5410 Kolektiv nanebevzatých mistrů: 3 otázky, kterými začínáte den Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-11-07

Požehnání. Jsme Thymus. Jsme kolektiv nanebevzatých mistrů.

To, co ve vás probudíme, je univerzální. Jsme tu, abychom vám připomněli, kdo skutečně jste, a kdo skutečně jste, není nic jiného než celý vesmír a ještě něco navíc. Víme, že vás baví zkoumat různé aspekty toho, kým jste, a děláte to, když studujete minulé životy, paralelní životy a dokonce i budoucí já. Když vám říkáme, že jste všechno najednou, víme, že je toho na vás příliš, abyste to pochopili. Je pro vás těžké si představit, že tomu tak je, a tak mnozí z vás lpí na identitě hvězdného systému, řady minulých životů nebo konkrétně toho, který se vám opravdu líbí.

Jste tam, abyste se úplně poznali, a to znamená překročit omezení myslet si o sobě, že jste jen jedním z čehokoli. Už jste si to oznámili, že jste víc než jen tato jedna osoba, jeden život. A je vás mnohem víc, co můžete poznat, a určitě je to pro vás dobrý začátek ztotožnit se svým galaktickým původem nebo se svým dvanácti-dimenzionálním já.

Zveme vás, abyste zvážili, že jste svou duši a že vaše duše je Zdrojem, a můžete jít kamkoli a být čímkoli, když to o sobě víte. Když se ráno probudíte, položte si otázku: ´Kdo chci dnes být?´ Tato otázka se dobře hodí k této: ´Jak se chci dnes cítit?´ A další můžete zvážit: ´Co chci dnes vytvořit a zažít?´

Máte jít za hranice omezení, protože je čas to udělat. Probudili jste se do omezení, která jste si sami stanovili, a nyní je docela možné, že je všechny odloupnete a budete jen sami sebou. Jste svým, přirozeným, opravdovým já a plníte své poslání a zkoumáte aspekt Zdroje, který jste souhlasili prozkoumat, a nemusíte být svým celistvým tolik zavěšeným na to, co děláte nebo jak moc toho děláš. Buďte sami sebou a buďte k sobě upřímní v tom, co chcete dělat a jak se cítíte, a bude pro vás mnohem snazší se rozhodnout, kterým aspektem celku být.

Víte, nemusí to být složitější než tohle, a my jsme tu, abychom vám řekli, že tomu tak není, a chápeme, že vstřebání těchto práv a jejich uvedení do praxe vyžaduje čas, zvláště když byste mohli jediný tam, kde žiješ, a kdo to dělá. Ale to je v pořádku. Staňte se pisálkem spirituality a nechte ostatní následovat. Jste připraveni to udělat a my víme, že jste, protože přijímáte tento přenos.
To je pro teď vše. Jsme Thymus. Jsme kolektiv nanebevzatých mistrů a jsme vždy mezi vámi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/07/the-collective-of-ascended-masters-the-3-questions-to-start-your-day-with/

Zpět