5291 Gaza hoří pod zámkem s velkým resetem Mathew Maavak

[ Ezoterika ] 2023-10-17

Poslední konflikt mezi Izraelem a Hamasem byl záměrně vykonstruován, nebo byl výsledkem pozoruhodných bezpečnostních výpadků. Komentátor aktuálních událostí Efrat Fenigson, bývalý záložník Izraelských obranných sil (IDF), byl mezi prvními, kdo výstižně odhalil naprostou nepravděpodobnost útoku tajného Hamasu na ultrabezpečný izraelský pohraniční komplex.
Skvělá sada otázek. Napadly mě, jakmile mě na tuto frašku upozornil můj příbuzný v zahraničí. https://t.co/q1WCGylqo6

- Dr. Mathew Maavak, PhD (@MathewMaavak) 7. října 2023
Zatímco mnoho komentátorů se soustředilo na řadu senzorů a dalších bezpečnostních prvků podél izraelsko-gazské hranice, byla zde zahrnuta i dimenze letecké bezpečnosti. Pásmo Gazy je sledováno 24/7/365 řadou izraelských satelitů, dronů a vojenských balónů. V izraelské pohraniční bezpečnostní infrastruktuře je zabudováno mnohonásobné propouštění, aby bylo zajištěno, že selhání jednoho systému bude kompenzováno provozní kontinuitou jiného. A nezapomínejte na obrovské množství informátorů a dalších prostředků HUMINT (lidské inteligence) v Gaze a celém islámském světě. Ve skutečnosti byl vysoce postavený agent Hamasu označen za izraelského zpravodajského agenta jen několik týdnů předtím, než teroristická organizace ˝překvapila svět˝ svým ˝odvážným˝ přeshraničním útokem.

Hamas byl ve skutečnosti vytvořen izraelskou zpravodajskou komunitou, aby rozdělil palestinské osvobozenecké hnutí. Jak poznamenal izraelský blogger, který odrážel četné úniky informací z globálních zpravodajských komunit: ˝Vzhledem k tomu, že Rabinova administrativa a později Begin byli krátkodobí, vznikla myšlenka přivést do Gazy a na palestinské území pobočku Muslimského bratrstva k vyvážení síly a popularity OOP.˝

Vrátila se kuřata vylíhnutá v Izraeli konečně domů, aby se ubytovala v Gaze? Nebo to byla jen další falešná vlajka?
Egyptské zpravodajské služby předem varovaly izraelskou vládu před blížícím se teroristickým útokem Hamasu, ale tato varování byla zjevně ignorována. Místo toho, podle mainstreamového vyprávění, Hamas naplánoval útoky pod pláštíkem utajení. To zahrnovalo rozsáhlý výcvik se zbraněmi, včetně zvládnutí motorizovaných padákových kluzáků, v otevřeném prostoru Gazy. Pokud tomu věříš, uvěříš čemukoliv!

Jak se zvyšovaly počty mrtvých, rostl i časem prověřený tropus ˝mrtvých miminek˝ na obou stranách. Tato lest fungovala už v 1. světové válce, kdy britská rozvědka obvinila německé ˝Huny˝ z nabodnutí belgických dětí. Fungovalo to o desítky let později, když fiktivní sestra Nayirah před členy amerického Kongresu spustila stejně fiktivní slzavé svědectví. Její svědectví údajně zajistilo první válku v Zálivu. Tvrzení o zabíjení dětí ošklivým způsobem si vždy žijou vlastním životem, pardon za slovní hříčku. Pamatujete si na dobu, kdy americký prezident Donald Trump zahájil raketový útok na Sýrii poté, co přišpendlil útok chemickými zbraněmi spáchaný ISIS na vládu v Damašku? Trump, který byl během své první prezidentské kandidatury neochvějně odpůrcem zásahů, měl údajně damašskou zkušenost, když jeho dcera vytáhla obrázky mrtvých ˝krásných miminek˝ z jakéhosi zadního otvoru.
V otázce zavinění novorozenců jsem na X.com položil velmi jednoduchou otázku: ˝Takže, kdo zabil více izraelských dětí během posledních 2+ let - izraelská vláda nebo Hamas? Zpětnou vazbu můžete vidět sami.
Disidentští izraelští lékařští experti, kteří kdysi opakovaně odsuzovali svou vládu za ohrožení životů prostřednictvím nevyzkoušených vakcín proti Covid-19, se nyní staví za stejný režim, který údajně spáchal ˝nový holocaust ˝. Pokud jde o korelaci mezi vakcínami a nárůstem úmrtnosti v Izraeli (a dalších hyperočkovaných zemích), podívejte se na jednoduchou statistickou juxtapozici.

