5371 OWS: Vyšší Já James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-10-31

Q: Ješuovo Vyšší Já je Sananda a Sanandovo nižší Já je Ješua, a přesto s nimi můžeme mluvit a klást jim otázky, a je to trochu matoucí. Měl jsem dojem, že vzestup je spojení všech našich ostatních já a jejich sloučení s naším Vyšším Já. Mohl byste to trochu objasnit.
OWS: To, co jste řekl, je jistě správné. Ale také vězte, že vzestup se děje i pro jednotlivce, osobnost. Takže když Ješua procházel svým životem, jak říkáte (tato terminologie se nám nelíbí, ale budeme ji používat), Nižší Já Vyššího Já Sanandy, pak tento prošel procesem vzestupu, vzestoupil a byl pak jedno se Sanandou a dokonce i Vyššími Já Sanandy, až po Monádu celé osobnosti, což byli všichni pohromadě. Ale v tom kolektivu nedochází ke ztrátě individuality. Kolektiv duše, ale jednotlivec, tato osobnost, pokračuje v pohybu a je využívána, kdykoli je potřeba.
Shoshanna: Drahý bratře, můžu zde použít přirovnání. Když někdo dělá třeba pudink, je tam mléko, je tam vejce, jsou tam další věci, dochucovadla, která jdou do pudingu, aby se ten pudink udělal. A pak máte to jídlo. Přesto jsou všechny ingredience v pokrmu stále přítomny. Stále můžete vědět, že jsme začali s několika přísadami, abychom vyrobili jednu věc, ale přísady jsou nutné k výrobě jedné věci. Tak dochází ke sloučení. Ingredience jsou také oddělené, přesto tvoří jednu věc. To je obtížný koncept. Věřím, že OWS dal odpověď, ale stále jsou přítomny všechny jednotlivé části jednoho a jsou stále stejné.
OWS: Jedno je ve všem a vše je v jednom.

Q: Myslím, že včera tam byla zdravotní postel za půl milionu, která přišla. Ale včera byly energie trochu mimo, prostě jiné. Ale dnes ráno, těsně předtím, než jsem se probudil, jsem měl pocit, že když jsem se probouzel, cítil jsem se, jako bych dostal stahování (jediný způsob, jak tomu rozumím). V tu samou chvíli jsem v duchu viděl obdélníkový odstavec s různými malými písmeny (nemohl jsem to přečíst), ale všechno se to stalo tak nějak současně, a pak jsem byl vzhůru. Zjistil jsem, že se mnou přichází stahování informací a probudil jsem se ze snového stavu. Úplně jiné, než jsem kdy zažil, bylo to, že i když jsem nebyl úplně vzhůru, viděl jsem také obdélníkový odstavec, souhrn ve tvaru obdélníkového odstavce. Myslel jsem si, že je to zpráva, kterou jsem tak docela nepochopil nebo jí nerozuměl.

OWS: Váháme, abychom vám to vysvětlili, spíše než abyste pochopili tuto válku ve vás samých a co pro vás ta představa znamená. Je pro vás důležitější jít s proudem v sobě, když si pamatujete sen. To platí pro všechny, kteří mají otázky ohledně stavu svých snů. Co pro ně v tu chvíli znamená, že si uvědomují, že to byl skutečně sen. A jak důležitý mohl být ten sen pro jejich další cestu sem v této době. Co to pro vás znamenalo?
Shoshanna: Myšlenka, že informace proudí k člověku, jak udáváš ty, že existuje obdélníkový tvar, který obsahuje informace, které jsi nemohla přečíst, je to správné?
Za prvé, to, o co se jako vědomí třetí dimenze snažíme, je věřit, že informace musí být viděny tak, jak je čteme očima. Že informacím bude porozuměno, jen když je dokážeme přečíst. To je konstrukt vědomí třetí dimenze a nemusí to nutně platit o vibracích různých dimenzí. Takže jste dostali informace, které byly vibračně absorbovány pro vás, informace, které jsou absorbovány vibračně, které vaše trojdimenzionální oči nečetly, ale vaše úroveň duše, vaše vědomí duše ve vyšší dimenzi, tyto informace absorbovalo. Nevíme, co to je za informaci, ale byli jste jí a přijali jste ji a pochopili jste ji na jiné úrovni, než je trojrozměrný konstrukt. Tyto informace, které jste dostali prostřednictvím tohoto snu, se vám budou hodit. Bude vám to odhaleno, když budete sdílet s ostatními, jak budete vstřebávat svůj vlastní život, jak se budete pohybovat. Zjistíte, že tyto informace k vám přichází a budete je moci používat na vyšší úrovni.

Q: Jako by to ještě nebylo úplně v mém povědomí, ale je to tam, aby to přišlo.

Q: Četl jsem nebo slyšel část podcastu a podstatou toho bylo, že třetí dimenze je iluze, a když se z ní odstěhujeme, všechny věci, které jsou na ní negativní, zmizí, nebo všechno, až na znečištění, prostě zmizí. Je to přesné, nebo je to jen tím, že už to neuvidíme?

