5409 Rada: Jedno semeno Nadina Boun

[ Ezoterika ] 2023-11-07

Jakmile si uvědomíte, že všichni pocházíme z jednoho semene, pak si uvědomíte, že neexistuje nic jako méně, ale že věci mají vzhled méně.

Znáte simulační místnost ve svých filmech Star Trek. Víte, že je to jen simulace, že se nic skutečného neděje, že je to všechno show kvůli zážitku. A i když v této simulaci může plynout čas, pro posádku cestující vesmírem se tento čas v simulaci zdá jako nic.

Když vezmete v úvahu myšlenku, že co když i vy jste v simulaci a vše má vzhled, který potřebuje, abyste mohli hrát hru, a když simulaci opustíte, máte stále věčnost. I když v simulaci zemřete, víte, že nikdy nezemřete, a i když se ti v simulaci jeví jako nepřátelé, při odchodu víte, že jste všichni jeden tým.

Jakmile si uvědomíte, že všichni pocházíme z jednoho semene, že toto semeno je svou povahou věčné, je inteligentní, shovívavé, milující, bohaté, magické, kreativní, hravé, radostné, nekonečné povahy, pak pochopíte, že neexistuje jediný člověk. na této planetě, kdo těmito věcmi také není, se v simulaci objevují pouze jako méně, jako odlišné, jako opačné. Takže až se ocitnete v cokoli soudit, pamatujte, že je to jen zdání v prostředí simulace.

Tyto vlastnosti můžete získat z kohokoli, z čehokoli, s vědomím, že nic takového jako méně neexistuje, jen tím, že si uvědomíte tuto pravdu, jen tím, že si uvědomíte, že každý přebírá roli v rámci simulace, ale že ve skutečnosti touto rolí nejsou. tato postava, a že pravdou je, že my všichni pocházíme z jednoho semene, jednoho věčného, inteligentního, všichni milující, všichni hojní, zdroj / semeno a že jsme všichni inteligentní, kreativní, hodní, stvořeni z lásky, světla, radosti, blahobytu/života.

Láska je odpovědí, protože láska přijímá věci takové, jaké jsou, jak se zdají být, a ví, že realita je dokonalá, i když zdání není, protože láska vidí za zdání do podstaty a esence je vždy čistá, vždy dokonalá, vždy zářivý, zářící, krásný, majestátní.

Všechno, každá jednotlivá věc, fyzická nebo ne, je vyrobena z energie, je vyrobena ze surového materiálu tohoto vesmíru, kterým je láska, takže všechno, každá malá věc reaguje na lásku a poznává se v lásce, prostřednictvím lásky, s láskou.

Milujte to všechno navzdory vzhledu a proměníte to všechno ve skutečnou krásu, skutečnou radost, skutečný klenot/perlu/jiskru, kterou to je.

Záměrně je to všechno ošklivé. Je to celé záměrně pokřivené. Prosba o tvou lásku. Představ si to!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/07/the-council-one-seed/

Zpět