5148 Transurfing a inverze reality Liberty

[ Ezoterika ] 2023-09-21

Opět povídání o VĚDOMÍ
Vědomí je klíčovým zdrojem probuzení a zvyšování vibrací. Bez vědomí se tyto procesy nevyvíjí nebo jsou pomalé. Navíc vzhledem k tomu, že jsme tvůrci osobní reality, což ve výchozím nastavení znamená, že jsme tvůrci reality na planetě Zemi, vědomí rozhoduje absolutně o všem.

TVOŘÍME S VĚDOMÍM!
Tvoříme bez vědomí, protože k tvoření v tomto případě dochází nekontrolovaně, vyrážíme do světa k materializaci, není jasné co a kdy, což nás často nezlepšuje a nečiní nás šťastnými. Jednoduše řečeno, díky vědomí tvoříme skutečnost, jak chceme, ale bez vědomí - tvoření probíhá chaoticky, jak se děje. Některým lidem se v procesu stvoření nedaří zbavit se destruktivních energií, které je stahují do nízkovibračních situací (skandály, hádky, problémy, potíže, trable, smůla atd. ). To člověka táhne k nejhorším příležitostem pro rozvoj jeho vlastní reality. I když jsem dlouho žil pod láskyplným vedením svého vlastního božského aspektu (ducha), občas stále vypadnu z rovnováhy a také se nechám vtáhnout do víru vášní.

Všiml jsem si jedné věci
Stačí dovolit nízkým vibracím, aby trochu převzaly vládu, a začnou rychle růst. Pak se to může rozvinout v lavinu nebo tsunami stresu a další nízkovibrační projevy. Někdy toho zaberou tolik, že je velmi těžké se z této sítě dostat a vrátit se zpět do rovnovážného stavu. Zde přichází na pomoc vědomí. Čím dříve se vám podaří najít moudrost, sílu a zapnout vědomí, tím dříve můžete zastavit rozvoj spleti problémů a stresu a znovu získat radost z bytí. Nedávno jsem o tom přemýšlel a můj duch mi ukázal zábavné metody, které využívají vědomí, abyste se vrátili do svého božského domu - světa rovnováhy, radosti, plnosti života a dalších parametrů, které nazýváme ˝být šťastný˝. Duch mě přivedl k zajímavé metodě řízení mé reality.

Transurfing reality
Vyzkoušel jsem to na sobě a výsledky jsou opravdu neuvěřitelné a působivé. Transurfing je nový model vnímání světa, zásadně odlišný způsob jednání a myšlení tak, abyste dosáhli toho, co chcete. Toto je mocná technika, která vám dává příležitost dělat neuvěřitelné věci, podle mínění průměrného člověka, totiž ovládat svou realitu. . . Transurfing je založen na konceptu duality našeho světa - že svět se skládá ze dvou částí - fyzické a metafyzické stránky reality.

FYZICKÝ SVĚT je srozumitelný každému - žijeme v něm, pohybujeme se, vidíme ho.
METAFYZICKÝ SVĚT je naše energie, pocity, myšlenky.

Transurfing reality nás učí, jak ovládat metafyzický svět nebo náš vnitřní svět, protože fyzický nebo vnější svět je jen dvojí zrcadlo.

TRANSURFING REALITY
Svět si to uvědomil od Vadima Zelanda, který tento koncept sdílel a napsal o něm mnoho knih. Pojďme se trochu dotknout transurfingu. Existuje jedna metoda, která pomáhá vytáhnout se z pásma nízké energie. Tuto metodu lze vysvětlit frází ˝žij život naplno˝. To znamená, že toto je nasycené, jasné vědomí tady a teď! ! ! Jedná se o totální ponoření do procesu, události, situace atd. Samozřejmě se jedná o ponoření se do příjemné nebo alespoň neutrální situace. Nemá smysl se úplně ponořit do stresové situace, protože naopak se chceme stresu zbavit.

Takže totální ponoření.
Nejjednodušší způsob, jak to vysvětlit, je na příkladech. Než ale uvedu pár příkladů, chci poznamenat, že být neustále v takovém stavu je nejen nemožné, ale také to není potřeba. Můžete použít, kolik chcete, kolik máte inspirace (touhy). V každém podnikání platí, že příliš mnoho, jako příliš málo, zřídka přináší výhody. Hlavní je zde inspirace a emoční stav. Pokud je ale situace ˝pokročilá˝ a člověk je v příliš depresivním stavu, pak je nutné vynaložit úsilí a pokusit se metodu používat častěji. Reality transfering pomáhá zvýšit úroveň uvědomění, pozvednout se z různých depresivních stavů, snížit hladinu stresu a úzkosti a hlavně obnovit svou ztracenou rovnováhu zcela nebo alespoň částečně.

Příklady aplikace metod transurfing.

PŘÍKLAD 1. V PŘÍRODĚ
Pečlivě sledujte barvy (stromy, květiny, obloha, oblečení lidí atd. ), pohyby (květiny, ptáci lidí atd. ), podrobně sledujte zvuky atd. Dotkněte se stromu, květiny, trávy - co cítíte? Víte, co mám na mysli? Podrobný monitoring všeho a také sebe! Telefon je vypnutý!

PŘÍKLAD 2. PIJETE KÁVU (čaj, džus atd. )
Proces probíhá za vaší pozornosti. Vyberete si šálek, dbejte na jeho barvu a vzor. Nalejte nápoj, poslouchejte zvuky tekoucí vody, vdechněte aroma, malý doušek, oceňte chuť, pociťte potěšení ze své oblíbené chuti, snažte se rozlišovat odstíny chuti atd.