Mimochodem, pokud se stále obáváte Covid-19 nebo jiné pandemie, nezoufejte. Všechny virové varianty jsou magicky na dovolené, dokud se v Gaze neusadí prach, pokud vůbec někdy ano. Nemůžete mít příliš mnoho globálních krizí současně - dokud Globální sovět (aka globální oligarchie) nezdokonalí svůj plán vylidňování do nejjemnějších detailů.

Neklid islámského světa
Než začneme rozebírat důsledky této poslední krize, je důležité poznamenat jiný druh pandemie v islámském světě, a to jejich neschopnost poskytnout základní bezpečnost (tj. jídlo, léky, kvalitní vzdělání) svým občanům. Například téměř 85 % halal potravin, které konzumuje 1,8 miliardy muslimů po celém světě - což představuje téměř 25 % celosvětové populace - pochází z nemuslimských zemí, jako je Brazílie, Indie, Spojené státy, Rusko, Argentina, Austrálie a Nový Zéland.
I když se islámský svět nedokáže dostatečně živit, nechá se snadno oklamat západními ˝vědeckými˝ projekcemi ohledně své domnělé schopnosti vést globální inovace. Tehoto paradoxu můžeme být svědky, kdykoli předseda Světového ekonomického fóra (WEF) Klaus Schwab rozprodává techno-fantasy před arabskými hybateli a třesoucími se lidmi, zatímco jeho vrcholný ideolog Yuval Noah Harari - izraelský Sodomita - neméně propaguje agendu globální depopulace před inteligentnějším publikem. A když zmiňuji ˝hybatele a otřesy˝, mám na mysli muslimské vůdce a influencery, kteří jsou běžně dojati a otřeseni jako laciné loutky v hrůzostrašné globalistické pantomimě. Islámský svět by se měl kolektivně podívat do zrcadla a odpovědět na tuto nejnepříjemnější otázku: Pokud by všech 1,8 miliardy z nich bylo přes noc magicky teleportováno na Mars, skutečně by je svět postrádal?

Největším problémem islámského světa je jeho sebedestruktivní tendence střílet po informovaných poslech, když neškrtí původní nápady, inovace a talent. Kolik muslimů získalo Nobelovu cenu za fyzikální a biologické vědy za posledních 120 let?
Varování muslimských vůdců před mnoha nebezpečími, která je čekají, je nevděčný úkol. Historie nabízí mnoho neoficiálních příkladů. Když bývalý egyptský premiér Ismail (Ahmed) Sidky Pasha v předvečer arabsko-izraelské války v roce 1948 zpochybnil připravenost káhirské armády, byl okamžitě propuštěn s pohrdavou přezdívkou ˝El Yahud˝ (Žid ). Klam neporazitelnosti a věčný nedostatek dlouhodobé předvídavosti jsou v islámském světě neřešitelným neduhem. Ve spojení s nekontrolovatelnou korupcí, nepotismem, náboženským fundamentalismem a systematickou diskriminací pracovitých menšin spadá osud 1,8 miliardy lidí do Harariho popisu - a co je zlověstnější jeho předpisu - ˝zbytečných jedlíků ˝.

