5438 Planetární změna Peter B Meyer

[ Ezoterika ] 2023-11-18

Planetární přechod je jasný fakt
Planeta Země je znečištěná obrovským množstvím špíny, lží, podvodů, dezinformací, překrucování, falešných zpráv, polopravd, podvodů, zfalšovaných obrázků, klamných přeludů, propagandy a vymývání mozků. Za tímto účelem Anunnaki snížili frekvenci Země a změnili polarizaci z pozitivní na negativní, určenou pro válku a ničení. Čím více lidí zemře, tím lépe lze zbytek populace ovládat a manipulovat. V této závěrečné fázi nyní existujícího 3D cyklu mají ti, kdo se probudili, za úkol informovat lidskou rasu o všech kriminálních aktivitách Deep State Cabal, a ukázat zločiny spáchané proti lidskosti, které jsou den ode dne znatelnější. Jedná se o závažné zločiny proti lidskosti spáchané nejvyšší kabalskou vrstvou v rámci Intergalaktického společenství. Na Zemi operují v zákulisí a ignorují všechny přírodní zákony. Lidstvo už muselo pochopit, že tyto zákony byly opakovaně porušovány a že to má zničující následky. Zbytečnými oběťmi jsou ti, kteří stáli ve frontě na bezplatné očkování proti Covidu proti pandemii, která ani neexistovala, navzdory četným varováním z odborně spolehlivých zdrojů o nebezpečích pro lidi a jejím skrytém skutečném záměru, který FWC prokázala. Oběti s vymytým mozkem jsou duševně nemocné pomocí MSM. S tímto druhem lidí nelze vybudovat žádný nový začátek, proto se dvě třetiny lidstva na Zemi stěhují do exilu. Tento závěr je výsledkem nesčetných patologických lží úřadů.

Bitva proti globální mafii je nyní vyhrána, ale přesvědčit zombie o tom, co se stalo, je nemožné; budou to muset zažít na vlastní kůži, až se osvobození planety Země stane skutečností. Zombie nemohou pomoci vybudovat náš nový svět. Hloupost ve vládách poskytly rovnováhu. Kdyby to nebylo tak smutné, dalo by se oficiálně proklamovaným idiociím smát k smrti. Čekání je na probuzení mas, s poškozením mozku injekcí Covid nebo bez něj. Většina se nemusí probudit, dokud jejich vlastní děti nezemřou na očkovací jed, nebo jim nezbude nic k jídlu kvůli nedostatku jídla. Ať tak či onak, velký konec je v nedohlednu! Planetární přechod z 3D na 5D vyžaduje zvýšení frekvence Země, ve které se spící ovčí lidé nemohou udržet. Ve skutečnosti už nic nemůže zastavit planetární přechod, je součástí univerzálního vývoje světů. Čím dříve se lidstvo probudí, tím lépe pro nás všechny. Nebuďte skromní; ať je pro vás výzvou pomoci nám dosáhnout našeho maximálního potenciálu.

Energetické přizpůsobení, hlavně pro fyzické tělo, probíhá již asi deset let, v důsledku čehož se zemská frekvence pomalu postupně zvyšuje ze 7,8 na současných 12 Hz. A nakonec se zvýší na 40 Hz. Mnoho duší plánovalo inkarnaci nyní. Jiní se rozhodli neprocházet tímto procesem, a tak se deinkarnují před dokončením úplného přechodu z 3D na 5D. Pouze třetina populace se rozhodne opustit hmotný život, aby se podílela na této transformaci. Jsou to právě oni, kdo nyní na vlastní kůži zažívá energetický fenomén frekvenčního posunu.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/18/planetary-changeover/

Zpět