PŘÍKLAD 3. DĚLÁTE NĚJAKOU PRÁCI (doma nebo v kanceláři)
Podrobně sledujte své činy a ponořte se pouze do této činnosti, bez analýzy a rozpuštění. Užívejte si, jak dobře to děláte, jak krásně, jak vám vše klape atd. Ukažte svou maximální představivost!

PŘÍKLAD 4. JEDETE AUTEM
Pozorujte podrobně, jak se s tím vaše tělo dokonale vyrovná, jak šikovně a srdečně funguje celá vaše božská nádoba, jak plynule a obratně vjíždíte do zatáčky, poslouchejte zvuky, všímejte si, jak se poloha vašeho těla mění v závislosti na trajektorii jízdy. Jakou barvu mají auta před vámi, jaké je počasí, poslouchejte kapky deště na skle atd.

INVERZE REALITY
Další metoda, jak řídit svou realitu, je vymanit se ze vzorců a ˝první pomoc˝ sobě ve stresových situacích. Podstatou této praxe je otočit postoj k situaci vzhůru nohama, tedy provést jakousi inverzi. Metoda inverze využívá především dva nástroje - humor (smích) a znevážení. Situace je záměrně dovedena do absurdity pomocí vtipů. Můžete si to napsat na papír - podrobně představit problém a přitom záměrně značně zveličovat situaci a všechny události s ní spojené. Zároveň používejte humor na maximum. Humor je božský nástroj, který nám dal stvořitel k usnadnění navigace ve 3d. Srdečně se zasmějte situaci a všem jejím účastníkům. Přidejte do situace pikantní a vtipné kuriozity a detaily. Brzy si všimnete, že důležitost situace se rozpustila. Každému problému přikládáme příliš velkou důležitost. To je to, co způsobuje maximální poškození našeho fyzického zdraví a našeho stavu mysli. Inverze je hra, ale hra není podle šablony, ale podle vašich pravidel! Vycházíte ze vzorce, podle kterého žije většina lidí! Stáváte se svobodný!

Příklad 1 inverze reality
Klasický příklad řidič auta kolem vás projel louží a ohodil vás. Vzor reakce - podráždění a posílání mnoha drsných slov na řidiče.
Inverze: můžete vtipkovat, například: ˝zdá se, že tento řidič, který řídil krásné auto, byl velmi hezký. ˝ nebo si představ, že ho taky někdo postříkal a vy jste se tomu společně zasmáli.

Příklad 2 Někdo tě nazval ˝hloupá kráva˝
Vzor: zášť, podráždění, agrese.
Inverze (příklad): zamyslete se nad tím, zda je kráva opravdu hloupá, nebo je mnohem chytřejší než ten, kdo to řekl. Nebo si představte, že jakmile tato osoba řekne frázi ˝hloupá kráva˝, okamžitě se zhmotní skutečná kráva, a protože je hlupá, začne běhat sem a tam a dělat hlouposti. Představte si reakci této osoby na toto. Nebo se rozesmát jiným způsobem.

Obecně platí, že všechny způsoby, které nám pomáhají dostat se z matrixových vzorec, jsou léčivé. Sami můžete přijít na mnoho způsobů, jak se ze vzoru vymanit. Nejjednodušší z nich je v různých situacích nereagovat standardně. Takto se šablony rozlétnou jako třísky.

Příklad 1. Váš ˝milovaný˝ člověk vás opustil
Je všeobecně známo, že ˝milovaný˝ člověk nás nikdy neopustí, pokud to je skutečná upřímná bezpodmínečná láska. Pokud se vztah rozpadl, pak byl falešný a bránil novým zajímavým příležitostem! Místo deprese mu řekněte: ˝mockrát děkuji! Už dlouho jsem se tě chtěl zbavit, ale nemohl jsem se k tomu přimět. Konečně se to stalo!
Inverze: Teď je vedle mě konečně prostor pro nové příležitosti a nové, opravdu upřímné a šťastné vztahy! A odejdete v klidu!

Příklad 2 Propuštění z práce
Obvykle tato situace dospěje k enormnímu stresu, protože člověk zapíná strach z budoucnosti. Jak teď budu žít, co dělat. . . ? Plus negativní pocity všech druhů. Čím více si nakládáme, tím více přitahujeme nové potíže a smůlu. Toto je vzorové chování a blokuje přístup k novým příležitostem!
Inverze: podívejte se na situaci z druhé strany. Bavila vás tato práce? Vydělal jsi tam dost? Jaká byla atmosféra v týmu? Měl jste tam nějaké vyhlídky? Přemýšlejte o tom. Jsem si jist, že odpovědi řeknou, že tato práce vám visela na krku jako mrtvé závaží a bránila vám stát se sebou sebou, pochopit co chcete, odemknout svůj potenciál atd. Podívejte se na sebe zvenčí, použijte svou představivost k tomu, abyste se rozesmáli, zasmějte se sami sobě a důležitosti, kterou této situaci přikládáte. Dejte si od toho na chvíli pauzu. Dělejte výhradně věci, které máte oblíbené, a snažte se posílit kontakt se svým duchem. Požádejte svého ducha, aby o vás pečoval, aby ukázal nové zajímavé příležitosti a vyhlídky!

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/21/transurfing-and-inversion-of-reality/

Zpět