522 Nikaragua a Covid mix

[ Realita ] 2020-09-28

Žádné zákazy vycházení, žádné blokování, žádné "zůstaňte doma", žádná psychóza, žádné kalamity. Hodně se hovořilo o švédské koronové strategii, ale strategie Nikaraguy byla mnohem úspěšnější, s mnohem menším počtem úmrtí, bez "ekonomické záchrany" velkými bankami, a pouze s omezenými škodami pro malé a střední podniky.

Zchudlé Nikaragui vzrostli za posledních 8 měsíců exporty o více než 10%, protože nezastavila svou ekonomiku. Právě proto, že udržela svou ekonomiku, si nemusela brát obrovské půjčky a úroveň jejího zahraničního dluhu tak zůstává ve snadno zvládnutelném rozmezí, pod 50% HDP. Na druhé straně ekonomiky sousedních zemí, jako je Kostarika, Salvador, Honduras a Guatemala, trpí rostoucí úrovní dluhu. Bary plné lidí, dokonce i malé rodinné restaurace plné hostů. Žádné roušky. Místní samoobsluha, kde stále visí na dveřích nápis "vstup s maskou", již neodmítá vpustit dovnitř lidi bez roušek.

Žádná oficiální politika nošení roušek, kromě doporučení, že by je měli nosit pouze pacienti s dýchacími potížemi nebo pracovníci, kteří se o ně starají. Nedoporučuje se nošení chirurgických rukavic pacienty, protože představují vážné riziko nákazy jak koronavirem, tak i jinými respiračními chorobami. V nemocnicích a zdravotnických zařízeních většina lidí nosí roušky, ať už z preventivních důvodů nebo z prosté zdvořilosti, v kancelářích a obchodech jsou k dispozici prostředky na mytí rukou a alkoholové dezinfekční prostředky na ruce jsou prakticky všude.Nebyla zavedena žádná omezení pro veřejné schůzky a sportovní utkání, uskutečnily se desítky místních veletrhů a dalších tradičních aktivit, které se konají každý týden. Zrušeno bylo procesí katolické církve, kde se každoročně scházejí tisíce lidí. Za poslední 3 týdny navštívilo Salvador Allende Port a jeho jezerní promenádu, rekordních více než 83 tisíc lidí. Školy se nezavřely a dál poskytovali jídlo 1,2 milionům dětí, což významně přispívá ke zlepšení veřejného zdraví rodin v Nikaragui. Přesto, za posledních pár týdnů jen 2-3 úmrtí na covid-19 za týden. Stejně jako v Německu a dalších zemích rozlišuje nikaragujské ministerstvo zdravotnictví mezi úmrtím pacientů "s covidem" a "na covid". Byla zaznamenána zvýšená úmrtnost na zápal plic (minulý týden bylo hlášeno o 26% méně případů pneumonie, ale se zvýšením úmrtí o 8%, nezpůsobeným přímo chorobou), situace v nemocnicích, zdravotních centrech a pohřebních ústavech je naprosto normální. Nikde žádný kolaps. Většina úmrtí na Covid byla hlášena koncem dubna a začátkem května, většinou u pacientů s komorbiditami, ale ani tehdy se situace nedostala na úroveň jiných zemí. Systém zdravotní péče se nikdy nepřiblížil k bodu nasycení. Strategie nikaragujské vlády byla založena na informování obyvatelstva, péči o starší a slabé lidi a posílení systému veřejného zdraví, zejména prostřednictvím lepší kontroly nad mnoha nemocemi, které populaci ohrožují.

https://geopolitics.co/2020/09/24/deep-states-global-financial-reset-is-here/<

Digitální dolary - finanční reset 24.9.20

Plandemie COVID19 urychlila implementaci mnoha předem plánovaných totalitních opatření, která chrání privilegované geopolitické a bankovní elity. Od vystrašených lidí neočekává Deep State odpor vůči úplné digitalizaci ekonomiky, který umožní plnou kontrolu finanční situace kteréhokoli jednotlivce v systému, kdo žije více, či méně efektivně. Pro snazší smíření se se systémem uvolní bankovní systém základní digitální příjem. Fed již ukládá "každému Američanovi" na účet "digitální dolary" jako závazky federální rezervní banky, což v zásadě znamená, že Fed obchází Kongres a dává centrální bance možnost "fiskálních stimulů" a což by mohlo vést k dramatickému výkyvu, protože právě lidé s nižšími příjmy jsou hlavními tvůrci cen pro ekonomické zboží a služby. Jakmile Fed naplní svůj inflační cíl, zpřísní měnovou politiku.

