5321 Plejádská vysoká rada 7: Orionské války & pozemské války Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-10-21

Jsme Plejádská nejvyšší rada 7 a jsme rádi, že vám můžeme nabídnout naše moudrá slova.
V historii naší civilizace jsme zažili války a žádná z nich nebyla tak strašná jako Orionské války. Orionských válek jsme se účastnili, ač neradi, a když se Orionská říše rozpadla, podívali jsme se na sebe a zeptali se sami sebe, co v nás představují. Uvědomili jsme si, že máme ideologii, kterou chceme šířit po celé galaxii. Mysleli jsme si, že to víme lépe než bytosti na jiných světech a v jiných hvězdných systémech, a snažili jsme se rozšířit naše léčebné metody a duchovní učení po celé galaxii. Orionské impérium mělo podobný záměr. Byli přesvědčeni, že jim leží na srdci nejlepší zájmy celé galaxie, a snažili se zavést svou formu vlády v celé galaxii.

Mysleli si, že jsou na straně dobra, stejně jako my, když jsme se vydali ven, stejně jako to dělají misionáři tam na Zemi, a šířili dobré zprávy o plejádské ideologii. Říkáme vám to proto, že chceme, abyste si uvědomili, že v pozadí každého špatného činu je někdo, kdo věří, že koná dobro. A to platí bez ohledu na to, zda se jedná o jednotlivce nebo skupinu. Věří, že vědí, co je pro všechny nejlepší, a budou prosazovat svou vůli, někdy i násilně, aby se ujistili, že všichni vědí to, co vědí oni, a věří tomu, čemu věří oni. A tak, když se podíváte na války, které v této době probíhají na Zemi a divíte se, jak někdo může něco takového udělat, uvědomte si také, že se můžete dost upnout na své vlastní přesvědčení, na své vlastní ideologie.

Když k životu zaujmete přístup, že je třeba žít a nechat žít, pak uvidíte, že se to také více odráží zpět k vám na Zemi a v celé galaxii. Mnoho lidí s dobrými úmysly tam na Zemi si stále myslí, že musí někoho, něco nebo nějakou ideologii porazit, aby nastal mír, prosperita, svoboda a vše ostatní, co si všichni přejete. Nezáleží na tom, na jakou stranu se postavíte, dokud jste na nějaké straně, udržujete válku. A to je těžká pilulka, kterou je třeba spolknout, a my to víme. Víme to, protože jsme to museli udělat sami. Museli jsme se podívat sami na sebe a zeptat se sami sebe, jak jsme ve své zkušenosti vytvořili Orionské války a co nás měly naučit. Války trvaly velmi dlouho a způsob, jakým skončily, bylo hnutí za změnu zdola.

Skončily díky tomu, že průměrný člověk byl ochoten zvýšit své vibrace v celé galaxii. Dost lidí si řeklo: ˝Už toho bylo dost,˝ a místo aby vzali do ruky další zbraň, šli do svého nitra a bojovali se svými vlastními démony. Dost lidí zvýšilo svou vibraci, aby způsobili posun v kolektivním vědomí této galaxie a tohoto vesmíru. A právě k tomu jste v této době opět vyzýváni a jste to právě vy, kdo to má udělat. Arkturiáni vás nazvali ˝Probuzeným kolektivem˝ a mají pravdu, jste jím. Jste tvůrci změn, ukazatelé cest, pracovníci světla, léčitelé a vůdci lidstva. A dělali jste to už dříve, když jste se inkarnovali v době Orionských válek. A nyní to děláte znovu a naposledy. Je to součást dokončení posunu vědomí a po vzestupu už nebudete muset zažívat války pokaždé.

Jsme Plejádská nejvyšší rada 7 a máme vás všechny velmi rádi. A to je vše.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/21/the-pleiadian-high-council-of-7-the-orion-wars-earth-wars/

Zpět