478 Pravda k odhalení Pita

[ Ezoterika ] 2020-08-30

Isis za Galaktickou federaci
- zkráceno -
A.: Připravte se, protože se přicházíme zjevovat. Možná vám bude divné, když uvidíte jasná světla na obloze ve dne nebo v noci. Nepochopíte hned, co se stalo, a když se světlo začne přibližovat k vám, vaše první reakce bude možná panika, ale v celém svém těle a srdci pocítíte mír. Mír bude jazyk, který používáme.

Trump dělá co může s pomocí speciální skupiny hvězdných bytostí, včetně Ashtara. Budete rozumět a možná dostanete kódy na lodích nebo na svých mobilních telefonech. Vakcína je pro vaši DNA velmi nebezpečná. I když demokraté vědí o věcech, které Trump dělá, a o veškeré pomoci, kterou má, nezastavili se, chtějí vládnout světu. Možná nevěříte zprávám o pedofilech. Diskutujeme o tom, jak odhalit pravdu, protože pro některé lidi je příliš těžké přijmout, že se tyto věci dějí. Očekáváme, že začne být odhalena pravda.

Vaše Vyšší Já začne otvírat další úroveň vědomí. Nejprve uvnitř vás ve vašich buňkách a později budete cítit, jak tyto vibrace narůstají po celém těle. Možná ucítíte nebo pocítíte nepohodlí ve svém těle, protože vibrace pracují na transformaci a uzdravení sebe i celého těla. Občas můžete v mozku vidět zářivé světlo, které spojí vaše dvě hemisféry, budete mít pocit, spojení všech schopností a že se váš život mění. Pocítíte ve svém srdci velkou radost.

Nejdříve je třeba vyčistit váš mozek, protože vaše staré myšlenky, vaše hmota, možná váš lidský intelekt se budou snažit vše zpochybňovat. Konečně se budete cítit mnohem lépe.

A každý na Zemi, každá bytost, nejen člověk, ale bytosti na Zemi, nyní pochopí, že přichází něco velkého. Nikdo nemůže zastavit bouři vědomí, světla a svobody. Nikdo to již nemůže zastavit, protože hlavní Stvořitelka, pokud ji můžeme takto pojmenovat, se rozhodla zahájit zjevení, všechna odhalení, protože většina vlád jsou připraveny na odhalení. Existují však některé vlády, které se stále bojí. Nevidíme je však jako zlé bytosti, protože pro ně je to jejich obvyklý způsob žití. Nemají ohled na lidskou bytost. Považují lidskou bytost za odpad, méně než zvířata.

Pro vás, lidskou bytost, je to opravdu nebezpečné, protože nemají povědomí, že byste mohli mít vysoké vědomí svobody a světla. Ale vědí, kdo jsme my, a připravují se bojovat proti nám, ne proti lidským bytostem. Ale pokud vás budou muset použít proti nám, nebudou váhat. Dozvíte se velké zprávy o zpěvácích, hercích, kteří těmto lidem od Satana prodávají svou duši. Satan ve skutečnosti není člověk. Je to skupina, vědomí, zlé vědomí, které začalo před 27 000 lety, aby se pokusilo ovládnout svět a zejména lidské bytosti, protože pochopili, že lidské bytosti mohou být jejich otroky.

Tyto bytosti teď mají časový limit a ten je opravdu, opravdu blízko. Budou se snažit urychlit svůj plán k dosažení svého cíle. Jste moudří a inteligentní a máte důvěru v sebe sama, a tato důvěra poroste po celém světě a je důležité, abyste věřili sami v sebe a sdíleli to s ostatními. Protivníci dělají vše pro to, aby vás umlčeli.

Ale máte v sobě sílu a zasloužíte si krásný život, který k vám přichází, protože dáváte tolik síly, tolik úsilí, tolik lásky, sdílíte tolik ze sebe a stále bojujete a odhalujete pravdu. Velká vlna vyčistí celou Zemi, ne Matku Zemi, ale věci, kterým lidé věřili celý svůj život. Sdílíme s vámi bezpodmínečnou lásku. Až to lidé to pochopí, na Zemi začne růst mír.

Díky lásce se celá vaše mysl změní. Změní se všechny vaše schopnosti, všechny vaše činy, vaše slova, váš způsob hovoru. Jen vy víte, co ve vás vyroste.

Všichni lidé dostanou zprávy do svého telefonu. Obdrží zprávu, která jim řekne, co mají dělat. Všechny televizory na světě budou jeden kanál. Vše v televizi se bude překládat do vašeho místního jazyka po celém světě. Nemůžeme se dočkat. První oznámení vydá Bílý dům. Nejsem si jistý, zda prezident Trump dá oznámení celému světu na všech kanálech. Bude to velmi velká bouře, protože ne každý věří, že Trump je dobrý člověk. Trump byl vybrán kvůli svému charakteru, jeho síle a způsobu, jakým vede svůj život. A bylo důležité mít člověka jako on. Mysleli jsme si, že možná bude dobrou volbou žena, ale nakonec se Rada rozhodla nasadit muže. Pak jsme si museli vybrat, která země může ovlivnit svět, prezident, který může upoutat pozornost celého světa. A nakonec jsme se rozhodli správně.

V sobě víte, že k popravám dojde, ale rozhodli jsme se neukazovat světu popravy, ale seznam těchto osob. Mnoho z nich jsou lidské bytosti, protože souhlasili, že prodají svou duši. V zákoně bytí člověkem je důležité mít popravu. To není to, co jsme chtěli, ale chápeme, že to nemůžeme změnit. Rozumíš tomu?

