486 Cesta světla - ohrožení Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2020-09-06

Adama z Telosu
- zkráceno -

Jak se dostat z ohrožení?.... musíte porušit jejich zákony.

Ahoj lidi! Jen vám chci připomenout, že Yvo je na své každoroční dovolené v Elteronu u rodičů. Pravděpodobně se uvidí s přáteli, možná promluví s radou Vegy a zjistí informace o našem pokroku. Včera jsem ho sledovala. Jsme telepaticky propojeni a také mě sleduje koulí. Věřím, že mezi námi a mým dalším tělem, které je v indukovaném kómatu, je také plazmatické spojení. Včera v noci se na mě soustředil a mohla jsem ho vidět v našem domě na Elteronu, v pohodlném hedvábném oblečení na bílé židli mluvil se svými rodiči Layeelou a Martenem. Myslím, že vysvětloval můj život a svou práci na úrovni ET. Neslyšela jsem, co říká, soustředil se na to, že se na mě dívá a usmívá se. Dívali jsme se na sebe. Jsem si jistá, že tam byl aspekt mého vědomí. Tak to dělám, když astrálně promítám galaxii, abych se setkal s lidmi. Někdy jsem tam sama a jindy vidím části minulých životů. Další tři týdny se mnou bude mluvit Adama, zatímco Yvo bude pryč.

Víme, že tento svět je vytvořen z našich myšlenek na vyšších neviditelných úrovních našeho bytí, našeho vědomí. Abychom mohli změnit tento svět, musíme změnit naše vědomí. Co když se něco projeví, jak to změníme? Chtěla bych zdůraznit, že žijeme v Matrixu. Ilumináti vytvořili vše naší energií, aby nás zotročili. Pokud máte pouze perspektivu fyzické osoby, bez znalosti nebo vědomí, že existuje mnoho dimenzionálních úrovní, ve kterých žijeme, je obtížné se dostat z hlavolamu, ve kterém jsme nyní. Lidé protestují, a to je skvělé, ale jakmile to skončí, pravděpodobně zapnou televizi, aby zjistili, zda se dostali do zpráv a koupí si ve Walmartu jídlo. Faktem je, že pokud se všech těchto věcí nevzdáte, nedosáhli jste vůbec žádného pokroku. Dokud nevytáhnete zástrčku, podporujete deep state finančně.

Adama: Pokud budete nadále financovat deep state, nic jste nedosáhli. Lidé musí být ochotni vzdát se své práce a odejít od systému a stát se soběstačnými, jinak nedosáhli vůbec ničeho. Je to tak, že milice, bílé klobouky a GFL pronásledují iluminátské postavy a zatýkají je. Vaši lidé ale musí přestat dodržovat předepsané úsilí. Samozřejmě, že to bude mít dopad, protože všichni nejste ve stejné linii myšlení proti deep state. Problém je v tom, že máte rozdílné smýšlení. Věřím, že takovou komunitu příští rok založíš, že, Sharon?

Sharon: Rozhodně to začnu. Najdeme způsob, jak obejít kontrolu, když už mají tolik síly. Dát lidem platformu, aby vyjádřili své skutečné touhy žít bez jejich omezení. Ale musíme to udělat hned. Protestování je v pořádku a dobré, ukazuje to, že se myšlení lidí změnilo, ale pokud neustále dělají vše, co poskytli ilumináti, aby vás zotročili, nikam jste se nedostali. Já osobně nemám žádný televizor a v poslední době minimalizuji čas u počítače. Raději sedím na slunci a mluvím se svými sousedy. Bojkotuji Walmart, nakupuji jinde. Minimalizovala jsem své nákupy na Amazonu. Nejsem konzumní. Kupuji jen to, co potřebuji. Jakékoli peníze, které utratím, jsou pro to, abych se udržela při životě a pokračovala ve své snaze osvobodit tento svět. Nakupuji v místních zelených obchodech. Dělám vše, co je v mých silách, abych nevyhověla a nekrmila kapsy Iluminátů. Vytvořili tento ekonomický systém, aby nás zotročili, a proto je musíme zasáhnout tam, kde to bolí: v jejich peněženkách! Defundovat systém. Přestaňte jim dávat peníze a naši energii.

Co bych dělala, kdybych pracovala správně? Nepracuji v tradiční práci. Prodávám knihy, a bohužel to dělám prostřednictvím Amazonu. Kdybych se změnila a začala je prodávat prostřednictvím svého webu, musela bych najít způsob, který mi nezabere hodně času. Kontroluji tisk knihy, abych viděla související náklady. Hledám alternativy, ale ve skutečnosti, pokud se vytáhnou peníze ze systému, nezáleží na tom, jestli to dělá nikdo jiný. Musí nás být dost na to, abychom se prosadili.

Lidé stále sledují televizi, Netflix, jsou na internetu. Pohodlí, které nám deep state poskytl, si až příliš užívají. Neuvědomují si, že byli okradeni o život, protože tráví tolik času těmito věcmi. Když sedím před touto krabicí, zhoršuje se moje chronická únava. Takže teď svůj čas omezuji.

