5154 Roste tlak proti lékařům, kteří ničí zdraví dětí Brian Shillhavy

[ Ezoterika ] 2023-09-24

Čisté zlo, které existuje v americkém lékařském systému, bylo odhaleno celému světu během podvodu COVID, kdy byly prostřednictvím ˝nouzových příkazů˝ veřejnosti představeny nové produkty, které nakonec zabily a zmrzačily MILIONY. Ale ještě před COVIDem byla více než 2 desetiletí veřejnost varována, jak zlý je tento lékařský systém. Vyzýval jsem všechny skutečné Ježíšovy učedníky, aby opustili tento satanský systém, který je příčinou smrti číslo 1 ve světě i USA, když dáte dohromady nemocniční chyby a úmrtí na léky na předpis a vakcíny dohromady.

A přesto je farmaceutický kult tak silný, že i po masakru COVID se většina Američanů stále rozhoduje navštívit nemocnici nebo lékařskou kliniku, když jsou nemocní oni, nebo jejich dítě (nazval jsem lékařský systém ˝kultem˝)

Ale existuje celá podtřída americké veřejnosti, která se těžce naučila zkušenosti, jak zlý je lékařský systém. Rodiny trpěly kvůli lékařům, kteří rozhodli, že nejsou schopni se postarat o své děti na základě jejich ˝lékařských odborných znalostí˝ a spolupracovali s vládními úřady pro péči o děti, aby jejich děti lékařsky unesli. Mnoho z těchto rodin bylo traumatizováno a přišlo o své děti kvůli lékařům a nemocnicím. Už nikdy nenavštíví nemocnici nebo lékaře, a to z dobrého důvodu.

Filmem, který zatím nejlépe zdokumentoval tuto strašlivou praxi lékařského únosu, je hit Netflixu Také care of Maya. Žaloba na John Hopkins All Children´s Hospital v případu lékařského únosu Kowalské je nyní ve fázi výběru poroty (pozn. po dlouhé době. . matka musela spáchat sebevraždu, aby jí dítě pustili z nemocnice, kde ho dítě neléčili, ale použili jako zkušebního králíka)

Několik dětských lékařů zabývajících se zneužíváním dětí, kteří se podíleli na příbězích lékařských únosů, jsme pokryli v Health Impact News. Zkušenost rodiny Kowalských bohužel není ojedinělým příběhem, ale představuje národní epidemii dětí, které byly lékařsky unesenyi, z nichž mnozí jsou nyní certifikováni jako ˝Child Abuse Doctors˝ (děti unesené lékaři), což je nová certifikace v oblasti pediatrie zhruba od roku 2010. Pracují především v národní síti dětských nemocnic.

Touto zlou praktikou v lékařském systému se zabýváme již více než deset let, zdá se, že se konečně formuje rostoucí odpor, aby odhalil tyto zločince, kteří se skrývají za bílými plášti a příznivým pohledem veřejnosti na jejich lékařskou profesi.

Další nedávné příběhy o lékařských únosech v USA, které jsou v současné době ve zprávách:
Lehigh Valley - místní lékař falešně diagnostikoval ˝týrání dětí˝ Obvinění vypadala jako dokument o skutečném zločinu: rodiče zneužívali své děti předstíráním lékařských diagnóz, podrobovali je zbytečným testům a léčbám (Munchausenův syndrom). V posledních několika letech agentury pro ochranu dětí v oblasti Lehigh Valley zaznamenaly více takových případů než kdekoli jinde ve státě. Skupina rodičů v regionu tvrdí, že lékaři z Lehigh Valley Health Network (LVHN), hlavního nemocničního systému v této oblasti, přehnaně diagnostikují vzácný psychologický stav. Zejména jeden místní lékař byl obviněn ze zaměňování legitimních, i když složitých, zdravotních problémů se zneužíváním. Rodiče tak ztratili možnost péče o své děti a byli nuceni utratit tisíce za právní poplatky.

