5560 Zásadní okamžik, co si vybrat? Judith Kusel

[ Ezoterika ] 2023-12-05

Včera ráno jsem četla něco od Saint Germaina, co mi tento významný okamžik přiblížilo ve vyšším smyslu. Zajímavé je, že mé výklady duše mě vždy intuitivně vedly k tomu, že jsem to chápala na hluboké úrovni, ale to, že jsem to měla takto potvrzené, tomu jen dodalo další impuls. Ve třicátých letech minulého století už St. Germain připravoval lidstvo na vzestup na Novou Zemi a na Nový zlatý věk. Už tehdy říkal, že během této doby budeme muset transmutovat miliardy pozemských let, kolektivní negativní vzorce a všechny karmické vzorce, které jsme kdy vytvořili s jinými dušemi! A teď si představte, s kolika dušemi jste již v tomto životě komunikovali, nemluvě o všech ostatních životech před tímto! Sečtěte to všechno a vaše vlastní mysl začne tápat!

Vnitřní práci dělám už od svých dvaceti let a od mého většího probuzení v roce 2004, kdy se mi zhroutil celý život, to nabralo kvantové obrátky: - doslovně. Musela jsem začít úplně nový život a nové začátky. Od té doby se z toho stala každodenní a noční záležitost, protože člověk si nemůže pomoci a denně se stýká s jinými dušemi, a to znamená i čištění celých energetických polí a těl. Nyní to rozšiřuji, protože učím své studenty, a jejich životy se od té doby pozitivně proměnily. Při každodenní interakci s lidmi si všímám, že v nás dochází k obrovskému léčení nejen mezi Božským Mužstvím a Božským Ženstvím (jak se mi jasně ukázalo dnes ráno během intenzivního AHA momentu, když jsem si uvědomovala, že mé fyzické tělo má kvůli přetrvávajícím bolestem v určitých částech těla plné ruce práce s vyvažováním sebe sama, a na čem musím ještě pracovat), ale zasahuje i do našich vztahů s otci, matkami, sourozenci a rozšířenými lidskými rodinami, a s tím i do hluboké rekonstrukce našeho genetického kódování, a skutečně, s Božskými otisky, které se nyní aktivují, i do plné aktivace Prvotních klíčů a kódů Prvního stvoření, protože plně vstupujeme do svých nových slunečních světelných těl.

Poslouchala jsem někoho, u koho se objevily problémy s otcem, doslova ve smyslu obviňování otce ze všeho, co se nyní v jejím životě děje. Hluboko uvnitř se to rozšířilo na rozsáhlé vztahy v rodině a také na rozšířené lidské vztahy a okolnosti, které byly nyní všechny zvýrazněny, protože člověk prostě nemůže přijmout žádné emocionální zavazadlo, ani emocionální nálož, ani neodpuštění jakéhokoli druhu, sobě i druhým, studu, viny a pocitu viny a oběti v jakékoli podobě, protože v životě neexistují žádné oběti, pouze lekce duše ve vyšším mistrovství, a do Nové Země si člověk nemůže nic vzít s sebou. Takové uzdravení musí přijít hluboko do vašeho nitra. Léčitelé vám totiž mohou pomoci s uzdravením, ale nemohou za vás vykonat vnitřní práci a odpuštění. Musí přijít hluboké uzdravení, protože pak můžeme osvobodit sebe i všechny zúčastněné duše. Viděla svého otce jako dítě bez lásky a snadno odpustila.

Jsme svobodní. (Přidejte matku, babičku, dědečka, rodové linie, sourozence, širší rodinu a pak to rozšiřte na celé lidstvo!) Nahý jsem přišel na svět a nahý musím opustit starou zemi, abych se mohl zrodit zcela nový: hle, vše činím novým! Rodíme se nově v lásce a s láskou! Neodpuštění, hanba, vina a obviňování ucpávají srdce, zatvrzují ho, a naše emocionální těla se také ucpávají a tvoří se všechny negativní provazy a připoutanosti, všechny emocionální provazy, které se stávají jako černý dehet a vytvářejí obrovské černé železné koule, které nás nejen zatěžují, ale i připoutávají, a my je pak taháme s sebou, a kolik životů jsme to dělali...

Nyní je čas konečně osvobodit sebe i ostatní. Máte svobodnou vůli a možnost volby: co si vyberete? Tohle je tak zásadní okamžik - co si vyberete? Já si vybírám, že se úplně pustím všeho a dovolím si být svobodná a osvobodit ostatní, a v tomto procesu se znovu rodím v lásce a skrze lásku, když plně přijímám jednotu, rovnováhu a jednotu ve všech aspektech a formách života a existence. Všichni se navzájem provázíme domů k pravdě o tom, kým a čím v pravdě jsme, abychom se všichni konečně osvobodili od všech pout a pout a všeho, co jsme kdy na zemi špatně vytvořili. Nyní se konečně osvobozujeme, abychom se zrodili zcela nově, ve všech aspektech života a jeho projevech. Je to návrat k nevinnosti. Věk jednoty, harmonie, míru a lásky.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/05/this-is-such-a-crucial-moment-what-do-you-choose/

Zpět