Ve skutečnosti by nyní měl Fed problém vysvětlit udržování vysoké inflace, když se životní úroveň v Americe hroutí ve prospěch hrstky držitelů majetku.

Fed se zoufale snaží o masivní nárůst inflace, který eliminuje stovky bilionů federálního dluhu, což by znamenalo konec amerického způsobu života, jak ho známe. Aby toho dosáhl, Fed nyní dokončuje poslední kroky, které způsobí revoluci v celém fiatovém měnovém systému. Zavedou digitální dolary, které účinně odstraní běžné komerční banky jako finanční zprostředkovatele, protože elektronická měna umožní samotnému Fedu zpracovat přímé vklady do Američanů do "Digitální peněženky". V důsledku toho bude Kongres a celá legislativní oblast nadbytečná, protože hrstka technokratů tiše ovládne USA.

https://www.popularmechanics.com/military/weapons/a19855256/muckrock-foia-psycho-electric-weapons/

Psychoelektrické zbraně 19.4.2018 David Grossman

Na dotaz o Antifě a rasistických skupinách obdržel novinář Waltman soubory o ovládání mysli a vzdáleném mapování mozku. Část z nich byla součástí soudního sporu z roku 1992, kdy byla NSA obviněna, že tajně vraždí občany USA a provádí psychologické operace, které způsobují špatné duševní zdraví. Federální vláda experimentovala s ovládáním mysli různými způsoby. Na žádost o další informace již úřad neodpověděl.
Podle materiálů dokáží psychozbraně:
(1) vzdáleně číst a vysílat myšlenky, (2) ovládat sny, (3) vyvolat zatemnění paměti , (4) vyvolat chybné akce , (5) vyvolat "probuzení" vize(6) navozují hypnotický trans na dálku, aniž by o tom subjekt věděl , (7) navozují nadměrné aktivity nebo energie, nebo naopak náhlý spánek

https://geopolitics.co/2020/09/22/bidens-role-in-the-failed-war-on-drugs/

Biden zhatil válku proti drogám 22.9.20

Biden se poprvé dostal do popředí v 70. letech, kdy jako senátor vedl kampaň proti desegregaci škol zavedením hromadné dopravy. Podporoval vznik rasistického vězeňského systému, prosazoval více policistů, více soukromých vězení, více zatýkání a více odsouzení, dokonce kritizoval Reagana, že nezavřel dost lidí. Podílel se na zákonu o komplexní kontrole kriminality z roku 1984, který omezoval podmínečné propuštění a snižování trestů za dobré chování. I při Bushově podstatné nárůstu ve vězeňském průmyslovém systému Biden neustále požadoval více. Jeho plány zahrnovaly miliardy dalších prostředků na financování zvýšeného počtu policistů, agentů FBI a DEA. Prosadil zákon, který zavedl trest smrti pro desítky nových trestných činů a utratil miliardy za stovky tisíc policistů a vězení navíc. Díky Bidenovi vypadá Hillary Clintonová jako obhájkyně občanských práv. Z necelých 200 000 v roce 1970 explodovala vězeňská populace v 80. a 90. letech na 740 000 a na 1,33 milionu do roku 2000. Téměř čtvrtina světových vězňů jsou Američané. Jeden ze tří černochů bude během svého života uvězněn. Biden nadále podporoval drogovou válku, zvyšoval hrozby a prosazoval notoricky známou nerovnost cracku ve srovnání s práškovým kokainem. Crack byl na denním pořádku v chudých černých komunitách, zatímco dražší prášek byl synonymem pro obchodníky z Wall Streetu. Biden úspěšně loboval za miliardy do kolumbijské armády (přičemž většina zbraní se dostala do rukou krajně pravicových komand smrti spojených s vládou a narkobarony). To, co bylo účtováno jako obrovský protidrogový nátlak, se změnilo ve válku proti obyvatelstvu. Vláda provedla masivní režim chemické defoliace, který vytlačil obrovské množství lidí ze země a vyčistil ji pro nadnárodní korporace. Podle Amnesty International se Kolumbie stala nejnebezpečnějším místem pro odboráře, přičemž v Kolumbii se dělo více vražd odborářů než ve všech ostatních zemích dohromady. Organizace spojených národů odhaduje, že 7,4 milionu Kolumbijců je dodnes vnitřně vysídleno kvůli probíhající občanské válce, přičemž další miliony opustily zemi úplně. V rámci své prezidentské nabídky představil Biden nový plán v hodnotě 4 miliard dolarů na jednání s latinskoamerickými uprchlíky.

