5232 Životní gobelín: Předurčeni k obavám Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2023-10-10

Všichni z vás, kteří čtete tuto zprávu, můžete projevit to, co potřebujete nebo o čem sníte. Výrok, který se zdá být příliš dobrý na to, aby byl pravdivý nebo pohádkový. Není ani jedno. Nyní si pamatujete, kdo jste. Ne 3D bytost, kterou jste byli, ale všudypřítomná bytost s dovednostmi daleko za hranicemi schopností, které jste si předtím dovolili na Zemi.

Možná jste navštěvovali lekce manifestace nebo dokončili meditaci nebo hypnotické návrhy s malým nebo žádným výsledkem. Pokračujete v popírání sebe sama. Ne proto, že musíte, ale protože se bojíte, že to neuděláte. Jste jako Superman, nejste ochotni uznat, že umíte létat a svými superschopnostmi pomáhat ostatním. Chcete být součástí skupiny, není to žádná zvláštnost, od které se očekává, že uděláte pro ostatní víc, než si přejete.

I když jste super bytost a vždy jste byli, negovali jste všechny své jedinečné dovednosti, když jste na Zemi - nejpřednější a nejběžnější z nich je vaše schopnost projevit se. Pravděpodobně jste během pozemského života testovali omezené projevující se dovednosti, abyste splnili karmický dluh nebo se znovu setkali s přáteli a členy rodiny z jiných arén. Ale jen zřídka nebo nikdy jste své projevující schopnosti nepoužívali k vytváření radosti.

Je tomu tak proto, že jste byli zcela investováni do 3D strachu. Strach není udržitelný, pokud cítíte neustálou radost. Takže vaše projevující schopnosti byly takříkajíc deformovány do vašeho balíčku strachu pozemského života.

Je čas získat zpět své schopnosti projevovat radost.
I když v příštích několika dnech nebo týdnech mohou nastat těžké volby nebo časy, vaše schopnost projevit se vám pomůže zbavit se bolesti. Mnozí z vás nadále pociťují bolest, protože je to zvyk, ne proto, že musíte. Nebo v některých případech závislost. Možná jste se pokusili kouřit, když jste byli mladí. I když byly počáteční účinky kouření nepříjemné, opakování zvýšilo vaši touhu, dokud jste nebyli závislí. A tak je to pro vaši potřebu odepřít radost. Máte opakovaný strach a neschopnost změnit svůj život, abyste dokončili nějaký karmický vzorec do té míry, že jste se stali závislými. To není ani hanebné, ani špatné, pouze výsledek, který jste vy nebo vesmíry nezvažovali.

My z Vesmírů pozorujeme, že mnozí z vás, kteří se snažíte dostat z nepříjemné situace, do ní opět upadají - stejně jako to platí pro jakoukoli závislost. Je čas, abyste uznali svou závislost na strachu a překonali ji. Můžete to udělat tak, že tuto myšlenku jednoduše vpustíte do své bytosti. Nejsou k tomu nutné žádné programy, požadované časové prvky ani fyzické nepříjemnosti. Vše, co musíte udělat, je uznat svou závislost a prohlásit si, že již nemáte zájem podílet se na zbytečné závislosti na strachu.

Mnozí z vás budou tvrdit, že to nemůže být tak jednoduché. Musíte proskočit tolika obručemi, že svou závislost na strachu nikdy nezničíte. A tím, že budete myslet na takové myšlenky, nikdy nebudete. To je u konce. Karma je 3D. Život založený na strachu je 3D. Vaše 3D bytí a vše, co s tím souvisí, již neexistuje.

Je čas, aby vaše vnitřní strachy, tedy závislosti, skončily, nikoli vyčerpávajícím fyzickým nebo emocionálním procesem, ale pouhým prohlášením, že vaše závislost vám již neslouží a že jste nová bytost. To je u konce. Dovolte si být zcela nový místo v malých postupných dávkách: ˝Možná zítra, budu radostný˝ nebo ˝Možná příští rok se můj sen splní.˝ Toto není fáze učení nebo růstu. Toto je fáze poznání a realizace tohoto poznání. Jediné, co musíte udělat, je dovolit si být zcela novým vy.

Neexistují žádné programy ani instruktoři, kteří by to mohli udělat za vás. Jen vy si můžete dovolit být plně radostní - ne zítra, příští měsíc nebo příští rok, ale nyní. Co by změnilo váš přístup k životu kdybyste věděli, že už nejste závislí na strachu nebo jej nepodporujete? A tak to je. To je u konce. Vaše kouzelná hůlka je vaše vnitřní vědomí, že strach, který v sobě stále držíte, již není potřeba.

Vaše závislost na strachu byla ve 3D nezbytná, ale vy už nejste ve 3D a již nemáte karmické závazky. Vaše nové bytí je právě to s čistým štítem a potřebou změnit svůj život z 3D strachu na novou radost. K tomuto posunu k radosti dojde pouze tehdy, pokud uznáte svou přetrvávající závislost na 3D strachu a negujete ji s vědomím, že je konec. Radost je uvnitř a strach je pryč. Vzdejte se své potřeby prozkoumat strach do hloubky požadované ve 3D s vědomím, že návykové chování je vhodné ve 3D, ale rozhodně ne ve vašem novém světě. Dovolte své závislosti na strachu, aby se rozpustila bez bolesti, úzkosti nebo strachu. To je u konce. Budiž. AmenZdroj: https://eraoflight.com/2023/10/10/life-tapestry-creations-addicted-to-fear/

Zpět