5400 144 000 aktivací KejRaj

[ Ezoterika ] 2023-11-09

Informace zde vyjádřené jsou z mého pohledu, z mého úhlu pohledu. Veškerá pravda vás totiž čeká ve vašem srdečním centru. Nalaďte se na světlo ve svém nitru. V této době se na Zemi odehrávají velké změny, avšak mnozí se rozhodli vidět pouze chaos a zůstávají lhostejní ke změnám, které se odehrávají v jejich nitru a v podúrovních čtvrté dimenze realit, které zůstávají pro většinu neviditelné. Starého se zbavujeme a nikdo neřekl, že odejde v klidu, a to se začalo projevovat i na fyzické úrovni.

Na individuální lidské úrovni procházejí vaše fyzické nádoby rychlými a vyššími upgrady. Vaše éterická, emocionální a mentální těla jsou více integrována do vaší nynější fyzické reality. Vyšší světlo vaší Duše proudí do vašeho nyní vědomí.

Na kolektivní pozemské úrovni dochází ke změnám ve všech královstvích Země. Samotná Země přijímá prostřednictvím vaší Sol obrovské množství světla z mnoha různých větších Sluncí, jako je Alcyone, Sírius, Arcturus a samotné Galaktické centrální Slunce. To vše pomáhá Zemi a jejím obyvatelům při čištění, uvolňování starého paradigmatu a vytváření prostoru pro novou Božskou matrici Světla.

O všem, co se v posledních několika letech energeticky i fyzicky rozvíjí, si dovolíme tvrdit, že pokud jste si až dosud mysleli, že energie byly těžko zvládnutelné a vnější svět byl jen ˝katastrofickým jevištěm˝ špatných činů, ještě jste nic neviděli. Nyní je nanejvýš důležité obrátit svou pozornost dovnitř více než kdy jindy a nechat se vést svým světlem zevnitř a nechat své světlo zářit pro všechny, neboť ano, je ho velmi zapotřebí a rychle se uplatní v okamžiku, kdy stanovíte svůj záměr a zaměříte ho na kohokoli nebo kdekoli, kde cítíte, že je ho nejvíce zapotřebí.

Přichází také další vzrušující čas. Rychle se blíží den, kdy se aktivuje 144 000 lidí a probudí se jejich pravá duchovní identita. Uvědomí si pravou povahu a sílu světla, kterým jsou, protože se plně aktivuje jejich individualizovaná Diamantová jiskra Zdroje v jejich Srdečním centru. Vibrační frekvence Matky Země se následně mnohonásobně zvýší.

Co to znamená?
144 000 je připraveno k tomu, aby je mnozí hledali a objevovali, protože se sami spojují. To je teprve začátek. Neboť 144 000 nebude pracovat jen s několika málo lidmi, ale převezme vyšší role a má vést masy, k probuzení ze snu. Tato práce bude pokračovat až do posunu do Páté dimenze. Pokud se k vám toto poselství dostane, existuje velká pravděpodobnost, že jste jedním ze 144 000, kteří mají být aktivováni k plnému uvědomění si toho, kým skutečně jste. V této době ve vás probíhá mnoho vylepšení, která jsou přípravou na tento okamžik. Božský zásah a intervence vaší galaktické rodiny, aby vám pomohli s přípravou. Ve svých světelných tělech budete sloužit jako 144 000 světelných majáků a portálů.

Neříkáme, že vzestupuje pouze 144 000 lidí. Říkáme, že aktivací 144 000 lidí lidstvo vstupuje do nových světelných říší. Vše, co nyní prožíváte, se bude zdát tak málo ve srovnání s tím, co vás čeká. Zejména čas se ještě více zrychlí. Vaše zážitky budou jako zrychlený film. A pokud nebudete soustředění, lehkovážní a uzemnění, může se vám filmový pásek docela dobře zaseknout. Stále více lidí si každým dnem uvědomuje lži svých vlád, a už si to nenechají líbit. Uvidíte, že povstání v různých národech budou narůstat. Při tom všem si však ti, kdo si to uvědomují, všimnou, že z popela starého povstává něco krásného. Povstává Nová Země, která s pomocí Galaktiků vede své děti, obnovuje vyrovnání podle svého původního plánu a nárokuje si své právoplatné místo ve hvězdách a naplňuje svůj osud.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/11/09/144000-activations-2/#more-344620

Zpět