Adama: Vaše technologie není zdravá technologie. Není to dobré pro vaše zdraví, ve skutečnosti vás to zotročuje. Celý den zíráte na světelnou skříňku, která snižuje vaši frekvenci. Přemýšlejte o tom: pokud je vaše frekvence 10 Hz a světlo je 5 Hz, díváte se na něco, co je polovina vaší frekvence, a komunikujete s ní celý den a noc, snižuje to vaši osobní frekvenci.

Naše technologie je frekvenčně specifická. K počítači se dostanete pouze do té míry, do jaké máte četnost získávání informací. Pokud máte frekvenci páté dimenze, získáte informace o páté dimenzi. Pokud máte frekvenci deváté dimenze jako já, obdržíte informace, které odpovídají vaší frekvenci. Komunikujeme s počítačem, který má naši frekvenci. Nic víc, nic míň. Jak se naše frekvence zvyšuje, zvyšuje se i frekvence počítače, se kterým komunikujete. Vaše počítače běží na subhumánních frekvencích, takže vás vyčerpávají. Ty jsi si to uvědomila a odešla jsi pryč.

Vaši lidé nemohou pokračovat v protestech, pak jít domů a jednat podle zbytku zotročení, které se naučili považovat za normální. Svoboda byla odebrána, když byl zaveden ekonomický systém, ne teď. Nežili jste ve svobodě, jste otroky systému. Šířením získaných informací děláte správnou věc.

Sharon: Viděla jsem příspěvek, že masky berou individualitu. Neubere mi to, moje individualita pochází z mé duše, ne z mé osobnosti.

Adama: Tolik lidí stále myslí jako fyzické bytosti. Nosit masku je odlidšťující, pokud to tak chcete brát. Nebo to nemusí být nic. Vaši lidé jsou tak zaměřeni na to, aby věcem přikládali význam a poté s tímto významem bojovali. Proč neříct, že to nic není.

Sharon: No, to znamená zlou agendu.

Adama: Ano. Je to znamení věcí, které přijdou. Nic však neodstraní vaši individualitu, a proto tomu nepřisuzujte žádný význam. Nebojte se toho. Nenávidím to. Nereagujte na to. Prostě si noste, pokud musíte, ale nereagujte na ni. Nedávejte jí žádný význam a neovlivňujte vaše vědomí. Všechny věci, které se implementují, aby vás ovládly, mají ovlivnit vaše vědomí. Dělá se to proto, abyste se cítili určitým způsobem. Tím, že tomu nepřidělíte význam, nebude to mít vliv na vaše vědomí a nebude to mít vliv na vás. Jste reagující. Reagujete na všechno. Máte myšlení, která se nesnáší s omezeními, která na vás byla uvalena, ale také přijímáte a bojujete za omezení, o kterých jste si mysleli, že jsou vám známá a podporují vás. Všichni chcete pokračovat v práci a všichni chcete i nadále platit penězi. Přemýšlejte nad tím. Představte si život, kde vaše tradiční práce nejsou nutné, protože vše je zdarma. Uvědomuji si, že jste tolik let zotročení, a proto musíte krok za krokem směřovat ke skutečné svobodě. Ti, kteří mají ET mysl, si to už mohou představit, protože to je to, co vám vyhovuje - ne omezení pozemského života. Teď vás omezují. Když si jich nebudete všímat, nic nedosáhli. Vyžaduje silnou mysl nereagovat na masku na obličeji, nechat se postavit do řady a kráčet podle šipek. Když reaguješ, mají tě tam, kde tě chtějí. Celý váš svět právě teď reaguje. Každý. A jak jsme diskutovali, využijí vaši reakci ve prospěch sebe sama. Záslužné je něco ignorovat, zůstat skutečně nedotčeni.

Sharon: Je těžké to ignorovat, když víte, co přijde.

Adama: Já vím. Pro mnohé je to tedy špatný postup, kterého se nemohou držet. Ale když nereaguješ, tvé vědomí to neovlivní a stále si udržuješ kontrolu nad svým životem a myslí. Okolnosti, které chcete vidět, vytváříte stále, navzdory všemu, co by vám mohli udělat. Snažte se nereagovat a pokračujte v provádění svých plánů. Nepovažujte lidi, kteří masky nosí, za jiné, než jste vy. Tito lidé mají nižší vědomí a nechávají se ovládat. To je rozdíl mezi vámi a nimi. Nejste ovladatelní.

Sharon: Vsadím se, že nejsem. Než opustím tuto planetu, musím toho ještě hodně změnit!

Adama: Lidé tě budou následovat, jak už to dělají, protože vědí, že jsi jejich cestou ke svobodě. Setkáme se, až se dostanete domů. Vytvoříme pod tvým domem propojovací tunel s loděmi, které zde přistávají. Bude to úžasný spojovací bod pro ty, kteří mají vyšší vědomí, hvězdné.Zdroj: https://sharonandivo.weebly.com/

Zpět