/upload/videos/2023/12/QFlQMulyBrx4CItKYVqB_14_7fc5f6b83fd590a21757008ff07cd96a_video_original.mp4?_=2

To je pro mě dnes vše, milí bojovníci světla. Deset dní do Vánoc a nikdy jsem se v životě necítila méně "vánočně". Letos žádný strom - poprvé. Letos žádné tlaky - poprvé. Letos to prostě necítím a jsem s tím naprosto v pohodě. Energie jsou tak zvláštní a intenzivní, že nemá smysl předstírat, že život je jako obvykle. Jak jsem nedávno psala v komentáři, cítím podivnou směs toho, že jsem stěží na planetě, ale zároveň zcela napojená. Je to stav neustálého nervového napětí, i když se vědomě necítím napjatá.
Jsme v tom všichni společně, díky bohu.!
MÁME TO.
Děkuji za přečtení tohoto příspěvku. Můžete jej sdílet, pokud jej znovu zveřejníte celý, včetně odkazu na můj blog.
Kam jdeme Jeden jdeme všichni.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/16/detachment-with-a-capital-d/

Zpět