5562 Plejáďané: Nechat jít Christine Day

[ Ezoterika ] 2023-12-05

Posvátné proudy, které během prosince přicházejí na planetu, jsou určeny k tomu, aby vás znovu usadily ve vašem srdci. Nyní je čas na váš návrat domů. Buďte v klidu ve svém srdci a umožněte vlastní proces transmutace. Začíná to tím, že se rozhodnete nechat jít... Nechat odejít minulost, staré systémy přesvědčení, které vám již neslouží. Pochopte, že lítost, stud a vina se drží pouze v mysli ega. Tyto projevy nejsou pravdou srdce.....
Pracujte uvnitř okamžiku, okamžik je vaší jedinou realitou. Rozhodněte se nechat jít a umožněte v sobě osvobození. Tento měsíc je čas přestat se snažit a jednoduše Být. Oslavujte svou živost, bytí v životě a jedinečnost!
Nechte se unášet a staňte se okamžikem. Otevřete své vědomí okamžiku a dovolte si přijímat. Díky přítomnosti v okamžiku se může rozvinout vše, po čem toužíte.
Přiznejte si vlastnictví toho, co je touhou vašeho srdce, a požadujte to v daném okamžiku. Když to uděláte, uvedete do pohybu vlnu vytvářející touhu vašeho srdce. Vstupte do nového roku na frekvenci hojnosti!
Plejáďané

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/05/the-pleiadians-letting-go/

Zpět