4808 Hematologická zdravotní tvrzení vyletěla v roce 2022 o 522 % Belle Carter

[ Realita ] 2023-08-02

Bývalý správce portfolia Blackrock a renomovaný datový analytik Edward Dowd nedávno našel prostřednictvím britského platebního systému (PIP), že hematologické příhody za roky 2020 až 2022 vzrostly o 522 procent, stejné období, kdy probíhala pandemie Wuhanského koronaviru (COVID-19).

S naší pracovní silou se děje něco, co jsme nikdy předtím neviděli, ̎ řekl zakladatel Phinance Technologies během vystoupení 18. července v ̎Ask Dr. Drew. ̎

Signály, které zde najdeme, jsou jen směšné a vypadá to jako zastírání, ̎ dodal v souvislosti s alarmujícím nárůstem postižení po zavedení mRNA vakcín. Pokračoval v projekci snímku zobrazujícího roční PIP platby podle tělesných systémů s použitím různých metrik pro uvedené období. ̎Trendy byly stabilní (před lety) a pak to explodovalo. ̎
Chci říct, že tohle je proti trendu, který jsme analyzovali od roku 2016 do roku 2019. Je to procentuální nárůst oproti trendu, ̎ vysvětlil s odkazem na případy související s krví. Poukázal také na to, že podle grafu začaly zvýšené nároky v různých tělesných systémech v roce 2020 pomalu, v roce 2021 nabraly na rychlosti a v roce 2022 explodovaly. ̎Děje se něco, co poškozuje populaci UK, ̎ uzavřel.

Přehled rapidních nárůstů příhod tělesných systémů:
nárůst o 522% hematologických případů; sluchové - 121 %; kardiovaskulární - 121 %; dermatologické - 138 %; endokrinní, metabolické a termoregulační - 156 %; gastrointestinální - 145 %; genitourinární - 143 %; imunitní - 115 %; neurologické - 107 %; a psychiatrické - nárůst o 124 %.

Údaje jsou skutečné nároky na zdravotní ošetření, které byly vyúčtovány a zaplaceny. Uvedeny byly základní příčiny. ̎Tato čísla jsou procentuálně šílená, ̎ poznamenal Dowd během rozhovoru. Také je alarmující, že nárůst nároků souvisejících s krví odpovídá standardní odchylce 61. Při standardní odchylce 0,3 % případů je to na Wall Street velký problém. ̎Někdy vidíme extrémní události s 6ti standardními odchylkami, a to je podivné, ̎ dodal. Tohle je však ohromující 61násobná standardní odchylka.

Je to jako pravděpodobnost, že se poblíž Země objeví černá díra a my se za dva roky vcucneme. ̎ Není to něco, co se pravděpodobně stane omylem, ̎ zdůraznil.

Na začátku roku 2021 Dowd zaznamenal nárůst zpráv o náhlých úmrtích mezi sportovci a mladými lidmi po celé zemi. Shromáždil důkazy z pojišťovnictví, pohřebních ústavů a vládních databází, aby odhalil nárůst náhlých úmrtí mezi Američany v produktivním věku.

Twitteroví stoupenci novináře @VigilantFox pro svobodné občany, který zveřejnil rozhovor, odpověděli na vlákno s vděčností Dowdovi za potvrzení toho, jak mRNA vakcíny představují vážná zdravotní rizika. Chiropraktik Dr. Ralph Sciullo potvrdil závážnost COVID a Long COVID následků. ̎Nebudou to vysvětlovat. ̎ Lékařská komunita je v režimu popírání a zakrývání. Po 50 letech jsem ztratil přátele, kteří jsou v lékařské profesi, protože jsem se odvážili říkat negativní pravdy o injekci. Pokud ti dobří přiznají, co udělali, dokážete si představit, jak zpracovávají svou vinu? ̎ @Trinka2020

Další napsal: ̎Náš přítel zemřel 5 týdnů po diagnóze rakoviny krve začátkem tohoto roku. Dříve fit a zdravý. 50. let, dvě dospívající děti. Plně nabodaný.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/08/02/hematological-health-claims-skyrocketed-522-above-trend-in-2022/

Zpět