4929 Adamus Saint Germain: Humanita versus Big Pharma Da Pah Kwan Yin San

[ Ezoterika ] 2023-08-21

No, opět rozšířím záběr a nebudu mluvit jen o injekcích. Taky jdu mluvito všech lécích, které dostávají děti, když jsou údajně ̎ADHD ̎ nebo ̎autisté ̎ nebo cokoli jiného. Vlastně budu mluvit o celé medicíně, což je velké téma, ale stejně.

Pokud vezmete v úvahu tělo a přirozený proces hojení, přirozený transformační proces, který tělo má, pak je ve skutečnosti velmi nepřirozená věc snažit se uzdravit tělo chemickou cestou. Protože vždy, i když máte léky, které jdou ke kořenům domnělého ̎fyzického ̎ problému, žádný z fyzických problémů, které se v těle objeví, není nikdy fyzický. Jsou vždy energetické. Vždy, vždy, vždy založené na energii. Nikdy se v těle nestane něco špatného, co by nebylo energetickým vzorem předtím, než se začalo kazit fyzicky. Dokud si budete dávat léky, v podstatě uznáváte oddělení těla směrem k Zemi nebo k energii nebo k božství, protože říkáte, že potřebujete něco zvenčí, co vás uzdraví. Lidé si myslí, že tělo je křehké a že nakonec zemře.

Q: Co se děje s dětmi? V okamžiku, kdy přijdou na planetu Zemi, jsou očkovány. Nemají na výběr.

A: Já vím. Vím, že nemají na výběr, protože to je to, co společnost chce. Mají na výběr. Máte na výběr, že to neuděláte, ale pak musíte být velmi opatrní, protože se vám pak pokusí vzít vaše děti, protože je údajně nevychováváte dostatečně dobře, protože nejste matkou, otcem nebo rodičem.

Co to však udělá s tělem dítěte, zvláště dítěte, které zpočátku přichází s tak dávnou kvalitou? Ve skutečnosti uvádí dítě do světa duality. Není to samotný lék, který je tak špatný, a není to lék. Je to energie, která s tím přichází, protože když rodiče píchají dítěti injekci prostřednictvím lékaře, dělají to rodiče a společnost- dítě není uvedeno do vědomí jednoty, ale do jednoty mysli, a je v podstatě zasazeno do pole mysli, aby bylo později sklizeno? A to vše zjevně vede k zbavení moci lidstva. Vede k tomu, že lidem odebíráme moc, aby byli připraveni k použití, až přijde čas, a to se právě teď děje. To je důvod, proč jsou děti očkovány a tak dále. Je to hrozný, hrozný proces. A i když se můžete dostat do problémů se svou vládou, důrazně bych vám doporučil, abyste to u svých dětí nedovolili. Vězte prosím, že jejich těla jsou dostatečně zdravá a že se jejich těla umí sama uzdravit! Všechno je to o kontrole.

Vím, že ve skutečnosti neseme velkou zodpovědnost, když to říkáme, protože ostatní by řekli, že jsem blázen, že to říkám, a jak byste to mohli říct rodičům, že by mohli ohrozit své děti? Říkám, že ̎tímto ̎ způsobem ohrožujete své děti tím, že z nich děláte oběť společnosti, a to není něco, co chcete. To opravdu není to, co chcete dělat.

Chcete nechat své děti, aby získaly svou suverenitu, zvláště ty, které přišly na planetu Zemi v posledních několika letech a stále na Zemi přicházejí právě teď. Jejich pole božství je mnohem silnější, a to je také důvod, proč se někteří objevují s ADHD atd. , protože vibrace jsou tak velmi vysoké a jde to tak rychle. Poté se píchnou pilulky a dítěti se vloží injekce, aby začalo vibrovat níže. Ale co nevědí, je, že poškozují systém, nejen biologický systém, ale je poškozeno i spojení dávnou energií. Protože to, co se stane, když dostanete tyto typy injekcí, je to, že začne rozkládat s kořeny vázané buňky a pokusí se z nich vytvořit pouze dualistické buňky, což by znamenalo, že kdyby k tomuto procesu došlo, může se dokonce potenciálně zcela ztratit spojení s tím, co se nazývá ̎Akene ̎ - (zatím se to na Zemi ještě nestalo). Obnovit takovou ztrátu (naposledy Atlantida), stojí hodně práce a hodně záměrů.

