5323 Kvantová realita. Jak můžeme omládnout v nových energiích? Alikina

[ Ezoterika ] 2023-10-16

Nové energie zdraví a mládí nás naplňují stále účinněji a jistěji. A ať už děláme něco pro své zdraví, ať už podstupujeme omlazovací procedury, nebo ne... mnoho lidí nyní pociťuje kvalitativní změny ve svém těle, ve své tváři.
- Omlazujeme se.... Každý den se cítíme mladší a mladší.
Vrásky v obličeji se samy vyhlazují, klouby, svaly se posilují, samy od sebe. Srdce pracuje jako motor. Výkyvy krevního tlaku se připomínají stále méně...... Zvykli jsme si myslet, že stát se znovu mladými je něco zakázaného a nereálného. A pokud jsme o někom četli - omládl díky fyzickému úsilí a každodenním meditacím, obdivovali jsme takovou vytrvalost a mysleli si o sobě - ne, to my nedokážeme. Ale nová realita nám ukazuje, že je to všechno dosažitelné bez jakéhokoli úsilí.

Jednoho dne jsme si prostě s důvěrou řekli:
- Jsem zdravý! Jsem mladý!
A nové energie okamžitě začaly pracovat pro nás, pro náš záměr uzdravit se. Ukázalo se, že to je tak snadné... O takovém kvalitativním posunu, a hlavně tak rychlém, se nám ani nesnilo. Vše se zotavuje velmi rychle - několik měsíců a týdnů. Dokonce i tehdy, když jsme jednali na úkor sebe, se svými starými návyky: jedli jsme více sladkostí nebo kávy několik šálků po ránu, nebo dokonce cigaretu - jednu, dvě za den... Dříve, ano, ve starých energiích, bychom svému zdraví velmi ublížili. Ale tady, v této nové realitě, ani to nebolí.....

- Léčíme se více, mládneme.

Už si neděláme starosti o svou postavu. Žádné diety, žádná omezení, jíme, co naše tělo chce - prostě mu nasloucháme. Tělo se dostává do dokonalé formy. Naše buňky již pracují v univerzální matrici zdraví. My sami jsme to dovolili.

Každý den v nás zdrojové energie mění tu či onu oblast. Například právě teď dochází ke změně složení naší krve, která brzy změní naše stravovací návyky. Lékaři si budou brzy s údivem třít zátylek, jaké nové biochemické sloučeniny s novými prvky se v krvi lidí objeví. Začnou všem diagnostikovat leukémii, vyhlásí novou nepochopitelnou epidemii, ale k jejich překvapení budeme zdraví a plní sil. To jen struktura krve se mění, přizpůsobuje se brzy se měnící hustotě a složení atmosféry, aby nás udržela při životě. Není to zázrak, není to Boží milosrdenství ke svému stvoření, o kterém jsme kdysi snili a na které jsme tak dlouho čekali? Vy i já jsme vstoupili do nové éry, do nové reality, kde máme moc nad všemi zákony přírody a kde jediným slovem a silou svého vědomí můžeme tento svět pro sebe změnit. Dostali jsme se do nebe - ráje - kde se vše plní.....

Ježíš o tom řekl: ˝Podle vaší víry - ať se vám stane˝, Kryon nám to připomněl - ˝Nastaly časy, kdy je vše tvořeno vědomím člověka˝. Lidstvo vzestupuje a to je pravda nového věku. Kvantový skok se blíží ke svému dokončení a my již vidíme jeho skutečné výsledky v našem omlazení a uzdravení. Ten nejdůležitější kvantový skok by se měl odehrát nikoli navenek, ale uvnitř nás. - V našem vědomí. Vědomí ve vás změní vše - nové vědomí, nové buněčné vědomí - nový život, nové mládí - obnova, připojení k ideální matrici zdraví..... Někdo teď čte tyto řádky a říká: ˝No, zase nás přesvědčují, že je všechno dobré, a ve skutečnosti se nic nemění, ne-li zhoršuje... Vrásky, boláky, stárnutí˝ ...... Ano, miláčkové, kdo si to teď myslí, tomu se to děje. Je mi líto, jste stále ve starých energiích. Tam je vám pohodlněji, protože tam je všechno jasné - proč se přeskupovat?

- ˝Nemohu se dočkat, až zemřu a odpočinu si od tohoto světa plného neštěstí a válek, potřeb a nemocí. Nebudu nikoho poslouchat, nebudu čekat na ráj na Zemi, řeči o novém světě - to jsou všechno iluze, kterými nás šarlatáni rozvádějí za peníze, které získáme tvrdou prací.˝ ... Ano - říkáte to, všechno se tak děje... S vámi.....

Lidi, nechci vám to nijak vyčítat. Je to jen vaše volba! - Udělali jste si ji sami, je vám to příjemnější - a ve své volbě jste také požehnaní. Stvořitel vás také miluje a respektuje vaši volbu. To je to, co vám dává.

- Vše podle vaší víry.

Nastává čas odloučení, čas spravedlnosti.
Brzy vstoupíme do říjnového koridoru zatmění, jehož energie na 9 let určují naše životy a každého podle úrovní. (pozn. příští rok bude dalších 9?). Země se stává multidimenzionální a pro každého se podle jeho vibrací utváří život, který si sám zvolil. Hlavní je samozřejmě v tomto období následovat své myšlenky a touhy - to vše se naplní. Nezhoršujte se, neponořujte svůj život do neustálých starostí o přežití, utrpení a nemoci - hlídejte si svá slova a myšlenky. Neříkejte: ˝Všechno je špatně, jsem vyřízený atd...˝. Vystupte z nízkých vibrací, jinak vás navždy stáhnou dolů.

- Kvůli tomu jste na Zemi nepřišli, abyste se propadli zpět do temnoty, i když je to nejjednodušší..... Cesta do pekla je vždy snadná.... Lidé, všichni jste silné duše, pamatujte na to. Přišli jste sem, abyste věci změnili. Jinak byste se sem v této pro Zemi a celý vesmír klíčové době nedostali.

- Během vzestupu byly na Zemi jen vyvolené, silné duše... a to jste vy! Změny musí začít u vás samotných. Ve vašem vědomí. A nyní je období, které můžete využít ke kvalitativní obnově sebe sama i svého života.

Začněte každé ráno slovy: Je mi dobře! Život je báječný! Všechno právě začíná! Uzdravujeme se a mládneme jen tím, že vyjadřujeme svůj záměr, který se může odrážet ve slovech:

- Milý Stvořiteli! Mám pevný záměr nasměrovat síly svého Božského Já k uzdravení a přijmout do sebe Tvé energie zdraví a mládí!
- Jsem hoden uzdravení!
- Jsem hoden být zdravý!
- Jsem hoden být mladý!
- Jsem uzdravován! Každá buňka mého těla září Božským zdravím!

Zdraví a mládí jsou obnovovány na buněčné a energetické úrovni. Po těchto slovech pociťujte příjemné vibrace po celém těle. Matrice univerzálního zdraví a mládí do vás vstoupila a zahájila své zázračné působení transformace!Tuto instalaci opakujte zejména v době koridoru zatmění: od 14. do 28. října. A dále sledujte změny. Šťastnou transformaci všem, drazí.

Zdroj: https://absolutera.ru/article15689

Zpět