5194 Astrologická předpověď na říjen 2023 Sarah Jane Grace

[ Ezoterika ] 2023-10-02

S tím, jak se kolo roku stále točí, je těžké pochopit, že už máme tři čtvrtiny 2023 cesty za sebou. Na jednu stranu se to mihlo v mrknutí oka, ale na druhou stranu to bylo těžké, a pomalé. Mnozí z nás se ocitli v jakési stázi: mlhavé a špatně definované čekárně. Jako ve většině čekáren je zde jen málo pohodlí nebo radosti, jen dychtivost dostat se z místa, kde jsme byli, tam, kde chceme být. Možná to však postrádá smysl, možná skutečné učení lze nalézt právě v prostoru, který často považujeme za dočasný?

Tempo evoluce se v posledních letech tolik zrychlilo a mnozí vstoupili do stavu inkubace, hlubokého vědomého procesu opuštění starých přesvědčení, rolí a myšlenek. Existuje silná potřeba opustit minulou podmíněnost, abychom se ochotněji znovu napojili na kaleidoskop čistých energií, jak se vplétají do života a ze života. Inkubace je těžká, je přechodná a často osamělá a my se můžeme cítit pod tlakem, abychom pokračovali v "pokračování", ale toužili po tichu, prostoru a čase, abychom nechali proces rozvinout se ve svém vlastním čase a vlastním způsobem.

Samozřejmě, že když se ocitneme v prostoru (ať už v našich srdcích a duších, nebo v jiných oblastech života), často se objevuje touha jej naplnit. Přesto je prostor důležitý, má velkou hodnotu a právě v těchto prostorech často sídlí skutečná moudrost a kreativita. Prostor však může být nepohodlný, protože umožňuje, aby rozptýlení odplouvalo pryč a ustoupilo od nudného 24/7 bzučení moderního života. Prostor je potřebný k usnadnění transformace a v prostoru, kde si můžeme dovolit přetvářet a nově definovat své životy.

Život byl v posledních letech pro mnohé z nás nepochybně náročný, a přestože cítíme, že jsme na prahu nového způsobu života a bytí, nemůžeme se do něj ponořit, protože stále máme staré, které musíme zpracovat, uvolnit a osvobodit. Někdy je to vědomý proces, ale většinou vychází z nevědomí, a proto je tak důležité vytvářet a pečovat o prostor, protože každý z nás potřebuje umožnit, aby tento proces proběhl.

Stejně jako zasazením semínka do země se druhý den nepromění ve strom, chce to čas. Stejně tak trvá odlupování masek, fasád a vrstev, které všichni máme, abychom se spojili s čistou esencí. Proces dovolování může být náročný, protože znamená uznat své chyby a nedokonalosti, znamená to milovat ty aspekty sebe sama, kterým vzdorujeme, popíráme je nebo je dokonce nenávidíme. Jedině otevřením se pravdě můžeme každý vkročit do nového způsobu života a bytí. Cykly života mohou být někdy matoucí a ohromující, ale mohou nám také přinést naději, protože kola se vždy točí. Z temnoty přichází světlo, z bolesti přichází schopnost radosti. Možná je to kontext, který si každý přináší, co nám umožňuje pochopit cykly, po kterých každý chodíme? Intuitivně cítíme, že se kolo musí otáčet, ale také se cítíme v mlhavém stavu inkubace, když čekáme, sledujeme, zpracováváme, uvolňujeme...

Je to trochu jako být mezi tím a tam, ne úplně nikde, ale někde uprostřed, kterému chybí tvar, struktura a definice. Samozřejmě je těžké cítit se v takovém prostoru pohodlně, ale intuitivně víme, že je to nezbytné, protože se nemůžeme vyvíjet, dokud se nezbavíme vrstev, které již nepotřebujeme. Tyto vrstvy jsou jedinečné pro každou duši, takže neexistuje žádný návod nebo průvodce; každý si musíme najít svou cestu. Někdy to může být osamělé, ale je to proces, kterým musíme nyní projít. V důsledku toho cítíte život jako chaotický a nejistý a mnozí z nás pociťují téměř neustálý proud posunů ( shift i shit :-D). Můžeme mít pocit, že jsme na pokraji něčeho nového, jen se nic neděje. Frustrace narůstá a to přináší na povrch staré vzorce a přesvědčení, které je třeba vyčistit a uvolnit. Konce přicházejí a odcházejí, ale zjišťujeme, že obnova nepřichází pouze z přijetí konců, ale pochází z otevření se a umožnění rozvinutí procesu evoluce. Takže je těžké vědět, jak se chovat nebo jak být, když je všechno ve vzduchu.

Jedna věc se zdá jasná: každý potřebujeme jít hluboko dovnitř, abychom hledali způsoby, jak žít jednodušeji a bohatěji. Když se zbavíme bolesti, přesvědčení a zkušeností, které formovaly a definovaly naše životy, můžeme mít pocit, jako bychom byli zavření ve zvukotěsné místnosti, ale nejsme sami. Nikdy nejsme skutečně sami. Samozřejmě to může být tak těžké, když se cítíme, jako bychom stáli v davu lidí, ale cítíme se osamělejší a izolovanější než kdy předtím, jako bychom nemluvili stejným jazykem, ale to je součást procesu. transformace. Čím více se odvoláváme, tím více si uvědomujeme, že překračujeme jazyk a spojujeme se novými způsoby, které jsou dosud bez skutečné definice.

Existuje silná potřeba ticha, potřeba stáhnout se, aby bylo možné bilancovat a přemýšlet. Nemůžeme úplně uniknout uspěchanosti života, ale musíme najít co nejvíce prostoru pro dýchání. Spojení je ale důležité. Porozumění a soucit, přijetí a milost nás spojují a mohou pomoci každému z nás překonat i ty nejtemnější noci. Někdy to nejsou zjevné duše, které nám přinášejí jednotu, není to o slovech nebo shodě, jen o pocitu příbuznosti. Nikdo z nás nejsme ostrov, každý se potřebujeme spojit.
Zatím a jako vždy vám přeji vše krásné.
S láskou,
Sarah-Jane

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/02/astrology-forecast-for-october-2023/

Zpět