5193 Blíže k Novému Světu Světla KejRaj

[ Ezoterika ] 2023-10-03

Když se svět učí o vesmíru, slyšíte o atomech, protonech, molekulách a tak dále. Proč neříkat lidem pravdu. Je to LÁSKA, která drží Vesmír pohromadě. Jste na Zemi, abyste předali toto poselství a pomohli lidem vidět lásku v sobě. Posuny ve frekvenci planety Země nyní probíhají. Každý den, kdy se probouzíte, si uvědomte, že máte k dispozici vyšší energii. Bez ohledu na to, co se odehrává ve vnějším světě, nejdůležitější je vaše vnímání a stav bytí ve vás. Čím temnější se situace na Zemi zdá, tím blíže jste novému světu světla, posunu do nové reality. Staré časové osy se hroutí a zanechávají jen velmi malou energetickou podporu pro manifestaci temných plánů.

Vrstvy závoje se nadále rozpouštějí, což umožňuje přístup těm, kteří se snaží rozšířit své perspektivy a vidět vyšší pravdy. Tato další fáze přináší světelný kvocient žádoucí a nezbytný pro planetární posuny. Držte se. Pro ty nevědomé, kteří jsou pohlceni temnou agendou a stanou se obětí staré taktiky rozděl a panuj. Říkáte, že jste měli s konspiračními teoriemi pravdu, ale možná jste projevili své obavy. Je čas přestat hledat další králičí noru a začít hledat ve svém srdci. Přicházíte o velkou příležitost, která vám byla nabídnuta, pozvednout vědomí a překonat temnotu, kterou jste strávili tolik času snahou odhalit. Je čas přestat se bát změn a opustit starý otrokářský systém a otevřít se novým jasnějším realitám. Je čas vzdát se každodenních zpráv a rozptýlení na sociálních sítích. Nebudeme se zmiňovat o televizi, protože věříme, že většina z vás, kteří čtete tato slova, skončila s nízkovibračním programováním. Sociální sítě se zároveň staly obrovským rozptýlením, především zbytečnými a nesmyslnými příběhy. Váš tok ve vyšších frekvencích se nyní musí stát nepřetržitým, vždy ve stavu světla, míru, radosti, uvnitř srdečního centra.

Vstupujete do nových časových linií, kde již není podporován starý způsob života. Díky tomu uvidíte rozpadající se struktury a nápady třetí dimenze při větší rychlosti. Pokud se dostanete do energie strachu, vaše zážitky nemusí být příjemné. Vždy pamatujte a vraťte se do prostoru svého srdce. Mřížka páté dimenze pulsuje vibracemi lásky, soucitu a empatie. To je to, co musíte ovládat v přítomném okamžiku prostřednictvím srdečního centra, abyste zvýšili svou vlastní frekvenci a viděli se v nové realitě. V každé myšlence, slovu a činu nechť je vaším záměrem láska.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/10/03/closer-to-the-new-world-of-light/

Zpět