Jediné, v co můžeme doufat, je otevřít tuto platformu, otevřít spojení mezi vědou a spirituálními informacemi, protože se najdou vědci, kteří budou stimulováni, aby se podívali hlouběji. Najdou se tací.

Neexistuje žádná svoboda. Věří se, že žijete život ve svobodě, ale ve skutečnosti tuto svobodu nežijete. Narodíte v národnosti v rámci hranic země a potom vám říkají, jak máte žít, zatímco všichni předstírají, že máte údajně ̎svobodný ̎ život. To není pravda. Neustále vám říkají, co máte dělat, jak se chovat, co jíst, a dokonce i zkoušení jiných věcí k jídlu, než které vám dává společnost, je stále těžší a těžší. Bylo vám řečeno, abyste si v tak raném věku dávali do těla chemikálie. Nežijete svobodný život. Myslíte si, že byste mohli být svobodní a jste svobodní, dokud hru hrajete, pokud odpovídáte pravidlům, která jsou na vás kladena, ale svobodní nejste! Ano, máš na výběr, přesto jste silně nuceni to udělat, protože vám řeknou, že vaše dítě onemocní. A co se děje v realitě založené na mysli? Slyšíte informace a ve skutečnosti je vytvoříte, takže vlastně nemáte na výběr.

Problém se vyřeší odebráním všeho, co je součástí současného lékařského světa, kromě několika málo věcí, které ve skutečnosti fungují jako interakce s prvky, například homeopatie, abyste se ujistili, že vaše tělo, vaše nádoba je fluidnější, otevřenější pro příjem energie. Ale všechny chemické věci fungují proti tomu.

Děti jsou v dnešní době velmi flexibilní. Jsou si velmi dobře vědomi toho, co se děje na planetě Zemi. Mnoho dětí se ve skutečnosti neroubuje na realitu, kterou kolem sebe vidíte. V dnešní době je mnoho dětí, které žijí ve své vlastní realitě, mají svůj vlastní svět. Je to ochranný systém, který vytvořili.

Existují také děti, které jsou přirozeně imunní vůči účinkům vakcín. Je velmi zajímavé vidět, že spousta dětí si vytváří ze svého těla sebeobranný mechanismus, aby jim ty injekce znovu neublížily. Jedná se o typ energetické mutace, protože jakmile bude energetický systém napadán po dostatek generací, začne se bránit v biologické energetické sféře. Tento výzkum se nikdy nedostane ven, protože lidé nechtějí, aby se dostal ven, opět je za ním celý průmysl a průmysl musí pokračovat. V ̎období chaosu ̎ uvidíte mnoho změn. Zároveň nevíte, co se děje a snažíte se s tím bojovat. Může to být v tom období trochu divné, ale bude se to zlepšovat. Bude nemožné mít jakýkoli typ onemocnění.

Existují zde různé úrovně mluvení. Pokud jste mluvili z této perspektivy, odkud se právě teď mluví, stále mluvíte v oblasti 3D reality. Můžete také mluvit z jiné perspektivy, kde vám žádná z těchto věcí nemůže ublížit, protože je nevidíte jako skutečné. Je velmi zajímavé mluvit o všech těchto věcech, ale zároveň to může snadno zmizet. Nikdy nezapomínejte, že můžete mluvit na mnoha různých úrovních a můžete se pokusit najít řešení ve 3D světě, ale řešení všech problémů, všech 3D problémů je jen vykročením z této škatulky. Je to jen okamžik.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/21/adamus-saint-germain-humanity-versus-big-pharma/

Zpět