483 UDÁLOST 2020 - kosmické energie ovlivňují Zemi Michael Love

[ Ezoterika ] 2020-09-02

Informace z přímých éterických přenosů světelných sil zakotvených ve Sluneční soustavě a členů aliance uvnitř Země a na klíčových pozicích známých jako Bílé klobouky a Velké bílé bratrstvo.

S blížícím se novým zlatým věkem Vodnáře (start 21.12.20) přichází na cestě Sluneční soustavy zpět do světla centrálního Slunce další dávky gama světla z galaktického jádra! Rostoucí množství vysoce vibračního světla proudí do zemské atmosféry každý den a zvyšuje úroveň vědomí po celé planetě! Světlo je na Zemi záměrně vysíláno světelnými silami zakotvenými v zemské atmosféře, za účelem pomoci lidstvu při velkém vzestupu na 5D!

Úžasné bytosti se hromadně dostali do Sluneční soustavy Země na konci pozemského roku 2018 a úzce spolupracují se pozemskou Aliancí při přípravě na další úroveň evoluce lidstva. Čas, kdy na Zemi dojde k pozitivnímu evolučnímu skoku, označuje pozemská Aliance jako "Událost!" Událost již na Zemi nějakou dobu probíhá. Nyni se připravuje vrcholný energetický okamžich - průlom komprese. (pozn. 3D je doslova maximální úroveň komprimace). V okamžiku průlomu do atmosféry proniknou vysoké úrovně 5D světla z centrálního Slunce a to způsobí okamžitý upgrade všech DNA v tomto vesmíru, včetně planety Země!

Proroctví o této době, nebeská znamení provázející tuto dobu, veškeré síly pozemské Aliance a každý datový marker v tomto vesmíru ukazuje bezprostřední příchod velké doby, ve skutečnosti jen 3 pozemské měsíce daleko! Úžasný okamžik na evoluční časové ose Země se shoduje se zimním slunovratem. Otevřou se důležité nebeské hvězdné brány a temná epocha ustoupí nové, naplněné světlem!

Věci na povrchu se stávají superenergetickými, jak se přibližujeme k tomuto bodu v čase. Silné účinky blížícího se velkého posunu jsou již cítit. Lidstvo v současné době prochází velkým probuzením a 3D matrice byla těmito mocnými energiemi úplně otřesena! Aliance Země potvrzuje, že světelné síly zahájily závěrečnou fázi události zhruba před 28 hodinami. Všechny systémy jsou v současné době v energetickém stavu maximálního toku, protože nová světelná mřížka 5D začíná být online!

Observatoře pro sledování rezonance Země po celé planetě hlásí nepravidelné energetické vzorce, které se nikdy dříve neobjevily. Od včerejška je zaznamenávají svými zařízeními a nemají 3D vysvětlení, proč k nim dochází! Zemi právě teď prostupuje zcela nová frekvence energie, která na grafech zobrazuje superharmonický vlnový vzor! Nejnovější harmonická 5D gama světelná vlna přicházející na Zemi nyní trvá déle než dva dny!

Údaje pozemské Aliance ukazují, že za poslední pozemský týden se frekvence kolem planety dramaticky posunuly a hladiny kosmického záření přicházející do zemské atmosféry rostou a dosáhnou maximálního stavu před koncem pozemského roku 2020. Pozemská Aliance pečlivě sleduje nové energetické vzorce a bezpečnostní síly jsou ve vysoké pohotovosti. Dokončuje se nová pozemská 5D krystalická světelná mřížka.

Kosmická energie prosívá všechno a všechny na planetě a způsobuje, že všechny energie nižší vibrace rychle vychází na povrch a jsou transmutovány! Pro plnou integraci 5D energií do vrstev těl je čas být ve svém vnitřním duchovním jádru silný. Planeta dosáhla kritického bodu ve své historii a vývoji a bytosti Země se chystají udělat kvantový skok ve vědomí!

Vyšší říše se vnořují do 3D velkou silou a energetický tlak tohoto dimenzionálního střetu je ohromný. Můžete ho cítit ve svém těle a aurickém poli! S příchodem světla se formuje a vyvíjí nové 5D krystalové světlo, což způsobuje velká narušení, zejména v aurickém poli, fyzickém těle, mysli a emocích!

Změna frekvence tohoto rozsahu je náhlá, a může otřást vaším systémem. Vysokofrekvenční fotonové světlo mělo intenzivní dopad na starseeds planety Země, což vedlo k rekordnímu počtu silných symptomů vzestupu během posledních 7 dní!

Hlavní příznaky a symptomy vzestupu:

* příznaky podobné chřipce
* vlny nevolnosti
* tlak třetího oka
* zvonění v uších
* bolesti těla
* závrať
* nevyrovnanost
* pocit super únavy
* potíže se spánkem
* bušení srdce
* úzkost
* extrémní emoce
* zrychlená dehydratace
* nadýmání
* pocit dezorientace
* živé sny
* éterické přenosy informací

Doporučujeme hydrataci, péči o tělo i ducha, vyloučení stresu, odpočinek a spánek.... věnujte si péči. Současné příznaky vzestupu jsou výsledkem přirozeného procesu aktivace DNA, ke kterému dochází v celém tomto vesmíru! Plejáďané monitorují veškeré dění na planetě Zemi. Pomáhali lidstvu v různých okamžicích v průběhu věků a nyní jsou tu znovu. Zvláště v této skvělé době!

Doporučení: užívejte si života naplno. Soustřeďte se pouze na to, co právě teď máte rádi, a nedělejte si starosti s otřesy ve 3D matici! Hrajte si, poslouchejte dobrou hudbu, tancujte, bavte se uměním! Vzpomeňte si na dávné znalosti a budete vědět všechno! Důvěřujte svému srdci a buďte sami sebou, bez ohledu na to, co si kdo myslí. Buďte klidní uvědomte si, kdo opravdu jste. Meditujte každý den a budete plní světla. Používejte krystaly, které vám pomohou spravovat vaši energii. Prostě buďte vyšší bytostí, kterou již jste. To je vaše dědictví!

Lékem na všechno je příroda. Přirozené potraviny, slunce, voda, vzduch. Položte své tělo na zem. Nejvyšší pleiadiánské učení připomíná: "vibruj jen vysoko!" "Takto vystoupáš na vrchol vesmíru!"

Plejáďané říkají, že ke konci roku 2020 se vše dramaticky změní. (pozn. hurá, sundáme roušky). Jsi připraven?

Vše je v pořádku a jak by mělo být, protože v tomto velkém roce na planetě Zemi dochází k velkým evolučním změnám! Blíží se nová éra lidstva a brzy světlo promění vše na tomto světě. Přecházíme do další fáze akce 2020. Děkuji za příchod na Zemi v tuto dobu a za všechny velké oběti, které jste přinesli jménem celého lidstva!Zdroj: https://www.facebook.com/MICAHLIGHTANGEL/posts/2609173459331925

Zpět