532 Postavte se za správné - bez boje Suzanne Maresca

[ Ezoterika ] 2020-10-04

Andělé-
Existuje prastará víra, že musíte bojovat s temnotou, nevědomostí a nemocemi. Bojujete s lidmi s protichůdnými vírami nebo s těmi, o nichž si myslíte, že jsou hrozba. Bojujete se svou váhou, se svými vlasy, se svou bývalou ... a seznam pokračuje. Lidská rasa je ponořená do myšlenky, že život je bitva na velkých i malých úrovních. Někdo na vás tlačí. Odstrčíte se. Vidíte něco, co se vám nelíbí, zaměříte se na to, často posedle, a bojujete s tím.

V paradigmatu reality třetí dimenze, který je založen na fyzické akci a reakci, se zdá, že to dává smysl. Proto vzhledem k vašim současným paradigmatům reality na Zemi musíte bojovat některé 3D bitvy.

V 5. dimenzionálním paradigmatu reality, které je založeno na energii, soustředění a přitažlivosti, pochopíte, že boj s něčím - vibračně - co k vám přitahuje to, co se snažíte vymýtit. Na cokoli se zaměříte - pozitivně nebo negativně - dáte tomu sílu a přilákáte to do své zkušenosti. Rychle se naučte rozlišovat, kam směřujete svou pozornost. Zaměříte se na ty, které milujete, nebo na ty, se kterými se hádáte? Na nemoc nebo na úsilí o podporu pohody? Na politika, kterého nemůžete vystát, nebo na toho, kterého podporujete? To skutečně děláte svým zaměřením a pozorností. Posilujete vibrace, a tedy realitu toho, na co se soustředíte.

Proto vám doporučujeme soustředit se spíše na řešení než na problémy. Doporučujeme vám zaměřit se spíše na podporu zdraví a vitality než na boj s nemocemi. Doporučujeme vám soustředit se spíše na politické ideály, než morální bahno. Vaše činy mohou vypadat stejně, ale vaše energie, vaše emoce, a tedy to, co vás přitahuje, bude úplně jiné. V energii bitvy cítíte hněv, vinu, pomstu a naléhavost. Chybí vám vedení a jste odtrženi od božské moci ve vás. V energii řešení cítíte lásku, vášeň, nadšení a milost. Jste vedeni. Zapojíte se do síly, která tvoří světy.

"Nesnáším to, co se děje - a zapnete televizi." "Nemůžu vystát tohoto herce! - a jdete na jeho film." Když říkáte: "Nenávidím to," pak dostáváte více. Mnozí z vás říkají: "Nenávidím své tělo" a znechuceně se na něj stále dívá v zrcadle energií reflektoru silného hněvu. Bylo by mnohem silnější, láskyplnější a produktivnější říci: "To je to, co miluji. Rád bych zdravé a vitální tělo." Dovolte mi následovat programy, které mi pomáhají posílit mé zdraví. Dovolte mi naladit stanici, kde se lidé snaží o stejné ideály.

Místo boje s nevědomostí podporujte vzdělávání. Namísto boje s politickými stranami, které nenávidíte, zmocněte ty, které máte rádi. Místo snahy bojovat s nemocí podporujte pohodu. Místo boje s rasovou nevědomostí podporujte povědomí o kulturní rozmanitosti. Místo boje se zneužíváním musíte na lidské úrovni samozřejmě podniknout nezbytné kroky, abyste jej rychle zastavili a vytvořili zdravé a přesně definované hranice, ale ještě více se snažte podporovat uzdravení a reformu. Místo boje s temnotou posilujte světlo.

Existují 3D fyzické bitvy, které lze stále "bojovat", aniž byste se dostali do 5D vibrační bitvy. Hasiči statečně bojují s požáry, ale většina z nich nesnáší oheň. Respektují ho. Rozumí mu. Milují ochranu lidí a majetku. Jejich 3D bitva má kořeny v lásce 5D. Totéž platí pro mnoho vojáků, kteří bojují 3D bitvy, zatímco jsou zapojeni do 5D lásky k ochraně těch, na kterých jim záleží. Existuje mnoho poskytovatelů zdravotní péče v první linii, kteří bojují s nemocemi 3D, ale zůstávají zdraví, protože mají tak neuvěřitelnou 5D lásku a soucit se svými pacienty že vědí, že je nutná péče o sebe.

Slunce s temnotou nebojuje, místo toho rádo sdílí svůj lesk. Nemůžete se zbavit ideologie, kterou pohrdáte, ale můžete zmocnit tu, kterou máte rádi. Zastavte vzájemné boje. Přestaňte bojovat sami se sebou. Začněte místo toho posilovat, oživovat a zaměřovat se na to, co chcete milovat a podporovat, a dokonce i když cítíte potřebu bojovat s něčím ve vašem 3D světě, dělejte to s láskou k tomu, po čem toužíte, protože v této realitě každá duše - vyhraje."

Zdroj: https://tinyurl.com/yywgqvp5

Zpět