540 E.T. kontakt - masové odhalení UFO Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2020-10-08

Zkoumali jsme možnosti, které má v současnosti lidstvo před sebou, a musíme říci, že jsme velmi potěšeni časovými harmonogramy, které jste dali dohromady. Víme, že tolik z vás nadále touží po mimozemském kontaktu, a chceme, abyste věděli, že váš posun v poslední době vás přivedl blíže k té době, kdy budete mít plný, otevřený mimozemský kontakt se všemi.

Existuje mnoho z vás, kteří jste zažili svá vlastní setkání, své vlastní zkušenosti a odvedli jste skvělou práci, když jste se aklimatizovali na energie, se kterými jste se setkali. Existují nové plány na pozorování vesmírných lodí na vaší obloze . Budete mít více zkušeností, kde se lidé spojí, aby na obloze pozorovali takzvaná UFO a žasli nad jejich krásou a jejich pohyby. Je pravda, že důkaz mimozemského života sjednotí lidský kolektiv, protože se všichni začnete navzájem vidět jako jedna rasa, a to je pro lidstvo tak důležité.

Je důležité, abyste odložili své rozdíly a uvědomili si, že všichni máte stejné pocity, stejné emoce. Vaše schopnost emocí vás velmi energeticky spojuje. A tak, i když nesouhlasíte na úrovni mysli, pokud byste měli vést skutečnou konverzaci o svých emocích, uvědomili byste si, že jste všichni stejní, a přesto úžasně různorodí a odlišní zároveň. O harmonogramu plného, otevřeného mimozemského kontaktu jsme hovořili již dříve a chceme, abyste věděli, že jste se této zkušenosti přiblížili.

Přiblížili jste se k hromadnému přistání lodí po celém světě a je to proto, že tolik z vás žádá o sjednocující lidskou událost, která by vás všechny spojila, aby tyto mentální rozdíly šli stranou, abyste se mohli navzájem obejmout jako příslušníci jedné lidské rasy, jednoho lidského kolektivu, jedné krásné skupiny bytostí, kteří mají lidskou zkušenost ve stejnou dobu na stejné planetě. Když k tomu dojde, začnete to tak vidět v mnohem větším měřítku a sejdete se, abyste pozorovali své přátele z celé galaxie.

Zdroj: https://danielscranton.com/full-e-t-contact-a-mass-sighting-of-ufos-unity-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-

Zpět