482 Nehledají testy COVID "něco" Joseph P.Farrell

[ Ezoterika ] 2020-08-25

Objevují se podivné příběhy se zvyšujícím se důrazem na spolehlivost nebo nedostatečnou spolehlivost testů, přičemž některé naznačují, že testy tajně zahrnují (1) testování DNA a (2) sběr dat DNA. Tyto typy spekulací se zaměřily na podivné příběhy, jako ten guvernéra státu Ohio Mike DeVina, který se nejprve pozitivně testoval virus a poté, o několik hodin později, byl negativní!

To je voda na mlýn dnešních spekulací, uvedených v článku BOMBSHELL: podle koronavirových testů WHO je ve veškeré lidské DNA nalezena stejná sekvence.

Tento článek je tak krátký a úžasný, že ho cituji v plném rozsahu: Můj výzkum databáze NCBI pro nukleotidové sekvence vedl k ohromujícímu objevu. Jedna ze sekvencí primerů v testech WHO pro SARS-CoV-2 byla nalezena ve veškeré lidské DNA!
18místná sekvence primeru "CTCCCTTTGTTGTGTTGT" je uvedená v dokumentu WHO Coronavirus PCR Testing Protocol. Sekvence primeru jsou ty, které jsou amplifikovány během procesu PCR, aby byly detekovány a indikovaly "pozitivní" výsledek testu. Stalo se, že stejná sekvence 18 znaků, doslova, se také nachází na chromozomu 8 Homo sapiens! Pokud vím, znamená to, že testovací soupravy WHO by měly mít pozitivní test u všech lidí. Může to někdo vysvětlit jinak? (pozn. objevila se teorie, že si viry tvoříme sami)

Opravdu nemohu přeceňovat význam tohoto objevu. Přinejmenším by to mělo mít znatelný dopad na výsledky zkoušky.

Jinými slovy, ti, kteří si začali všímat podstaty testů na virus a jak je lze použít k (1) sběru lidské DNA a (2), snad k tajnému vstříknutí něčeho do nosní dutiny lidí, mohou mít důvod k obavám. Za předpokladu, že je článek pravdivý, a vzhledem k velkému počtu "pozitivních" testů, kdy vidíme "falešně pozitivní", se zdá být jako smysl testů zjištění, že testovaný je člověk. Proč je kladen důraz na testování každého?

Na konferenci o tajném vesmírném programu v roce 2015 v Bastropu v Texasu jsem upozornil na myšlenku, že náhlý nárůst společností pro testování DNA, které geneticky "odhalují vaši historii předků", může být skrytým způsobem hledání těch, kteří vypadají jako homo sapiens sapiens, ale nejsou. Jediným způsobem, jak zjistit, zda taková populace mezi námi existuje, je testovat genetiku. Proč by se aplikoval do virového testu primer, který je v zásadě společný všem lidem, a pak se trvalo na tom, aby se všichni nechali testovat? Možná je to přesně to, jak nalézt takovou populaci. To neznamená, že virus je falešný a že pozitivní testy jsou podezřelé. Předpokládá se, že možná pod rouškou demo plánu ve skutečnosti hledají něco, respektive někoho jiného. A možná to je hlavní důvod, proč se počet "případů" zdá být tak vysoký, zatímco skutečná míra úmrtnosti je tak nízká.

Zní to jako spekulace. Negativní testování by mohlo být negativní na lidstvo.

Zdroj: https://gizadeathstar.com/2020/08/are-those-covid-tests-searching-for-someone/

Zpět