5134 Vesmír je přímý odraz Ammy Grace

[ Ezoterika ] 2023-09-25

Vesmír je přímým odrazem našeho vlastního smyslu pro hodnotu a sebelásku (hodnoty) a přímo se odráží zpět nám. Mám se zase stěhovat... 5. stěhování během 5 let... už toho mám pomalu dost. Ale pokaždé, když se přestěhuji, dostávám upgrade a momentálně hledám nový domov, který by se měl projevit za méně než 3 týdny. Vesmír mi aktuálně ukazuje, že věci, o kterých bych se odvážila věřit, že existují, skutečně existují. Zázraky hojnosti a božských příležitostí. Vesmír mi je ukazuje a říká. . . vybírej. Teď jsem viděla dva domy (k pronájmu), které jsou absolutně prvotřídní za peníze, kterým se nechce věřit. Příliš dobré, aby to byla pravda. . . zázraky existují, božská hojnost je tady ve všech barvách duhy a na dosah ruky. (pozn. fakt by se ego některých čtenářů nepřeneslo přes koupi? )

Stále jsem nepodepsala nájemní smlouvu, ale to, co se mi právě teď ukazuje, mi vrtá hlavou. Rozhodně mě čeká kosmická lahůdka. . . tak vzrušující vznášet se na křídlech radosti a být svědkem toho, co mě čeká. Do konce příštího týdne budu znát svůj nový kotevní bod. To je tááák vzrušující! Moje vyšší já a týmy světla vše organizují do nejmenších detailů a uspokojují všechny mé potřeby. Vše, co musím udělat, je být bdělá, naladěná ze svého posvátného srdce a být svatým grálem, přijímat a dovolit, aby ke mně přišel dokonalý výsledek. Dobrodružství a zkoumání vědomí.... jedním dechem se život odvíjí pro nejvyšší dobro těmi nejzázračnějšími způsoby.

Důvěra a odevzdání je klíčem.

Kromě toho se vymazává a přeměňuje spousta starých struktur, paradigmat, otisků jak kolektivně, tak osobně. . . je to jako mít pod nohama vytažený koberec. Buďte připraveni na to, že budete katapultováni na zcela nové hřiště daleko od vaší komfortní zóny. Občas to cítíte riskantní, připadáte si jako blázen nebo šílenec, takže zůstat pevně ukotven v našem posvátném srdci je jediný způsob, jak můžeme přejít tuto etapu naší evoluce, kde se svět, jak jej známe, doslova rozpadá! Požáry, bouře, záplavy, zemětřesení... ano, jak víme, za tím vším je agenda. Ale v tu samou dobu.... Země očišťuje a čistí až do svého nejniternějšího jádra, všechny zastaralé struktury, paradigmata a přesvědčení, která drží pohromadě zemský hologram, protože naše kolektivní mysl musí zemřít, aby se zrodilo nové nebe, které se vynořuje ze srdce srdcí v všichní z nás.

Uzemnění je právě teď prvořadé, co nejvíce času trávěte v přírodě, abyste očistili a vyvážili svá jemná těla a umožnili svému tělu překonfigurovat všechny probíhající fotonické světelné kódy proudící ze Slunce a galaktického jádra a zpoza této galaxie.

Můžete to udělat a připravovali jste se na to po tisíce let. . . přijít sem v této době pro tuto velkou čistku a posun věků. Přines to. . . přišel jsi sem zazářit vší silou a obnovit ráj. Ty jsi ten zázrak. Teď je tvůj čas.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/09/25/the-universe-is-a-direct-reflection/

Zpět