5516 Chemtrails obsahují mykobakterie, viry, bakterie Pseudomonas a lidskou plazmu Rhoda Wilson

[ Ezoterika ] 2023-11-21

Během projevu v roce 2006 hovořil Dr. William Deagle o chemtrails.
Řekl, že chemtrails obsahovaly soli barya, mykobakteria, viry, bakterie Pseudomonas a lidskou plazmu... Byl lékařem pilotů z Národní bezpečnostní agentury (NSA) Ministerstva obrany Spojených států a Fort Carson, kteří řídili letadla, která rozstřikovala chemtrails... V chemtrails jsou Morgellony. Vysvětlil, že Morgellony jsou nanostrojové formy života na bázi křemíku, které nepocházejí z planety Země... ˝Toto je forma života na bázi křemíku, která je inteligentní jako včely nebo mravenci a brání se,˝ řekl.

...všechny uvedené technologie jsou založeny nejen na signálu, který vás sleduje, ale Nokia, která je jednou z předních mobilních společností, přišla na nový způsob, jak navýšení množství signálu 3 až 5krát více mobilních telefonů v oblasti snížit vysíláním signálu přímo k vám. Kromě buněčného signálu může být biologicky kódovaný signál vyslán do vaší DNA, aby ovlivnil vaši fyziologii a vložil myšlenky do vaší mysli. A tuto technologii dnes mají.
Přeměna atmosféry na plazmu pro,
- modifikace počasí
- geotektonické válčení
- technologie skalárního ovládání mysli
- Woodpecker (elektromagnetický rezonanční ohřev ke změně zemského magnetického pole)
- HAARP, tetra systém ve Spojeném království
- věže Gwenn ve Spojených státech
- systém Iridium Satellite propojený s mobilními věžemi a inteligentními dálnicemi,

Na fóru v Granadě dne 7. prosince 2006 zazněl čtyřhodinový projev s názvem ˝Konspirační realita 11. září k ptačí chřipce a dále˝. Celý projev si můžete prohlédnout na ´Granada Forum Lecture - Dr. Bill Deagle´. Odkaz na pořad The Freeman Perspective uveden ve zdroji. I když nesouhlasíme se vším, co Dr. Deagle řekl, a mnoho z toho, co říká, se zdá být ˝mimo˝, nesouhlasíme ani s veškerou kritikou vůči němu. Existují však věci, které Dr. Deagle řekl a které se dnes zdají být pravdivé...! Níže jsou úryvky z části článku Swallowing the Camel s názvem ´Dr. Deagle on The Future´:

Dr. Deagle o budoucnosti 27. února 2008
˝Ovce tvrdě zjistí, že to není vtip... To, co vám dnes večer ukážu, je obrovské panorama temného, majestátního, zlého veličenstva. Nebojím se dnes v noci zemřít, ˝Protože pokud s tím nebudeme bojovat, budeme mrtví všichni.˝ Mluvím o smrti naší planety... Máme zhruba rok na to, abychom tuto věc obrátili.˝ Později říká, že za deset let se lidé budou produkovat pouze v laboratořích. Ti s genetickými abnormalitami budou zabiti a my všichni budeme naprogramováni zemřít ˝jako žárovky˝.

Ptačí chřipka je ˝mozkový virus˝, nejinteligentnější a nejsmrtelnější biologická zbraň, která kdy byla vydána. Je to ˝Ebola na ´koksu´.˝ Její globální pandemie by mohla zabít 2 miliardy lidí. Američané budou čipováni a umístěni do karanténních zadržovacích zařízení, údajně aby se zabránilo jejímu šíření. Vakcíny proti tomu budou k ničemu. Abychom zabránili této pandemii, musíme mít HEPA filtry ve všech mezinárodních letadlech a musíme přestat rozprašovat chemtrails obsahující nanoorganismy (životní formy na křemíku, které nepocházejí ze Země). ˝Nemůžu vám říct, kdy se to stane, ale přijde to. Všechny ty rány dějin budou vypadat jako nic.˝

˝Rok 2007 a 2008 budou nebezpečné roky.˝ Jako by to nebylo dost špatné, 1. dubna 2005 Bush podepsal výkonný příkaz, který požadoval, aby všichni lidé dostali injekci, která by vás mohla ˝zabít nebo vám způsobit rakovinu˝. Národní průkazy totožnosti a/nebo mikročipy budou zavedeny do roku 2008 spolu s laserovým skenováním sítnice (jako v Minority Report), biometrickou identifikací a bleskově rychlou analýzou DNA. I tak bude každý cestující, který nemá papírový průkaz totožnosti, zadržen a umístěn do karantény. Amero bude v provozu.

Mince pod 1 $ budou staženy z oběhu. ˝Dolar bude nový cent.˝ Ve skutečnosti má radost z toho, když to lidem říká; odfrkne smíchy a ušklíbne se. Do května 2008 budou všechny finanční transakce sledovány pomocí National Drivers ID. Směnný obchod je již nezákonný podle zákona Patriot Act. RFID čipy budou vloženy do všeho - do každé jednotlivé pilulky, lahvičky s vodou atd. - takže každý váš pohyb a každá věc, kterou spotřebujete, lze sledovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Za porušení měny/ID by mohlo být uvěznění ve věznicích postavených Bechtelem a Halliburtonem a hromadné popravy.

