5149 Pravda v tichu Kejraj

[ Ezoterika ] 2023-09-24

Nejlepší způsob, jak vyjádřit svou pravdu, je mlčení. Důležitá věc je, že víš, to je vše, na čem záleží. Musíte dovolit ostatním, aby našli svou vlastní pravdu, nesmíte se je snažit k něčemu přesvědčovat. Ale když vás někdo požádá, abyste promluvili na určité téma, podělte se o své myšlenky. Co děláš, děláš, jak postupuješ?

Když začnete mluvit, začíná se měnit pravda, kterou jste měli v tichu, když ji sdílíte s nějakým jiným? Začíná se měnit váš tón a řeč těla? Snažíte se znít zajímavě a být vlivnější, abyste toho druhého získali a dostali ho na svou stranu? A co je nejdůležitější, popravdě, jak vidíš a co říkáš tomu druhému, jak vidíš jeho? Dáváte si titul; jako je guru, osvícený, mistr a tak dále, nebo jsi tak pokorný, jak jen to jde? ! Osvícený člověk nepotřebuje titul.

Zabydlujete se místo toho, abyste šli dál? Pro většinu není snadné uvolnit nebo vyjádřit pravdu slovy.
Aby toho bylo možné dosáhnout, klíčem je pokora a čestnost, nikoli inteligence. Srdeční centrum známé Stvoření má všechny odpovědi. Existují však vrstvy na vrstvách nepříznivých emocí, myšlenek, traumat, které blokují světlo srdce, aby prosvítalo.

Samozřejmě nezapomínejme na ego, kdy se přistihneme, že vždy chceme být něčím, když už jsme vším. Nikdo sám není upřímnější, než když mluví se sebou. Nyní stačí být sám sebou a nechat to plynout. Pokora, ve světě, kde si každý myslí, že je lepší, nebo chce být větší, než čím často je. Jak můžete někomu mýt hlavu? Po pravdě si myslím, že existuje způsob, jak vyjádřit pokoru, prostě to tak je. Pokud se to pokusíte vyjádřit, je to pryč.

Být čestný a pokorný je snadné, když se nikdo nevymlouvá. Všichni to potřebují praktikovat, nikdy nezapomínat, nikdy se neponořit do dramatu a nesmyslů druhých, nikdy nepřerušit spojení nebo se neodchýlit od srdečního centra, se svým pravým já, odkud neustále proudí láska a stejně tak i pravda.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/24/truth-in-silence-2/

Zpět