5335 Kvantová realita. Kosmická mysl Alikina

[ Ezoterika ] 2023-10-28

Nyní vstupujeme do období odhalení našeho kosmického vědomí. Zdrojové energetické toky jsou nyní zaměřeny právě na změnu nervového přenosového systému mozku. Kosmická mysl pracuje na odhalení našeho kosmického vědomí. Nastal čas pro silné zavedení nových kódů do našich mozků, které začnou rozvíjet nové myšlení.

Mnoho lidí to začíná pociťovat. - Neustálé bolesti hlavy, akutní křeče, závratě, zmatenost v myšlenkách ve většině případů svědčí o restrukturalizaci samotného mozku v jeho fyzickém stavu a parametrech. Začíná se měnit a rozšiřovat - více se větví a ohýbá, aktivuje se nová forma neutronových spojení s vnějšími, kosmickými toky. Elektrické impulsy neprobíhají centrálně, ale ovlivňují mnoho oblastí mozkového systému najednou. Plazí (reptiliánská) část mozku určená pro instinkty přežití se začíná snižovat, protože hlavní důraz je nyní kladen na vývoj a růst neokortexu - který určuje rozšířené vícerozměrné vnímání světa, přijímání a asimilaci informací od ostatních světů - existuje spojení s myslí cizích vědomí.

- Lidská mysl vstupuje do období přípravy na úzké kontakty s mimozemskými supercivilizacemi vyšších úrovní. Budeme také schopni porozumět informacím a jazyku jiných pozemských civilizací - velryb, delfínů, chobotnic. Nebude chybět ani propojení s podzemními světy. S poklesem vlivu plazí části mozku se snadno vzdálíme od starých paradigmat a základů 3D vnímání. Instinkty přežití nebudou potřeba k pochopení alespoň toho, že jsme nesmrtelní a tato inkarnace na Zemi, během přechodu na nové energie ve fyzickém těle, je poslední. 3D hry skončily. Od inkarnace k inkarnaci naše duše prošly velmi nezbytným růstem, naučily se lekce pro spojení s naším Božským Já, také s Univerzálním Vyšším Vědomím. Dále se v Duchu sami rozhodneme zda pokračovat v životě v tomto našem fyzickém těle. Nastavíme ho pro další zlepšení - léčení, obnovu a omlazení a pro další přeměnu ve světelné tělo pro život v kvantové dimenzi, nebo se rozejít a pak se vtělit do nového světa ve svém dokonalém obrazu.

Náš mozek se ladí na otevření multidimenzionálního vnímání, duchovního vidění a nového vědomí. Šišinka mozková (třetí oko) se v podmínkách fyzického mozku otevře na téměř 80-100 % svých schopností. Budeme mít přístup ke všem vlastnostem mimosmyslového vnímání, jasnovidectví, telepatie a teleportace. Jak přeskupujeme naše mozkové systémy, začneme zapomínat, jak jsme se dříve chovali a mysleli. Bude se nám zdát divoké, jak jsme jednali dříve, jaké byly naše směrnice a priority, aspirace. Nyní již pozorujeme stavy, kdy vypadáváme z okolní reality. Na pozadí strašných událostí se cítíme velmi klidně, jako bychom se jen dívali na film a měli pocit, že už tam nežijeme. Vše špatné zůstává dole, kde spící zástupci trojrozměrnosti hrají své hry na plné obrátky.

Máme klid na naše dvouleté děti, které intuitivně nedokáží vnímat staré modely tradiční výchovy - nezajímají je, nudí se tam. Tím vším si vlastně jednou prošli, všechno znají i bez školy, mají vlastní vizi a vesmírnou paměť, míří do úplně jiného světa. Už to v nich sedí, uvnitř jejich vědomí. Naše děti prostě čekají na zahrnutí kvantových zákonů nového světa. Všichni jsou tvůrci - tvůrci nového světa. Vědí, jak by věci měly fungovat, a proto sem přišli ze svých dokonalých světů, aby nám pomohli nastolit novou realitu. Pokud budete svému dítěti nadávat za špatné známky a zakazovat jeho koníčky, nutit ho jíst ˝zdravé˝ jídlo, brzy nad vámi jen mávne rukou. - Nepotřebuje ˝retardované˝ rodiče.

Nejsme si jisti, že máme ˝pravdu˝. Co je správné a co špatné. Teď už žádné takové hranice nejsou. Směrnice jsou narušeny, máme pocit, že nežijeme svůj vlastní život. Nic zvenčí nás nedělá šťastnými, nyní se rádi ponoříme do svého vnitřního světa a čekáme, až se vše navenek usadí. U některých lidí dokonce dochází k dočasné ztrátě paměti. Zapomínáme slova, nepamatujeme si, co jsme dělali před minutou. Nemůžeme si vzpomenout na nedávný rozhovor atd... Většina informací, které nám brání ˝vzlétnout˝, je jednoduše vymazána nebo dokonce operačně vymazána vesmírnými mimozemskými technologiemi během našeho spánku. Ano, když usínáme, s každým je individuální práce. Hovoří o tom sny o implantátech v subkortexu nebo o manipulacích s pokožkou hlavy a vlasy. Mluvíme samozřejmě o starých implantátech, které má polovina lidstva a byly zavedeny šedými představiteli temných civilizací, aby nás udržely v trojrozměrném světě a manipulovaly vědomím. Všichni dobře vidíme, k čemu to vedlo.

Nyní dochází k osvobození od všeho zbytečného a Brzy začne odhalování naší kosmické vize. Naše oči také začnou vidět novým způsobem, závoj je odstraněn. Cítíte to také nevysvětlitelným silným svěděním a chcete si to sami odstranit ze sítnice, ale děje se to postupně a také ve spánku. Brzy se pro nás stane zvykem vidět, řekněme, obrázky paralelních světů a siluety neznámých tvorů. Multidimenzionální - prostorové vidění nám odhalí spoustu fascinujících věcí. Nové vědomí odhalí všechna tajemství vesmíru. Brzy pochopíme, jak a v jakých prostorách bude vše připraveno k vytvoření našeho jedinečného světa, kde začne skutečný život... Hry mysli skončily.

Zdroj: https://absolutera.ru/article15752

Zpět