Chrám velkého resetu
Pokud současný konflikt eskaluje za bod, odkud není návratu, Chrámová hora, která hostí Skalní dóm a mešitu Al Aksá - třetí nejposvátnější místo islámu - může být zničena uprostřed válečné mlhy. Není žádným tajemstvím, že Izrael hodlá nahradit islámské struktury třetím židovským chrámem. Každá cihla potřebná k její stavbě a každá obřadní nádoba potřebná k jejímu ˝vysvěcení˝ byla údajně připravena Chrámovým institutem v Jeruzalémě.

Zničení islámských struktur by mohlo být příhodně obviňováno Íránem nebo jeho libanonským zástupcem Hizballáhem v patetickém pokusu o sunnitsko-šíitskou bratrovraždu. Ale pokud selže bratrovražedná lest a muslimové se místo toho vzbouří proti svým vůdcům, může se magicky vynořit nemoc X, aby uzamkla společnosti. Pokud ano, očekávejte mega pokračování ˝ Wuhanských propadáků ˝, které měly světovou premiéru na začátku roku 2020.

Třetí chrám nebo Chrám Velkého resetu, jak mu někdy říkám, má horlivou podporu segmentů ˝politického křesťanství˝ alias Mystery Babylon. Písma, která jasně stanoví, že zasvěcené fyzické tělo je skutečným chrámem Božím, pro tohoto válečného štváče nic neznamenají.
Jakákoli jiná entita, která nahrazuje nebo poškozuje toto osobní spojení s Božstvím, by byla pověstnou ˝ohavností, která způsobuje zpustošení˝ (Daniel 9:27; Matouš 24:15-16).

Kaskáda globálního chaosu
I když je současný konflikt v Gaze nějak utlumen, v globálních systémech se množí nové řady rizik. Na geopolitické frontě očekávejte eskalaci napětí podél Korejského poloostrova, Tchajwanského průlivu a Ukrajiny. Jedním z dlouho očekávaných globálních rizik je možné potopení ultra velkého plavidla podél Hormuzského průlivu, Malackého průlivu nebo Suezského průplavu s cílem narušit globální lodní a dodavatelské řetězce. Globální finanční systém mezitím překročil bod, ze kterého není návratu. To je důvod, proč globální oligarchie potřebuje brzy vykonstruovanou systémovou krizi.
I když byl islámský svět nakrátko oživen nedávným chaosem v Gaze, už nedrží v rukávu žádné trumfy. Tento nábožensko-geopolitický kompakt kromě ropy a dalších přírodních zdrojů negeneruje nic nereprodukovatelného. Jeho značné toky příjmů trvale obohacovaly úzkou elitu; cokoli zůstane, skončí dotováním paliva, potravin a dalších nezbytných položek pro neklidné obyvatelstvo. Arabské jaro 2010-2012 odhalilo, jak rychle se tento parazitický model může rozšířit. Globalisty diktovaná politika Covid-19 také zanechala obrovské deficity ve zdravotnictví islámského světa. Jakýkoli pokus vydírat svět á la arabské ropné embargo z roku 1973 selže, protože hlavní mocnosti od té doby vybudovaly obrovské strategické zásoby ropy.

Navíc ropná embarga budou hrát pouze do karet globalistické oligarchii. 15minutové městské enklávy by mohly být celosvětově povinné, aby se šetřilo palivo. Digitální ID mohou být povinné pro příděl potravin a dalších nezbytných položek. Masivní propalestinské protesty v západních městech a falešné džihádistické falešné vlajky organizované západními zpravodajskými agenturami poslouží jako dokonalá záminka k zavedení stanného práva a plošného pozastavení občanských svobod. Západní policejní síly, které se během fraškovitých nepokojů Black Lives Matter (BLM) dívaly jiným směrem, nyní aktivně zasahují proti propalestinským demonstrantům. Existuje dobrý důvod, proč Západ přijal politiku otevřených dveří pro ilegální imigranty ve vojenském věku z třetího světa.
Ať se v příštích několika týdnech nebo měsících stane cokoliv, nenechte se mýlit: Náš hynoucí svět postupuje s velkým resetem WEF.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/17/gaza-is-burning-in-lockstep-with-the-great-reset/

Zpět