5328 Energetická stránka programů Peníze Savmeja

[ Ezoterika ] 2023-10-22

Yango - Natalya

Počátek vztahu k Penězům u každého z nás leží v dětství: jaká byla finanční situace v rodičovském domě, na příkladech či popírání příkladů stavěli své první závěry, častěji nevědomé, na téma ˝A jak to bude se mnou?˝ .....
Nestačí odstranit destruktivní programy Peníze pouze na mentální úrovni, protože 99 % programů Peníze je podporováno a udržováno jinými programy a všechny dohromady jsou fixovány na úrovni jemných polí, především v Astrálním těle - Jemném těle 3. čakry Manipura - čakry Osobnosti, čakry Realizace, čakry stavu ˝JÁ MŮŽU!˝.

Účastnice sezení s Yiango má destruktivní postoje od své matky (která vysílala ˝musíš šetřit˝ a ˝nesmíš vyčnívat˝) a od svých předků (má je 90 % účastníků). Nedokázala je ˝vypnout˝ z úrovně myšlení. Je to zcela pochopitelné, protože všechny naše myšlenky jsou přizpůsobením našeho energetického stavu do myšlenkových forem, To znamená, že Mysl zachycuje energii a upravuje ji do myšlenky - která je ovlivňována mnoha dalšími vnitřními procesy a energiemi zvenčí i zevnitř. To neznamená, že není možné se z úrovně myšlenek vypnout - je to možné a dokonce nutné, ale s jednou podmínkou - je nutné být na této úrovni vědomí, abychom zachytili zdroj myšlenek, jaké energie ovlivňují a vytvářejí myšlenkotvorný proces, a jednodušeji - Proč si to myslím?

Při ponoru do hlubinných zdrojů ovlivňujících neuchopitelný myšlenkový proud se objevili v prostoru anáhaty (srdeční čakry) 2 energetické sraženiny, z nichž do Mysli přicházely vibrace odpovídající jejich přesvědčení. Tyto energie, přicházející ve věku 7 let, vytěsnily z energie tvůrčí individuality: ˝Tvořím, co se mi líbí˝. Právě kvůli absenci těchto nativních energií nemohla Nasťa plně pochopit, co se jí líbí a kam má směřovat. Nyní má nový úkol - zvyknout si na tyto nové/původní energie - to jí pomůže definitivně se rozloučit s minulým vzorcem.

V tom jí pomohou otázky, jaké si často klade:
Co chci teď opravdu dělat?
Co mě opravdu baví dělat?

Odpovědi na tyto otázky je třeba v klidu pozorovat, co se zvedá a ˝jak přepnout na to, co mě baví. A pokud to nejde, proč ne? Co mě brzdí?˝ Případ N. potvrzuje stále častější společenské vysílání ˝Dělej, co tě baví, a nebudeš muset PRACOVAT ani den˝. S uzavřenou srdeční čakrou je velmi obtížné k takovému poznání dospět. Ale i zde existují minimálně dvě cesty:
Najděte si něco, co vás baví, a rozvíjejte se v tomto oboru.
nebo
Najděte hluboký smysl a hodnotu toho, co už děláte, a vneste do toho Lásku prostřednictvím Smyslů.

- Každý zde má svou vlastní cestu!
Více materiálů a příkladů ze sezení Dennyho otázek v kanálu Sféra jasnosti TG.

Zdroj: https://absolutera.ru/article15746

Zpět