5138 Zpráva od andělů: Vaše sny nejsou tak daleko Ann Albers

[ Ezoterika ] 2023-09-24

Nikdy se nemusíte vzdát sebe, svých nadějí nebo svých snů. Nemusíte si zasloužit své projevy nebo dokazovat svou hodnotu až do nebes. Není třeba nás přesvědčovat, nebo trvat na tom, že máte to, co chcete. Než budete mít vůbec čas na tyto úvahy, vyzařovali jste láskyplnou energii touhy, na kterou jsme my, Božství a celý vesmír začali reagovat.

Vaším jediným úkolem je být vnímavý k lásce.

Představte si, že jste rádio, které umí mluvit. Můžete říci: ˝Chci vysílat FM stanici ˝XYZ˝. na tom trvám! To je důležité. Potřebuji teď slyšet zprávy na této stanici. Jak víte, dokud se rádio nenaladí na stanici, nemůže zachytit signál, bez ohledu na to, jak argumentuje, proč by mělo. Musí se stát vnímavým vyladěním frekvencí, které si přeje přijímat. Stejně tak se musíte naladit na lásku, abyste zachytili signály lásky.

Nemusíte se obsedantně soustředit na své projevy. Nemusíte se na všechno ve svém životě cítit pozitivně. Nemusíte mít ponětí, jak vytvořit něco, co chcete. Dokonce ani nemusíte neustále věřit svým snům! Musíte jen věřit a naladit se na něco, co se cítí jako láska tak často, jak je to možné. Budete vědět, kdy jste na cestě ke svým touhám, protože se budete cítit dobře. Budete vědět, že jste naladěni na proudy milosti, když věci plynou snadněji, synchronicita je hojná a cestu si užijete.

Nebijte se, když tam nejste. Obejmi se. Gratuluj si, že jsi naživu. Je to volitelné! Rozhodnete se probudit každé ráno. Zhluboka dýchejte a vnímejte vzduch v plicích. Masírujte si vlastní ruce. Usrkej sklenici vody a važ si toho pocitu. I v těchto malých skutcích milosti dostáváte lásku. I v těchto zdánlivě nesmyslných okamžicích se nalaďujete na vyšší vibrace. Je to mnohem jednodušší, než to dokázalo lidstvo. Stačí najít to, co cítíš jako lásku. Kdybyste nedělali nic jiného, než abyste si užívali své chvíle a své dny, přišlo by toho mnohem víc.

Zbavte se břemene dokonalého pocitu ze všeho, co si přejete. Zbavte se břemene snahy cítit se báječně se všemi a se vším. To je pro většinu náročný úkol. Místo toho, drazí, se soustřeďte na to, co je dobré. Zaměřte se na to, co se vám líbí na jednotlivcích ve vašem životě. Vzali jste si toho manžela/manželku z nějakého důvodu! Když jste je přijali, měli jste z té práce dobrý pocit. Hledejte vlastnosti, které vás mohou pozvednout, aby jich mohlo přijít víc.

Nenavrhujeme, abyste zůstávali v hustých situacích. Neříkáme, že by se vám mělo líbit to, co se vám nelíbí. Přejeme vám to, co víme, abyste se v tomto vesmíru kontrastů mohli soustředit na lásku, cítit lásku, dávat lásku, a tak přitahovat lásku ve formách, po kterých toužíte. Zkuste dnes jednoduše hledat, co je dobré pokaždé, když se objeví obtížná myšlenka. Buďte v tomto procesu k sobě laskaví. Všude najdete malé okamžiky lásky a důkazy dobra. Pozvednete se. V tomto prostoru ze samotné podstaty vesmíru otevřete dveře více.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/24/message-from-the-angels-your-dreams-arent-so-far-off/

Zpět