OWS: Záleží na tom, jak se tady věci vyvinou z hlediska časového rozdělení, jak se to projeví, jak budou tyto věci pokračovat. Ale vězte, že když se vy sami posouváte do vyšších vibračních frekvencí vyšší dimenze, páté dimenze, a dokonce možná i mimo ni, nezažijete takové věci, jako je znečištění, jako jsou nemoci, nehody, žádné z těchto věcí. Již nebudou součástí vašeho zážitku. Dojde také k přechodu. Procházíte tímto přechodem, a bude to pokračovat během celého procesu vzestupu. Jakmile však plně vzestoupíte, pak se posunete za jakékoli staré trojrozměrné programování a věci, které byly přirovnány k tomuto trojrozměrnému výrazu.
Shoshanna: Trojrozměrný konstrukt je dimenzí duality, kde věci nazýváme dobrými a špatnými, kde věci nazýváme zlými nebo dobrými. Protože je to tak konstruováno, abychom se učili, pokročili, posouvali se ve vědomí vpřed. Když opustíme konstrukci třetí dimenze a postoupíme ve vědomí vpřed, existuje úroveň jednoty, celistvosti za třetí dimenzí, takže když se sjednotíme sami se sebou a zažijeme vědomí vyšší dimenze, myšlenka na dualitu neexistuje. . Myšlenka duality neexistuje. Takže to, na co odkazujete, nebo to, o čem si myslíme, že máte na mysli, když říkáte, že věci zla, věci, které jsou špatné, již nebudou existovat, jakmile pokročíme vpřed, je to proto, že to neexistuje jako myšlenka. Není součástí konstrukce vyšší dimenze. Namaste.

Q: Souvisí to s tím, o čem jsme mluvili předtím, a já teď nerad vytahuji takové věci, ale jsem zvědavý. Velkým strašákem nyní je, že Írán má schopnosti vyrobit jaderné zbraně. S jejich nasazením a technologií jsou téměř na místě. Už to všechno Bílé klobouky z Íránu rozebrali?

OWS: Před časem jsme zde uvedli pár slov, která nyní zopakujeme: Bílé klobouky mají kontrolu. A když jsme to řekli, bylo to skutečně tak. I dnes je tomu tak. Ale vězte, že na populaci této planety dojde k určitým zkouškám, kdy se můžete dostat na pokraj toho, co byste mohli nazvat jadernou válkou, ale ta nenastane, protože k ní dojít nemůže. Země, Gaia, nechce být zničena. Civilizace zde, které jste součástí, nebude zničena. To nemůže být: Světlo již zvítězilo.
Takže jsou tu jen projevy temnoty, které se zde nadále snaží udržet kontrolu. Sami vědí, že ztratili kontrolu, a nemohou ji získat zpět. Nedělejte si s tím starosti, i když Sananda řekl, že se zde jako kolektiv blížíte té temné noci duše. Projdete to ve vyšší vibrační frekvenci, ve které můžete být. Dokonce i ti, kteří mluvili dříve, kteří jsou na této vyšší vibrační frekvenci a nepodléhají starému naprogramování a strachu, který se šíří všude po planetě, když se pokoušejí držet kontrolu i nadále. Ale nemohou. Světlo zvítězilo. Nedělejte si starosti, protože věci pokračují a vy pokračujete v procházení tímto přechodem, ve kterém se právě nacházíte
Shoshanna: Když dáte malému dítěti krabičku zápalek, aby zapálilo oheň, dítě nezná míru zkázy, kterou by mohlo způsobit na životním prostředí, na okolí dítěte. Oni neví. Lidská rasa prošla touto myšlenkou zápalek a zapálila bombu, která před mnoha desetiletími způsobila v Hirošimě velkou zkázu.
Galaktické bytosti, které dohlížejí na vaši planetu, to sledovaly a rozhodly se, že už nikdy nedovolí nezralé dětské lidské rase mít zápalky, protože je nezvládnou. Takže když říkáte, že Bílé klobouky demontovaly jaderné zbraně vaší planety, tak to neudělaly, ale Galaktici ano. Tohle nedovolí. Oni to nedovolí, protože to neovlivňuje jen planetu Zemi, jde to ještě dál. Rozbíjí vlákno galaxie. Tento jaderný zlom se pohybuje vpřed do galaxie. Nenechají si ublížit. To je to, co se v současnosti děje a děje se to po desetiletí.
Hrozba jaderné války trvá už desítky let. A kolikrát jste to viděli? Možná nikdy. A nikdy se to tady nevyskytne, protože je tam dohled.

Shoshanna: Věříme, že tato diskuse, která mezi vámi proběhla, je velmi aktuální a vhodná. Každý kousek diskuse může být příliš tvrdý na to, abychom pochopili iluzi, ve které každý žije, a nepodlehli iluzi tohoto šílenství, které je pácháno na lidstvu: probudit se, vidět Světlo, poznat Světlo, být Světlem. Namaste.

OWS: Nadále se soustřeďte na to, co je pro vás skutečné a důležité, znovu na to, co jste sem přišli dělat, a to je projít tímto procesem vzestupu. Vzestoupit jako jednotlivec a přivodit kolektivní vzestup lidstva.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/31/one-who-serves-and-shoshanna-higher-self/

Zpět