https://www.collective-evolution.com/2020/09/27/biden-family-linked-to-an-eastern-european-human-trafficking-ring/

Bidenův syn je spojen s obchodováním s lidmi ve východní Evropě 24.9.20 Arjun Walia

Podle zprávy, kterou nedávno zveřejnili republikáni ze Senátu, poslal Hunter Biden tisíce dolarů osobám zapojeným do obchodování se sexem. Finanční prostředky zaslal ženám ve Spojených státech, které jsou občankami Ruska a Ukrajiny a které následně převedly finanční prostředky jednotlivcům nacházejícím se v Rusku a na Ukrajině? Záznamy také uvádějí že některé z těchto transakcí souvisejí s tím, co se "jeví jako východoevropský kruh prostituce nebo obchodování s lidmi". Podle New York Post "Obvinění podrobně popisuje potenciální" obavy z trestného činu a vydírání "zahrnující Huntera Bidena a další členy rodiny Bidenů". Obchodování se ženami a dětmi se po obvinění Epsteina dostalo mnohem větší pozornosti. Několik vysoce postavených politiků bylo zapleteno ještě dlouho předtím, a neustále se objevují nové informace. Kongres nyní zkoumá zákon, který má zamezit zaměstnancům ve sdílení dětského porna na počítačích ministerstva obrany. Zapojeno bylo více než sto vysoce postavených zaměstnanců ministerstva obrany a Pentagonu.

https://journal-neo.org/2020/09/28/gates-vaccine-spreads-polio-across-africa/>

Gatesova vakcína šíří obrnu po celé Africe 28.9.20 William Engdahl

Navzdory skutečnosti, že od roku 2016 nebyly v celé Africe zjištěny žádné nové případy viru "obrny", vyhlásila nadace Billa a Melindy Gatesových a jejich spojenců ve WHO desetiletou africkou vakcinační kampaň ve výši 4 miliard dolarů za použití orální vakcíny proti obrně. To bylo na konci srpna.
O týden později, 2. září, byla WHO donucena ustoupit a připustit, že nová ohniska obrny v Súdánu byla spojena s pokračující řadou nových případů obrny v Čadu a Kamerunu. Podle WHO byly registrovány další případy obrny ve více než tuctu afrických zemí včetně Angoly, Konga, Nigérie a Zambie. Šokující však je, že všechna ohniska jsou údajně způsobena orální vakcínou proti obrně podporované Gatesem. "Vytvořili jsme více nových výskytů viru, než jsme zastavili," připustil virolog Mark Pallansch z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA.
V Africe jsou daleko více všudypřítomnější smrtící nemoci, včetně malárie nebo chronického průjmu způsobeného vodou a špatnou hygienou. Způsobují smrt dehydratací, špatnou absorpcí živin nebo infekčními komplikacemi. V roce 2016 byl chronický průjem uveden WHO jako druhá hlavní příčina úmrtí u dětí mladších pěti let na celém světě. V Africe byl příčinou téměř 653 000 úmrtí, přesto se zdá, že se pan Gates a jeho přátelé zajímají o jiné věci. Pokud je jeho cílem pomoci více africkým dětem vést zdravý život, jednoduché projekty úpravy vody by zachránily mnohem více životů.

Zdroj: https://stuartbramhall.wordpress.com/2020/09/27/nicaragua-the-country-that-didnt-swallow-the-covid-b

Zpět