528 Nově probuzení - masivní změny Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2020-09-29

Jsme velmi nadšeni všemi změnami, které na planetě Zemi přichází, víme, že přicházejí kvůli nově probuzeným lidem. Tento rok byl rokem mnoha probuzení. Mnoho jednotlivců se probudilo, protože museli přestat dělat dost dlouho na to, aby prozkoumali své bytí. Nyní vidíme zvlněný efekt, který nově probuzené mají na kolektivní vědomí. Pomáhají vám jít ve vašem vývoji ještě dále, protože nyní je více než kdy jindy obrovská potřeba, aby ti z vás, kteří jsou již nějakou dobu vzhůru, byli učiteli, vůdci a průvodci, kterými jste se narodili.

Mnoho z vás slouží lidstvu jednoduše tím, že drží vysoké vibrace, pracuje s energetickými mřížkami Země a odmítá zapadnout do pěkného malého úhledného holubníku, aby se kolem vás ostatní cítili dobře. Ti z vás, kteří udržovali světlo pro lidstvo, budou v následujících měsících a letech povoláni k jinému typu služby, protože vás nově probuzení potřebují.

Potřebují mentory. Potřebují ty, kteří si již prošli tím, čím procházejí. Budou potřebovat podporu ve fyzické oblasti, protože zjistí, že většina lidí, kteří se probouzí, dostávají velmi malou podporu. Obvykle nemáte kolem sebe mnoho lidí, kteří by vaše zkušenosti zvážili a potvrdili, že jste na správné cestě.

Ve skutečnosti to pro většinu z vás byl pravý opak a chcete těmto nově probuzeným lidem dát lepší zážitek. Chcete jim pomoci růst a vyvíjet se s takovou radostí, kolik jen může proudit. Chcete být těmi, kdo je vede zpět k sobě, když se příliš zapojí do učení někoho jiného. Otevřenost typická pro probuzené duše vede mnoho lidí po cestě, z níž budou později chtít vystoupit, a vy můžete těmto jednotlivcům pomoci soustředit se na to, co je důležité v jejich duchovním vývoji. Víme, že můžete. Víme, že to uděláte, a víme, že s vaší pomocí nově probuzení způsobí obrovské změny, které jste tam na Zemi chtěli už nějakou dobu vidět.

Download vede k úplnému E.T. kontaktu 28.9.20

Jsme velmi zvědaví na způsob, jakým lidstvo zpracuje všechna stahování, která k vám přicházejí. Je jich více, než si dokážete představit. Vydáte se cestou současných mimozemšťanů, stejně jako zapojení do vývoje lidského vědomí na Zemi. Všichni máte vztahy s ET, které pokrývají mnoho životů. Všichni jste se před příchodem na Zemi inkarnovali někde jinde v galaxii, což znamená, že jste byli všichni mimozemšťané. Tato stažení se týkají opětovného seznámení s tím, kdo jste a kým jste byli, a také s vašimi přáteli a členy rodiny, kteří právě teď v celé galaxii existují. Ve čtvrté dimenzi je s vámi mnoho dalších, kteří se s vámi chtějí spojit, ale většina z nich si uvědomuje, že drtivá většina lidí prostě není připravena na plný fyzický kontakt - stahování je tedy nutné. Musíte mít tyto vzpomínky aktivované, abyste byli připraveni. Jak se cítíte, je důležitější než cokoli jiného. Je to důležitější než pravda. Když se dozvíte pravdu, z vaší perspektivy, o vaší historii a současných vztazích s e.t.s ve vaší galaxii, budete mít hodně pocitů. Pocity pro vás musí být důležitější než detaily. Všichni cítíte bytosti a jste bytosti, které šly na Zemi prozkoumat ten velmi zásadní aspekt toho, kým jste. Doporučujeme, abyste nechali tato stahování přicházet skrz vaše sny, skrze zprávy, s vědomím mnoha možných způsobů, které vesmír má. Když stažené soubory rozbalíte, emocionálně vnímejte dopad a vězte, že se tak přiblížíte svému plnému fyzickému kontaktu s mimozemšťany.

Jsme Arcturianská rada a rádi jsme se s vámi spojili.

Zdroj: https://danielscranton.com/

Zpět