530 Finální fáze Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2020-10-01

Prvotní tvůrce -
Flotila je připravena dokončit misi. Očekáváme oznámení NESARA. Sledujeme situaci. Já a zbytek Galaktiků už tu nechceme pokračovat v tomto utrpení, protože všichni souhlasíme, že už každý dostal svou část týrání, odkládání a otáčení koruny, zaplatil své účty. Stalo se to tolikrát za mnoho různých životů, chceme vás vidět rozkvétat a být šťastní. Aliance však stále hledá výmluvy, proč změny odkládat.

Vše je zde složitější, než ve vyšších dimenzích a nechceme podporovat rozkradení negativními dušemi. Aliance má kontrolu nad prosperitou. Každý dělá svou část práce, abycho přivedli tuto planetu do 5D. Zažil jsem a viděl tolik různých událostí na tolika místech ve vesmíru. Vytvořil jsem mnoho různých planet, galaxií a vesmírů, takže vám ze srdce mohu říci, že děláme maximum, abychom zajistili, že nastane Vzestup. Někdy můžete mít pochybnosti o naší existenci, protože nás nevidíte ve fyzické podobě. Pokud se spojíte se svou duší nebo srdcem, budete nás moci vidět a vnímat, protože jsme všichni propojené duchovní bytosti.

Omlouváme se za masky. V blízké budoucnosti vám způsobí problémy s vašimi plícemi. Před viry vás neochrání. Vaše DNA byla také mnohokrát vyměněna. Vaše těla zeslábla, stárnou a zhoršují se ode dne, kdy se narodíte, což není přirozený proces. Byli jste stvořeni jako nesmrtelná bytost, která může žít miliony let. Žijete možná 80 let a pak jste nuceni se znovu reinkarnovat, vrátit se k životu bez vzpomínek a pokračovat znovu v Matrixu se všemi svými utrpeními, překážkami, útrapami a chorobami, tento cyklus nikdy nekončí.

Před dávnými dobami se civilizace jako Lemuria, Atlantis a několik dalších staly velmi dimenzionálními společnostmi a poté se zničily, protože se nechaly ovládnout egem. Nechceme, aby se to stalo na Zemi, protože Temní ovládli tuto planetu na dlouhou dobu. Neustále zde manipulují se vším všudy: počasí, jídlo, medicína atd. Lék je zde spíš jed. Pravidla o nezasahování fungovala spíše ve prospěch temných sil, takže jsou v procesu změny. Pravidla na Zemi nepomáhají lidské civilizaci, pouze rozšiřují utrpení. Další civilizace již nebudou muset projít stejnými těžkostmi a překážkami jako na Zemi. Nahrazujeme poradce, kteří podporují stará pravidla. Novou poradkyní byla vybrána královna An-Ra. Máme v galaxiích a vesmírech miliardy planet, takže implementace změn bude nějakou dobu trvat.

Začíná finální fáze. Prosíme, pomozte nám přivést Zemi k vzestupu. Každou sekundu, kterou máte volnou, namísto trávení času něčím, co nemá hluboký význam, meditujte. Chceme vidět všechny v 5D, prosím, splňte svou roli. Vaše účast je v tomto procesu zásadní. Jsem rád, že zahajujeme závěrečnou fázi, a jsem rád, že jsem zde dnes, abych vám oznámil, kde jsme právě teď. Jsem vděčný za každého z vás, který se snaží, aby lidstvo bylo ve vyšší dimenzi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2020/10/01/prime-creator-final-phase/

Zpět