Skupina advokátů Parents´ Medical Rights Group, měsíce vyzývala k prošetření postupu LVHN v případech zneužívání dětí a k odstranění Debry Esernio-Jenssen, dlouholeté vedoucí lékařsky centra pro advokacii dětí, které takové případy vyšetřuje. Minulý týden zdravotnická síť jmenovala novou lékařku Sarah Kleinle, která byla vyškolena v regionu Philadelphia, uvedl Allentown Morning Call. Esernio-Jenssen zůstane ve zdravotnické síti a bude pracovat na částečný úvazek v jiných zařízeních LVHN.

Kim Steltz z Emmaus, Pensylvánie, založila Parents Medical Rights Group, aby se zasadila o změnu vedení poté, co falešným obviněním z Munchausena přišla o péči o obě její děti. Případ byl po roce stažen a děti mají nyní zpět. Steltz a další rodiče a děti na schůzi okresní rady v okrese Northampton minulý týden uvedli, že závěry zdravotního systému o jejich dětech nebyly důkladně prošetřeny. Willow Feeney a její sestra byly umístěny do pěstounské péče poté, co byla její matka obviněna z falšování jejich zdravotního stavu. Rodina je stále touto zkušeností traumatizována. ˝Vyrůstat v medicínském komplexu je samo o sobě výzvou. Najednou mi bylo řečeno, že všechno, co cítím, neplatí, že jsem se mýlila a byl mi vymyt mozek. ˝ Rodiny postižené diagnózou Esernio-Jenssen ˝nikdy nebudou stejné˝. Celý článek na The Philadelphia Inquirer.

Syn Dana Massary byl odebrán rodičům. Na nátlak jeho právníků jiný lékař zjistil, že ˝modřiny˝ dítěte jsou ve skutečnosti mateřská znaménka. Stát tak od případu upustil. (Erika Schultz / The Seattle Times)

Odvolací soud souhlasí s tím, že syndrom třeseného dítěte je v některých případech ˝nesmyslná věda˝.

od DANA DIFILIPPO - New Jersey Monitor
Už půl století lékaři obviňují nevysvětlitelná, někdy smrtelná zranění dětí ze syndromu třeseného dítěte, přičemž nemocnice hlásí asi 1300 případů ročně a stovky rodičů a pečovatelů jsou ročně stíhány, i když neexistují žádné zjevné fyzické důkazy o napadení. Odvolací soud v New Jersey se ve středu přidal k rostoucímu odporu a postavil se na stranu soudce nižšího soudu, který prohlásil syndrom třeseného dítěte za ˝odpadní vědu˝, čímž zakázal státním zástupcům vznést to v případech dvou otců, obviněných ze zneužívání svých dětí, v Middlesex County. Soudkyně Greta Gooden Brownová pro tříčlennou porotu, která případ posuzovala, poznamenala, že žalobci musí prokázat, že teorie je obecně přijímána v lékařské a vědecké komunitě.
Zatímco syndrom třeseného dítěte je v pediatrii obecně přijímán, v komunitě biomechaniky je kontroverzní, zvláště když dítě nevykazuje žádné fyzické známky napadení, napsal Gooden Brown. Vědci z biomechaniky se neshodnou na tom, zda samotné třepání může vytvořit síly dostatečně silné na to, aby způsobily intrakraniální trauma potřebné k diagnostice syndromu, který je také známý jako hrubé trauma hlavy, dodala.
˝Biomechanické testování nikdy neprokázalo předpoklad SBS/AHT, navzdory hypotéze založené na biomechanických principech,˝ napsal Gooden Brown.

Lékařská specializace ˝pediatrie˝ a certifikace jako ˝pediatr pro týrání dětí˝, je důkladně zkorumpovaná a zodpovědná za uvěznění doslova desítek tisíc nevinných rodičů kvůli falešným obviněním ze zneužívání.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/24/push-back-against-doctors-who-medically-kidnap-children-increases-nationwide/

Zpět