4928 Regulusův efekt; Jak se můžete cítit Celia Fenn

[ Ezoterika ] 2023-08-21

V tomto ročním období, když procházíme Lvem a směrem k Panně, cítíme intenzivní účinek Royal Star Regulus. , známé také jako ̎Lví srdce ̎. Regulus je masivní modrobílá hvězda, která se točí zrychleným tempem, a když je zarovnaná se Zemí (jako nyní), cítíme tuto zrychlenou energii. Účelem toho je poskytnout další ̎palivo ̎ pro náš start do nového cyklu.

Může to způsobit několik účinků ve vašem fyzickém bytí:

1. Vyčerpání a pocit, že věci jdou příliš rychle. Pracujte s péčí o sebe a odpočívejte, když potřebujete. Možná zjistíte, že spíte více než obvykle.

2. Dehydratace a svalová slabost nebo křeče. Můžete zjistit, že se cítíte dehydratovaní a že vaše svaly jsou buď slabé a/nebo se dostávají do křečí. Musíte hydratovat, ale také musíte do vody každý den přidat malé množství bio soli, abyste dodali minerální soli, které tělo potřebuje k vstřebání vody do buněk. Bio sůl je sůl vyrobená ze zemských zdrojů spíše než mořská sůl, jako je himalájská sůl. V našich moderních potravinových zdrojích často chybí tento druh soli, a když je na tělo zvýšený tlak, můžeme se dehydratovat.

3. Závratě a prostorovost. To souvisí s mozkem pracujícím s vysokofrekvenčními energiemi a pocitem ̎tíhy ̎. Je důležité uzemnit se a trávit čas v přírodě.

Archanděl Michael mi říká, že se učíme pracovat s ̎gravitační studnou ̎. Ještě si nejsem příliš jistý, co to znamená, ale zdá se, že je to účinek zkreslení v kontinuu časoprostoru, když se setká s fyzickým tělem. Obtéká tělo a způsobuje podivné ̎pohyby ̎ v energii. To zní asi správně, ale nemám ponětí, jak se s tím vypořádáte jinak, než když zůstanete ve svém srdci a dovolíte toku lásky, aby vás udržoval v rovnováze a vzpřímené poloze.

Jen vězte, že tato mocná a intenzivní energie vás připravuje na mocné výtvory a zázraky v měsících, které přijdou.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/21/the-regulus-effect-how-you-may-be-feeling/

Zpět