˝Národní zdravotnictví bude noční můrou,˝ protože to bude ˝elektronický škrtící řetězec na doktory.˝ Pokud neudělají to, co jim ˝nacističtí kontroloři Dr. Mengele˝ přikážou, budou jim odebrány licence. Lékaři budou nuceni implantovat svým pacientům mikročipy a podávat psychotronické vakcíny, které přepojí váš mozek˝, vakcíny, které ˝vloží DNA, aby změnily vaši genetiku˝, vakcíny, které vám ˝napojí mozek˝, takže myšlenky mohou být implantovány přímo do vašeho mozku pomocí ELF vln a ovládat vaši fyziologii pomocí skalárních technologií a vakcín, které způsobují rakovinu.

Všechny tyto věci již byly vyvinuty, stejně jako velké farmaceutické léky... které pomalu zabíjejí naši starší populaci a mění je v dementní hlupáky.˝ Izrael chce zaútočit na Írán jadernými zařízeními, což vyvolá 3. světovou válku; tomu brání pouze 102. výsadková stráž tím, že hlídá areál reaktoru Dimona. Izrael dal tajné ultimátum, že pokud USA nezaútočí na Írán do pěti měsíců (od Deaglova jednání), zaútočí Izrael.

˝Jsme vteřinu do půlnoci.˝
Pokud Izrael zaútočí na Írán, Rusko pošle svůj nejpokročilejší protiletadlový systém do Sýrie, Íránu a dalších arabských zemí; rakety ze střední Saúdské Arábie mohou zasáhnout až do Londýna každých 30 sekund. Americká protiletadlová technologie založená na HAARP nebude k ničemu, protože způsobí, že každé letadlo bez speciálního čipu a speciálních trubic spadne z oblohy. Navrhují smrtící pesticidy (výzkum zahájený ˝šílenými maniaky˝ v Izraeli před 30 lety) a budou ozařovat potraviny, aby zabili více lidí. Tyto informace zřejmě pocházejí od generálmajora Berta Stubblebine III., častého hosta v online rádiu Deagle The Nutrimedical Report.

Brzy budou existovat nanotechnologická jídla (již existují nanotechnologická barviva a tuky, které mohou překročit hematoencefalickou bariéru), které ˝usmaží vše, co jim přijde do cesty˝, což způsobí Alzheimerovu chorobu a další mozková onemocnění. Chronické chřadnutí je další nanotechnologická nemoc. Tato nemoc byla navržena tak, aby bylo všechno maso nepoživatelné, abychom nemohli lovit, když se to posere. Chtějí zcela kontrolovat zásobování potravinami. Jeden zdroj mu řekl, že přibližně do čtrnácti let bude veškerá potrava vypěstována hydroponicky nebo vypěstována z buněčných kultur v obrovských budovách; maso bude simulováno; zvířata a rostliny již ve volné přírodě nebudou existovat.

Georgijské kameny říkají, že chtějí snížit populaci na 500 milionů, a kameny byly vztyčeny Jimi. Tato teorie (kromě mnoha jiných také propagovaná Alexem Jonesem a Kentem Hovindem) navazuje na Deaglovu myšlenku, že Jejich podivný etický kodex vyžaduje, aby nám řekli, co s námi udělají - v kódu. Deagle viděl tajný operační manuál FEMA, který říká, že pokud dojde k radiologickému nebo biologickému útoku, bude kolem USA vytvořen perimetr a každý, kdo se jím pokusí uniknout, bude zastřelen. Všichni budou v karanténě společně, takže dojde k maximální křížové kontaminaci. Konfrontoval s tím šéfa FEMA. V případě nouze FEMA vypne síť a všechny dálnice. Více než polovina populace zemře do 30 dnů.

Skutečným cílem chemtrails je přeměnit atmosféru na plazmu pro modifikaci počasí, technologii skalárního ovládání mysli, geotektonickou válku a další hanebná použití...

Nokia přišla na způsob, jak prostřednictvím svých telefonů vyslat biokódovaný signál přímo do vaší DNA, ovlivnit vaši fyziologii a vložit myšlenky do vaší mysli. Nokia a Bell Technologies jsou zaměstnáni agenty NSA a mají přísně tajné klasifikace pro výzkum. Jinými slovy, mobilní společnosti jsou součástí ˝temného, zlého majestátu˝.

Plány superdálnice Mex-Am-Can vyžadují zabavení soukromého majetku. Všechny dálnice budou zpoplatněné a všechny budou propojené. Budou postaveny zdi a bariéry, aby se lidé nedostali do nekontrolovaných oblastí, a tyto oblasti budou osazeny vlky, dinosaury a dalšími nebezpečnými zvířaty. ˝Pokud si myslíte, že nedokážou inženýrské dinosaury, žijete ve světě snů˝...

Zdroj: https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia3/ciencia_chemtrails125.htm

Zpět