5216 Blíže k Novému Světu Světlu KejRaj

[ Ezoterika ] 2023-10-03

Když se svět učí o vesmíru, slyšíme o atomech, protonech, molekulách atd. Proč lidem neříct pravdu. Je to LÁSKA, která drží vesmír pohromadě. Jste na Zemi proto, abyste toto poselství předávali a pomáhali lidem vidět lásku v sobě. Nyní probíhají posuny ve frekvenci planety Země. Každý den, kdy se probouzíte, si uvědomte, že máte k dispozici vyšší energii. Bez ohledu na to, co se odehrává ve vnějším světě, záleží především na vašem vnímání a stavu bytí uvnitř vás. Čím temnější se zdá být situace na Zemi, tím blíže jste novému světu světla, posunu do nové reality. Staré časové linie se hroutí a zanechávají jen velmi malou energetickou podporu pro projevení plánů temnoty. Vrstvy závoje se nadále rozpouštějí, což umožňuje přístup těm, kteří se snaží rozšířit své perspektivy a vidět vyšší pravdy. Tato další fáze přináší žádoucí a pro planetární posuny nezbytný světelný kvocient. Připravte se.

Pro ty, kteří si toho nejsou vědomi, kteří jsou pohlceni agendou temna a stávají se obětí staré taktiky rozděl a panuj. Říkáte, že jste měli pravdu, pokud jde o konspirační teorie, ale možná jste spíše projevili své obavy. Je čas přestat hledat další králičí noru a začít hledat ve svém srdci. Přicházíte o velkolepou příležitost, která se vám nabízí, abyste se pozvedli ve vědomí a překonali temnotu, jejímuž odhalení jste věnovali tolik času.

Je čas přestat se bát změn, opustit starý otrocký systém a otevřít se nové, světlejší realitě. Je čas vzdát se každodenního rozptylování zprávami a sociálními médii. O televizi se zmiňovat nebudeme, protože věříme, že většina z vás, kteří čtou tato slova, s tímto nízkovibračním programováním skoncovala. Zatímco sociální média se zároveň stala obrovským rozptýlením, hlavně zbytečnými a nesmyslnými příběhy. Vaše proudění ve vyšších frekvencích se nyní musí stát nepřetržitým, vždy ve stavu světla, míru, radosti, uvnitř Srdečního centra. Vstupujete totiž do nových časových linií, kde starý způsob života již není podporován. Díky tomu budete svědky rozpadu struktur a myšlenek třetí dimenze větší rychlostí. Pokud se dostanete do energie strachu, vaše zážitky nemusí být příjemné. Vždy pamatujte a vraťte se do prostoru svého srdce.

Mřížka páté dimenze pulzuje vibracemi lásky, soucitu a empatie. To je to, co musíte zvládnout v přítomnosti prostřednictvím srdečního centra, abyste zvýšili svou vlastní frekvenci a viděli sami sebe v nové realitě.

V každé myšlence, slově a činu nechť je vaším záměrem láska

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/03/closer-to-the-new-world-of-light/

Zpět