Fran: Ano, věc, která se týká všech, spočívá v tom, že lidé budou tak šokovaní a tak naštvaní, že to způsobí obrovské boje a nepokoje. To je problém, a proto chápu, že jsme požádáni, abychom se cítili vyrovnaně, zůstali vysoko a snažili se lidi uklidnit, ale existují limity, že?

A: Ano, rozumíme. Proto jsme vás požádali, abyste poslali nejsilnější Lásku, kterou můžete mít, abyste se mohli dotknout a spojit se se všemi. Možná budou popraveni někteří lidé s krásnou tváří a krásnými slovy a lidé nebudou chápat, proč tak okouzlující a krásná osoba. Za krásnou tváří může být ďábel.

Nemůžeme to vysvětlit celému světu, protože teď nemáme čas. Stalo se to dnes, protože opravdu chápete, že vědomí se transformuje a mění a přichází velmi velká změna. A chceme, aby se celé Lidstvo posunulo na další úroveň vědomí. Reptiliánské bytosti chtějí zabít 90% lidstva. Nemůžeme připustit, že zabijí většinu lidí a zbytek nechají jako otroky, aby znovu začalo to, co dělali před tisíci lety.

V květnu jsme lidem řekli, že zjevení začne a nyní jsme v srpnu a zjevení právě začíná. Není možné čekat déle. Uvidíte naše kosmické lodě nad vaším domem nebo v oblacích. Možná jste si všimli, že mraky mají velmi zvláštní podobu. Uvnitř těchto mraků jsou malé kosmické lodě, v závislosti na světle nebo větru, mohou být modré nebo zlaté. Všechny ty malé lodě jsou teď kolem vás, protože když začne odhalení, jejich cílem je chránit vás. Všechny tyto malé lodě jsou po celém světě, aby chránily lidstvo. Takže se nebojte.

Vaším úkolem bude vždy být to, kým jste. Nezapomeňte, odkud jste přišli na tuto Zemi. Rozhodli jste se přijít na Zemi podporovat vědomí Světla. Jste velmi vysocí mistři světla. Ve vědomí lidské bytosti si neuvědomujete, kdo jste, a to je správné, protože kdybyste si teď uchovali celé své vědomí, dospělo by zpět do vašich minulých staletí, kdy jste byli zabiti pro vaši víru. A teď nechceme, abyste byli zabiti.

Vakcína změní to, kým jste, a ztratíte spojení se Světlem. Trumpova administrativa zajišťuje, že vakcína nebude povinná a bude očištěna, takže to není to, co plánovali. Zastavili jsme účinek 5G a zastavili jsme účinek HAARP, a proto fouká mnoho větrů, které ovlivňují mraky. Když prší, deště čistí chemikálie, které vypouští do vzduchu. Voda sráží tyto chemikálie na Zemi.

Máme technologii k čištění Země, protože určitě víte, že existuje mnoho minerálů. Používáme minerály k transformaci těchto chemikálií tak, aby byly přirozenější. Konstituce Země, zem, písek, krajina je schopna přeměnit všechny chemikálie. Když chemikálie padnou na zem, vsakují se s vodou dolů do spodních vod. Zastavíme chemikálie, než vstoupí do spodních vod, protože kdyby se k nim dostali, byli by všichni lidé otráveni. Víme, že jste čekali dlouho. Teď jsme tady, abychom vám řekli, co se děje, protože víme, že jste ve spojení s mnoha lidmi. Je velmi důležité vám všechny tyto novinky sdělit. Stimulovali jsme kanál, aby s vámi měl toto setkání. Nevíte, jak jsme šťastní, že odpověděl.

Fran: Budou v tomto roce volby, nebo budou odloženy?

A: Volby budou velmi odlišné. Opravdu vám nemohu říci, co se stane, protože Trump dokončí svůj mandát, nechce pokračovat. Bude tedy rada, skupina osob, které budou vládnout, nikoli světu; každá země bude mít vládu rady. Všechny hranice zmizí.

Fran: No, to zní jako NWO.

A: Ne tak docela, protože nyní nebudou zlí mimozemšťané. Různé země se spojí stejným jazykem a stejným způsobem života. Můžete země nazývat stejně jako nyní. Nějakou dobu bude trvat, než vědomí vzroste natolik, že každý bude mít integritu a svědomí, a vláda nebude opravdu potřeba. Existuje mnoho lidí, kteří s tím nesouhlasí, protože jsou ve třetí dimenzi vnímání. Chtějí si nechat peníze a nechtějí přijít o to, co mají teď.

Fran: Takže co se s nimi stane?

A: Nemají na výběr, protože mnoho lidí chce tuto změnu. Mnoho lidí čeká na tuto změnu tak dlouho.

Fran: Kdo se stará o zachráněné děti z podzemí? Nejsou zvyklí žít na slunci a jsou zraněni.

A: Existují lidé, kteří se o ně starají. Jsou připraveni svými informacemi, mají tréning na udržení těchto dětí. Zpočátku to bude těžké, protože existuje tolik lidí, kteří se bojí. Ty děti se velmi bojí dospělých, bojí se uniformy, bojí se toho, jací jsou lidé, takže nemohou rychle kontaktovat celý svět. Přizpůsobí se, ale připravenost na život bude nějakou dobu trvat.

Některé z nich nemají jména, protože byly ukradeny rodičům jako novorozeně. Pro tyto zlé bytosti by bylo snadné dělat s těmi dětmi co chtěli, protože nemají žádnou totožnost. Máme technologii, která jim pomáhá uzdravovat se.

Fran: Došla mi paměť na záznamníku, zbytek byl hlavně poděkování za tyto informace a rozloučení. A byla velmi potěšena, že jejich zpráva byla přijata a bude podle potřeby sdílena.

Zdroj: https://sananda.website/goddess-isis-via-pita-august-28-2020/

Zpět