5437 Myšlenky vzestupu Sierra NZ

[ Ezoterika ] 2023-11-18

Žijeme v měnící se době... děsivé době... inspirativní době. Rostoucí kosmické energie, které dnes zažíváme, podporují paniku v nevědomých, krizi v nezdravých a osvícení v inspirovaných.

Q: Na koho se lidé obracejí v časech rostoucího chaosu?

A: Obracejí se na lidi, jako jste vy, na nevzrušené, neochvějné, na lidi tiché moudrosti, kteří, jak se zdá, vědí, jak nejlépe zvládat výzvy dne. Znalosti a moudrost, které jste získali během let duchovního studia, se brzy vyplatí. Možná si o sobě nebudete myslet, že jste mudrc nebo šaman, jako úložiště tolik potřebné moudrosti, ale protože hrozí, že chaos poroste, ostatní lidé budou!
Když skutečně pochopíte metafyzické principy života, můžete pomoci vyřešit jakýkoli problém pro kohokoli.´ (Owen Waters)

Toto poselství je podpořeno mocnou channelovanou zprávou o Události, která se nečekaně objevila, když jsem 12. prosince 2021 opustila milovaného člověka. Citace z channelované zprávy jsem sdílela již dříve v příspěvcích. Nyní je to ještě aktuálnější.

K události:
˝...Je to něco, co nikdo nedokáže vysvětlit, takže lidé začnou pochybovat o své realitě. Přestanou poslouchat zprávy, protože jsou nevysvětlitelné...Lidé se VELMI vyděsí...Mohli by křičet na ulicích nebo se bát ve svých domovech, protože svět je najednou jiný a oni to zpracovávají. Budou to lidé jako my (Válečníci světla), kteří pochopí, co se děje, co může uklidnit ostatní. Budou nás poslouchat a následovat...v tu chvíli nás bude chtít každý poslouchat...˝ (Channelovaná zpráva z regrese)

Mám tak silný pocit, že čas se ˝nabaluje˝. Pocit naléhavosti, který jsem prožívala mnoho měsíců, abych vše dokončila, opadl. Ať už jsou úkoly nedokončené, bude příliš pozdě (ačkoli jsem udělala všechno!).

Je příliš pozdě na to, abychom se snažili přesvědčit ostatní o PRAVDĚ. Rozhodnutí již byla učiněna. Byly vybrány jízdní pruhy. Zvedací most, který byl pro celé lidstvo spuštěn, aby přešlo z 3D do 5D, se zvedá. Důvěřujte všem smlouvám duše. Vše je v pořádku. Odpočívejte, bojovníci světla. To je teď moje nejlepší rada. Naplánovala jsem si celý víkend, abych toho udělala co nejméně. Jak moji blízcí přátelé vědí, tohle NEJSEM já, ale právě to mě přitahuje. Konvičky zeleného čaje, energické časopisy a Star Trek.

Na závěr je zde velmi cool píseň od Jefferson Starship (později přejmenovaná jednoduše Starship) z roku 1987...Nothing´s Gonna Stop Us Now (4´ 28" video). Děkujeme George Eatonovi za sdílení odkazu na Rumour Mills. Píseň by mohla být hymnou světelných bojovníků, kteří pomáhají lidstvu při přechodu z 3D na 5D.... "Ať se svět kolem nás rozpadne... Zlato, zvládneme to, pokud budeme srdce k srdci...˝ Zcela to zvládneme, pokud budeme od srdce k srdci, když se 3D svět kolem nás rozpadne. Aby mohla vzniknout 5D Země, musí se rozpadnout. Prvořadým právem lidstva je být suverénní, prosperující a žít v míru. NEDALI jsme souhlas k tomu, abychom byli po tisíciletí zotročeni temnými silami. Jejich den skončil.
MÁME TO.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/18/ascension-thoughts-update-3/

Zpět