4932 Hathor: Oceán Vibrací Peggy Black

[ Ezoterika ] 2023-08-21

Jsme zde, abychom vám připomněli, že veškerá léčebná práce se odehrává v objetí a záměru služby. Existuje hluboké spojeníkdyž jste se naučili druhému otevřít a sloužit mu. Když vstoupíte do jakékoli léčebné práce s jasným záměrem, výsledky se rozvlní navenek a znásobí se za hranice vaší reality. Nezapomeňte se uvolnit a dýchat, uvolnit své obavy, aby to bylo v pořádku.

Budeme mluvit o síle a vědomém použití zvuku. Zvuk, když se používá k uvolnění dlouho zadržovaného traumatu a paměti, je nejmocnějším nástrojem ze všech. Proces vydávání ̎zvuku ̎ řízeným způsobem bude sloužit vám, vašim klientům a všem. Je to zvuk pohybující se tkaninou času, který vytváří vše, co je. Dimenze se prolínají, každá podporuje a posiluje druhou; informace, geometrie, emoce, myšlenky a tvary, to vše cestuje jako vibrace.

Vše, co existuje, vibruje. Myšlenky vytvoří jemné vibrace, které lze nyní měřit. Srdeční buňky vibrují zvuky podobné zpěvu velryb. Je to jazyk srdce. Je to vaše spojení s bytostmi velryb. Ukotvují toto vědění pro vaši planetu. Jsou to vyslanci z hvězd. Prostřednictvím písně svého srdce se s nimi jako ostatní spojujete. Cestujete ke hvězdám skrze posvátné dveře svého srdce. Všechno je vibrace. Žijete v oceánu, podobně jako velryby. Je to oceán vibrací. Učíte se číst, cítit a rozumět tomuto jazyku, řeči vibrací. Nese plány, vzory, formy, myšlenky stvoření všech věcí.

Proto je tak důležité, aby si lidé všimli role, kterou hrají v evoluci, při pozvedávání hustých vibrací masového vědomí. Uvědomujeme si obtížnost vašeho úkolu udržet určitou frekvenci, zvláště na vaší planetě, která je v tuto chvíli plná nesouhlasných vibrací. Přesto každého povzbuzujeme, aby se v každém okamžiku snažil trochu pozvednout svou frekvenci, aby pokračoval ve spojení se svým srdcem a vytvořil vědomý posun v tónech pocitů, které vysíláte.

Připomeneme vám jednoduchý nástroj, jak vyčistit všechny emoce. Nejprve nastavte prostor prohlášením, že jste plně vtělení, ukotveni k planetě. Tento záměr volá vaše božské, aby bylo v partnerství s vaším fyzickým vědomím. Toto je váš zdroj síly. Dále pozvěte božské bytosti, aby vás podporovaly při transformaci emocí, nebo vzoru, nebo nebezpečného přesvědčení.

Zeptejte sami sebe, kolik procent emocí je vaše. Důležitá otázka, protože zdají všechny vaše, ale jen malé procento je. Když vám tělem prochází emoce, vy se jako citliví připojíte na větší pole emoční vibrace, která je v kolektivu. Pak máte 10 procent této emoce ve vašem systému. Některé z těchto emocí jsou vaše, ale zároveň jste se spojili s kolektivem těchto emocí. Zhluboka se nadechněte a dejte zvuk své emoci smutku, hněvu, strachu nebo frustrace, buďte energičtí. Použijte svůj hlas a záměr změnit vše, co cítíte. Zvuk emocí, dokud ho necítíte kompletní. Zastavte se a přemýšlejte o emoci, kterou byste raději cítili a ozvučte ji. Tak ze své emoce transformujete všechny kolektivní, ke kterým jste se připojili. Tento proces nazýváme emocionální a energetická alchymie. Když děláte tuto práci, jste skutečně alchymista.

Tento nástroj můžete také použít k úpravě globálních emocí. Když dojde k nějaké tragické události, vyjadřujte úzkost energicky, dokud nebude úplná. Nahraďte to emocí léčení, míru, nebo lásky a přivolejte vibrace svým zvukem. Budete dělat globální službui, aniž byste pociťovali tíseň procházející vaším tělem.

Jsme si vědomi, že vaše emoce se často shodují s emocemi milovaného člověka. Vaše frekvence často odpovídá energii lidí kolem. Někdy se zdá být tlustší a obtížněji se transformuje. Doporučujeme vám používat své nástroje, pozvat pomoc z jiných říší a používat fialový plamen. Je to dar lidstvu. Je to také jedna z nejsilnějších vibrací na vaší planetě v tuto chvíli. Je třeba vyvolat fialový plamen i zvuk. Musí být pozváni. Musí být používány s jasným záměrem. Jsme tu vždy, abychom vám pomohli. Často je kolem vás vibrace, která zablokovala vaše vědomí přijímání vedení od nás. Jsme připraveni, ale nevidíte. Použijte zvuk k odstranění negativních nebo nesprávných emocí. Tím dojde k posunu.

Představte si zvuk velké radosti, který nabízíte. Vibruje na určité frekvenci, vychází ven a odpovídá dalším vibracím na této frekvenci. Stane se součástí mřížky, celku. Buďte opatrní, abyste vstoupili do vibrace radosti. koupat se v radosti, dovolte radosti, aby vás objala, držela a zaplavila vás. Vyvolejte radost, ochutnejte, přivoňte si, potírejte si obličej. Zabalte to a dejte to jinému. Radost je vibrace, která vás pozvedne a zvedne ostatní. Pokračujte ve vítání radosti. Nechť je radost vaším stálým společníkem. Nechte radost kráčet vedle vás, nechte radost vyjadřovat všechny vaše činy, své úkoly, protože je to radost, která je přijata. Je to radost, která může a bude proměňovat vaše zdraví, stav mysli, vaši samotnou realitu.
Radost je další mocný nástroj, silné vibrace, které jsou rovnocenné s Fialovým plamenem a vaším používáním zvuku.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/21/the-hathors-ocean-of-vibrations/

Zpět