5372 Arkturiánská rada 9D: Interpretace znamení od vašich průvodců Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-11-06

Jsme v procesu objevování nových cest, nových vstupních bodů do vaší vědomé mysli. Spolupracujeme s vašimi průvodci a vašimi vyššími já, abychom určili nejen to, co je pro vás nejlepší, ale také jaké jsou nejlepší doručovací systémy pro to, co můžeme nabídnout. Chceme, abyste věděli, že pomoc je vždy na cestě a že když budete věnovat pozornost signálům, které dostáváte z vnějšího světa, budete vědět, že vše bude v pořádku. A když si všimnete, že se tyto synchronicity ve vaší zkušenosti neustále hromadí, pak začnete chápat, že všechno bude víc než jen v pořádku.

Vy stoupáte; razíte cestu na vyšší úroveň vědomí. Děláte to jako probuzené duše, což znamená, že si s větší pravděpodobností všimnete něčeho, co jsme vám my nebo vaši průvodci položili, než průměrný člověk. Můžete vést svou nadějí a svým věděním, protože jste schopni vnímat to, co vám říká, že vy a zbytek lidstva jste na správné cestě. Během dne se můžete častěji zastavit a hledat tyto značky, které jsou umístěny na viditelném místě.

Způsob, jakým zjišťujeme, jak vám všem nejlépe sloužit, je sledovat vás a všímat si vaší reakce na znamení a na synchronicity. Vaši průvodci se snaží inspirovat vás, abyste se podívali nalevo nebo napravo. Pracují s vámi a s vaší intuicí, aby vás přivedly na místo, kde uvidíte znamení nebo zažijete synchronicitu, a my se všichni společně koordinujeme s vašimi vyššími já, protože vaše vyšší já nakonec ví, co je pro vás nejlepší a na co nejlépe odpovíte, když to uvidíte. Můžete si odpočinout v hledání značek, protože jsou všude a nemusíte je moc hledat. Budou pro vás zřejmé, když se jim začnete více věnovat, a když si je správně vyložíte, máte z nich opravdu nesmírný užitek a zaručíte si, že uvidíte víc.

Správná interpretace každého znamení a každé synchronicity je taková, že věci jdou podle vás a že jste na správné cestě. Všechny vám mají ukázat, že lidstvo bude v pořádku a že jste jedním z vůdců v rozšiřování vědomí, které na Zemi probíhá. Cíťte se podporováni tím, co vidíte, tím, co cítíte a tím, co víte, protože to všechno je určeno k tomu, aby vás podpořilo, a vy máte podporovat ostatní své bližní, kteří možná nehledají znamení a kteří mohou špatně si je vykládají, když je vidí. Toto je jeden ze způsobů, jak vedete, a toto je jeden ze způsobů, jak se ujistit, že budete v pořádku, a dokonce lépe než v pořádku, když tam budete pokračovat na svých cestách do páté dimenze.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/31/the-9d-arcturian-council-interpreting-the-signs-from-your-guides-us/

Zpět