493 Kódy pyramid Jason Shurka

[ Ezoterika ] 2020-09-07

- zkráceno -

V New Yorku bylo z tunelů bylo zachráněno 200 000 dětí, šest agentů během akce zemřelo. V tunelech používají technologii na principu laserů - elektromagnetická laserová pulzace (EMLP). V tak obrovských tunelových systémech nemůžete mít stráž na každém rohu. Jejich technologie EMLP funguje jako stráž, aby zabránila lidem ve vstupu a infiltraci do těchto tunelů. Používáme světelný systém, aby pomohl obejít tyto nastražené pasti, ale bohužel někteří to nezvládli a byli technologií EMLP rozprášeni. Nezůstala ani kapka krve, prostě se rozpadl na prach, šest z agentů bohužel zemřelo během procesu. 200.000 dětí bylo zachráněno.

Nebyla tu žádná střelba, byly to pasti, které byly umístěny v tunelech buď na stěnách, nebo na zemi, pokud na ně šlápnete nebo se dotknete, jste pryč. Oni zemřeli v důsledku pokusu vysvobodit děti, ale šly do nastražených pastí, které byly nastaveny pro kohokoli, kdo by se zde objevil. Tunely mají průměr 12 metrů, na výšku asi 6 metrů. Běží po celém světě, spojují kontinenty. Klesají asi do hloubky 10 km, možná i hlouběji. Existují extrémní tunely, několik kilometrů široké a velmi vysoké, jsou ekvivalentem podzemních měst. Nepoužívají elektřinu, ale Teslovy technologie s volnou energií. Využívá elektřinu planety a vesmíru, což nepoškozuje lidské tělo.

V Austrálii údajně na covid zemřelo 600 lidí. To není důvod k uzavření., zákazu vycházení a vytvoření policejního státu. V Melbourne zachránili zhruba 300.000 dětí. Operace skončila 3. září. ... hlavní centrum výroby adrenochromu je Jižní Afrika. Černé děti mají silnější formu nadledvin. Velmi významné místo pro produkci adrenochromu je Melbourne. Adrenochrom je euforický druh drogy.

Síly světla jsou všichni fyzičtí lidé, můžete je obejmout, můžete s nimi mluvit, cítit je. Někteří lidé nejsou lidského původu. Jsou velmi stategičtí, mluvili o určitých operacích, které nemají co do činění s dětmi. Uzávěra tak v Austrálii trvá dál. Síly světla oznámili, že v příštích několika dnech uvidíme zákazy vycházení, ne karantény. Asi před dvěma dny oznámil zákazy vycházení Izrael, Netanjahu to později zrušil. Zdá se, že si vybrali jen některá náboženská společenství a některá arabská společenství. Poslední záchranná operace bude v Izraeli, ale není to jen o dětech.

Věci se dějí v určitém pořadí. Byla podepsána mírová dohoda mezi Spojenými arabskými emiráty a Izraelem. Minulý týden podepsaly mírovou smlouvu Srbsko a Kosovo. Zdá se, že to Trump zvládl. Mainstreamová média nepokrývají určité věci, které jsou všude na sociálních médiích. Zjevně jim nejde o dobré hodnocení, ale mají nějaký program.

Můžete být židem ve svém minulém životě, můžete být muslimem a předtím můžete být faraonem nebo křesťanem. Nemá to nic společného s duší. Vaše duše nezná náboženství. Vaše duše pochází z místa jednoty, ze stejného přesného zdroje. Rozdělení, nebo spíše iluze rozdělení, které vidíme, je to, co nás drží v tomto druhu světa zla, protože je to nižší úroveň vědomí a uvědomění, a když tomu rozumíte, plně si to uvědomujete.

