5326 Ježíš uzdraví váš zrak! Michael.O

[ Ezoterika ] 2023-10-16

Ježíš Kristus
Pohleďte na pravdu ve všech věcech a nechte zářit třetí oko. Vysílám k vám laskavé, léčivé energie. Fyzické vidění je silně spojeno s čistotou a energetickým naplněním třetího oka, šesté modré čakry, která se nachází v centru mozku. Nezanedbatelný počet lidí na Zemi trpí problémy se zrakem. Často se nejedná pouze o problém biologický, ale i o psychický proces. Oči jsou jako odnož připojeny k mozku a jsou nejdůležitějším zdrojem informací o světě kolem nás.

❗️Neochota vidět cokoli v sobě i ve světě (vyhýbat se tomu) přispívá k vadám zraku závažným způsobem. Šestá čakra totiž ve zdravém stavu funguje na principu: ˝Vidím všechno objektivně, všechna pro a proti, a všechno přijímám a beru v úvahu.˝ Šestá čakra je v tomto ohledu velmi důležitá.

❌ Časté opakování věty: ˝Jsi slepý/slepá˝ ve vztahu k druhým lidem i k sobě samému připouští zaslepenost a oslabení zraku, neboť se jedná o mentálně-energetický program, který spouští omezení.

Zrak je samozřejmě ovlivněn také únavou očí, když se oči relativně blízko dívají na jeden bod (knihu, telefon, monitor). Oči jsou napjaté a nehýbou se, a proto mají křeče. Proto byste měli provádět oční cvičení, omývat si oči studenou vodou, lehce masírovat zavřené oči (víčka), abyste aktivovali zdravý krevní oběh a uvolnili napětí, dodali si lehkost a jas.

Zdroj: https://absolutera.ru/article15716

Zpět