4933 Arkturiánská rada 9D: Jaká pro vás bude pátá dimenze Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-08-21

Jsme velmi nadšeni, že uvidíme, co uděláte s energiemi, které na vás byly vyzářeny, a jak je využijete ke spoluvytváření lepších systémů na vašem světě. Mnozí z vás, kteří jste vzhůru, víte, že systémy, které máte na svém místě, nefungují pro každého, nebo dokonce pro většinu lidí, a chcete být součástí vytváření nových systémů, které budou na místě, když posunete své vědomí. Chceme, abyste pochopili, že jako bytosti páté dimenze tyto systémy nebudete potřebovat.

Nebudete potřebovat vzdělávací systém, protože každý bude mít přístup ke všemu, co bude chtít, kdykoli bude chtít, bez ohledu na svůj věk a bez počítače nebo připojení k internetu. Jednoduše si stáhnete cokoliv, co si přejete stáhnout přímo do svých vyšších myslí. Nebudete potřebovat ekonomický systém, protože budete okamžitě manifestovat. Nebude tedy potřeba žádné výměny. Nesnažte se na to teď přijít svou myslí, protože vaše mysl je omezená a ona přijde s omezeními. Nebudete potřebovat vlády, protože si budete moci vládnout sami. Nebudete potřebovat hranice, tak proč byste potřebovali vládu?

Bude mír; žádná válka nebude. Nebudou existovat žádné obchodní dohody; vše bude plynout podle vibrací. Všechno se bude dít, jako by synchronicita byla pravidlem dne, a stane se, a budete ohromeni tím, kolik toho jako bytosti páté dimenze nepotřebujete. Proto bychom vám doporučili zaměřit se více na to, být bytostmi páté dimenze, na uzemnění v energiích páté dimenze a na vyčištění toho, co potřebujete vyčistit ze svých čaker, abyste mohli vzestoupit, než se soustředit a stěžovat si na své zlomené systémy. a kdo s nimi má co dělat.

To není vaše práce; vaším úkolem je pracovat uvnitř sebe, kde máte veškerou moc, a v přítomném okamžiku, kde můžete nabídnout vibraci, která je odlišná od té, kterou jste nabízeli v předchozím okamžiku. Nemusí to být složitější. Pokud jde o vaše vztahy s mimozemšťany, na to všechno v tuto chvíli přijdete. Vše bude opět diktovat vibrace, a tak to budou mít ti, kteří jsou připraveni na další kontakt. Ti, kteří chtějí více kontaktu, jej získají; ti, kteří chtějí cestovat, budou moci bez ohledu na to, kam chtějí jet. Nesnažte se to teď všechno urovnat a myslete na to, že to musíte mít vymyšlené, než se to stane.

Co můžete udělat, je postarat se o sebe a své okolí, které potřebuje jakékoli dárky, které aktuálně nabízíte. Můžete pomoci zvýšit úroveň vědomí tam na planetě a nemusíte se starat o to, co dělají nebo nedělají ostatní. Nemusíte předpokládat, že někdo jiný tvoří ve vaší realitě, protože to tak není. A můžete žít život s větší mocí, když budete pokračovat, krok za krokem, do páté dimenze.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/21/the-9d-arcturian-council-what-the-fifth-dimension-will-be-like-for-you-2/

Zpět