5276 Archanděl Michael: Záměr žít Victoria Cochrane

[ Ezoterika ] 2023-10-14

Srdce je nádoba, která vás udržuje naživu. Pravidelně bije každý den vašeho života až do dne, kdy zemřete. Je to velmi silný sval, který se skládá ze čtyř komor a zásobuje kyslíkem každou část vašeho těla.

Vaše krev, pumpovaná vaším srdcem, ve skutečnosti nese váš záměr žít. Je to vaše životní síla... vaše ˝řeka života˝. Pokud máte ucpání tepny nebo žíly, nedostatek železa nebo jinou poruchu krve, není obvykle příčina jen fyzická. Jakákoli fyzická porucha v těle může znamenat minulé nebo současné emocionální trauma, které volá po řešení. Pokud je porucha ve vaší ˝řece života˝, mohlo by příčinu odhalit hledání oblastí vašeho života, se kterou jste nespokojeni. Pokud je tento stav ve velmi mladém věku, je velmi možné, že se vrátíte za tento život, přenesený do tohoto života, aby byl vyřešen a vyléčen.

Vůle žít je mocný záměr. Pokud se menší, může způsobit, že člověk onemocní nebo dokonce předčasně zemře. Život sám, jakkoli je posvátný, s sebou nese mnoho tvrdých lekcí, které se pro některé mohou stát až příliš nesnesitelnými. Když je duch člověka utlumený, ´despirovaný´ v pravém slova smyslu, jeho životní síla se stává nedostatečnou, jeho tělo je v nerovnováze a jeho mysl se naplňuje depresivními a negativními myšlenkami. Pak tělo přijme nemoc a vůle k životu může být převzata vůlí zemřít. V takovém stavu se mohou velmi rychle projevit nemoci jako rakovina, roztroušená skleróza, onemocnění jater a chronická artritida. V mnoha případech dojde k zástavě srdce a člověk zemře dříve, než přijde čas.

Vypořádat se s emočním stresem a traumatem může být konfrontace, ale žít s ním a ignorovat ho má potenciál narušit váš život na mnoho let a dokonce jej nečekaně ukončit. Vaše tělo je úžasný systém, který funguje v harmonii a symbióze sám se sebou, a když je vše v rovnováze, budete cítit zdraví a štěstí. Pokud máte fyzický symptom, musíte se dívat na fyzické tělo, i když je to genetický stav. Jste zde na Zemi z nějakého důvodu a vaše štěstí, nebo neštěstí se bude vždy odrážet ve vašem fyzickém těle. Jak se vypořádáte s emočním traumatem a duševním stresem, je důležité, protože vaše vůle a záměr žít doslova hýbe vaším krevním řečištěm

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/14/archangel-michael-the-intent-to-live/

Zpět