4820 Krym - místo aktivace civilizačních kódů Ojlit

[ Ezoterika ] 2023-08-02

Systém učitelů
Q: Co je Krymto za místo. Proč je vždy tolik pozornosti a touhy, mít toto území ve svém státě.
A: Mnoho lidí se na to ptá, ale nechápe pravý význam. Žádají to z úrovně hmotného světa, ale informace leží ve vyšších vrstvách. Tato oblast má přímé spojení se Siriem. Tento kanál byl vždy aktivní, předával kódy pro rozvoj lidské civilizace. Nezáleží ani na tom, jestli lidé rozumí nebo ne. Stačí zde chvíli pobýt a tyto kódy si člověk může odnést a distribuovat jinam.

Q: A ti, kteří zde trvale žijí.

A: Záleží na úrovni vědomí. Probuzení a pochopení zde není více než 3% populace. Ale jsou to velmi silné světelné duše. Zástupci jiných civilizací, kteří se v této inkarnaci rozhodli přenášet informace ostatním.
Místo není spojeno pouze se Siriem. Zde se snadno aktivují kódy mnoha civilizací. Proto je o toto místo velký zájem po celou dobu jeho existence.

Q: Je něco konkrétního, co musíte udělat, když jste tady?

A: Ne, stačí pochopit procesy. Pokud existuje důvěra a přijetí a úroveň vědomí to dovolí, pak si každý vezme, co potřebuje.
Je důležité udržet teplo svého srdce a dát mu prostor. To platí nejen pro Krym, ale i pro jakýkoli kout planety. Krym je ale posvátné místo. Proto je třeba s ním zacházet stejně opatrně jako s křišťálovou vázou.

Q: Zdravím Strážce regionu Krym. Celou dobu vidím nad poloostrovem pyramidu. co to je?

A: Vidíte to jako pyramidu, ale ve skutečnosti v tomto místě proudí energie.
Energie poloostrova jsou na různých místech různé. Obecné pozadí odpovídá tomu, co vy, lidé, nazýváte místem síly. Ne každý je cítí... Pro některé je obtížné vnímat takovou úroveň energie, ale většinou to tu všichni milují. Myslíme lidi. Jsou zde energie úrovně vyšší než 4D. A ty duše, jejichž úroveň vědomí překročila tuto podmíněnou hranici, se zde cítí jako doma, harmonicky. Samozřejmě nemluvíme o všech lidech. Jen upřesňujeme podrobnosti. Toto je energetická pyramida, která jde do vesmíru. Dá se to přirovnat k mobilním věžím, které máte. Komunikuje se všemi.

Q: Je o toto místo ve vesmíru zájem?

A: Rozhodně! Stejně jako o všechna místa moci na planetě. Na těchto místech je mnohem snazší komunikovat s lidmi. Ne nadarmo lidé usilují o místa moci. Každý člověk je přesně tam, kde má být. Lze navázat komunikaci s těmi, s nimiž existují společné energetické civilizační kódy.

Q: Jaká místa jsou spojena s jinými civilizacemi?

A: Na Uralu je mnoho míst spojeno s Plejádami. Bajkal-Sirius, Plejády, Drakoni. (jak jsem pochopil červení draci).

Zdroj: https://absolutera.ru/article15393

Zpět