V sobotu jsme protestovali po celém Londýně. Sledovali nás stovky policistů. V médiích se objevil jen jeden prodloužený protest u parlamentu. Nechtěli, aby se lidé dozvěděli, že je tu problém s pedofilií. Více se zajímají o problímy s klimatem. To je program, který chtějí prosadit. Lidé v BBC, které znáte desítky let, se nechali zkorumpovat penězi. Dva policajti se dostali ke mě a říkali, že se začali někteří jejich kolegové probouzet.

Trvá to již tisíce let. Julius Caesar byl ekvivalentem pedofila. Mnoho lidí u moci bychom dnes nazývali pedofily. Tehdy to bylo přijato jako něco, s čím nikdo neměl problém. Už to neděláme, není to akceptováno. Jediný rozdíl je v tom, že se to dnes děje v podzemí.

Tyto volby jsou kritické. Nejde o dvě politické strany, ale o to, co je správné, a co je zlé. Měli už bychom opustit stranickou příslušnost. Pro Američany je to těžké, protože jejich identifikace se stranou je silná.

Technologie, která se před tisíci lety používala pro božské spojení je dnes používána pro zlo. Je třeba ji vrátit k původnímu účelu. Například pyramidy. Na setkání se silami světla 6. února mi jeden člověk předal písemné materiály, které mám anonymně zveřejnit po jeho smrti. Týkaly se jeho předchozích inkarnací, zejména ve starověkém Egyptě, počínaje rokem 2750 př. n. l. až po 421 př. n. l. a něco z dnešní doby. Klade velký důraz na dobu exodu, kdy se Hebrejci změnili na židovský lid. Je tu spousta pohledu na reinkarnaci a na použité technologie. Kdo a proč postavili pyramidy a jaké měly funkce. Na někderých místech jsou skryty posvátné předměty, mnoho jich je pod kopulí skály v Jeruzalémě. Elizabeth Hike napsala knihu s názvem Initiation (Iniciace). Píše o své vzpomínce na minulý život v Egyptě. Proces iniciace označovali jako baraka. V knize popisuje celý iniciační proces. Otcovství byl ekvivalent pedofila. Já sám jsem byl v Egyptě posledním faraonovým bratrem, veleknězem. Můj osmiletý student byl mým milencem. Tehdy to bylo přijímáno jako normální věc. Byla čest, pokud si vaše dítě vzal některé z rodu faraona jako studenta a milence. Moje role se otočila. Z pedofila jsem někým, kdo pedofily odhaluje. Existuje kód, který vám umožní používat pyramidy tak, jak byly používány v minulosti. Tento kód ke vyrytá v suterénech pyramid. Každá pyramida má svůj kód
V knize mám uvedeny kódy v hebrejské verzi. Muž, který to psal, věděl, jak to udělat v hebrejštině. Pokud víte, jak přečíst kód v hebrejštině, budete moci získat další informace.

Světelné síly jsou spíše duchovní organizací, používají fyzické věci, aby prošli svými misemi. Žijeme ve fyzickém světě a jejich úkoly mají co do činění s fyzickými a duchovními úkoly. Jsou v každé rovině, v každé dimenzi, všude ve vesmíru. Mají technologii, která přesahuje čas a prostor. Techologie ekvivalentní UFO. Máme schopnost dosáhnout věku lásky za 5 let, nejpozději za 170. Záleží jen na tom, zda se rozhodneme převzít vedení a šířit znalosti a informace, abychom ovlivnili kolektiv jako celek. Mimozemšťané jsou zde, aby nám pomohli. Pomáhají také sobě, protože chápou, že jsou s námi spojení. Existuje zde jiný život na mnohem vyšší úrovni povědomí a záleží jim na nás, protože oni jsou my, my jsme oni, jsou součástí stejné jednoty, a v okamžiku, kdy to pochopíme, se náš svět úplně změní.

Je divné vidět lidi, jak sami v autě řídí v masce, jen proto, že banky nemají peníze. Je divné vidět lidi v masce ve 40 stupních vedra.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=wMLwBAySqAg&feature=emb_logo

Zpět