4755 Krystalické vědomí: Čistící zbytkové energie Natalie Glasson

[ Ezoterika ] 2023-07-22

Zdravím milované bytosti světla. Jsme Krystalické vědomí. Jsme duch, duše, podstata na vnitřních rovinách krystalů, které zažíváte na Zemi. Jsme kolektivní vědomí. Dnes přicházíme s duhovým světlem, konkrétně s fialovým. Naším cílem je očistit. Chceme očistit zbytkové energie z vašeho bytí. Možná se ptáte, co znamenají zbytkové energie. Mluvíme o energiích, myšlenkách a emocích, které vám již neslouží. Mluvíme o jizvách nebo energiích, blocích, které zůstaly po vyléčení zranění. Mluvíme o kořenech, které se do vaší bytosti dostaly z různých zkušeností - dokonce i z různých spojení a vztahů, které vám již neslouží.

Mohou to být i kořeny z jiných životů, které ve své současné realitě jednoduše nepotřebujete. Když mluvíme o zbytkových energiích, mluvíme také o negativních energiích, které se ve vaší bytosti nashromáždily z vašeho vnějšího prostředí; o negativních vlivech z jídla, vody nebo nápojů, které konzumujete. Mluvíme o blocích, omezeních, zavazadlech, která jste se možná rozhodli nosit s sebou, ale už je prostě nepotřebujete. Někdy můžete mít otisky z určitých vztahů nebo životů či zkušeností, může existovat otisk, který zůstává, dokonce i v buňkách vaší bytosti. Možná si budete chtít udělat chvilku, abyste se zeptali/poznali/pochopili nebo si uvědomili jakékoliv zbytkové energie ve vaší bytosti, které již nejsou potřeba. Ve skutečnosti již nejsou zapotřebí všechny zbytkové energie. Není nutně potřeba rozumět zbytkovým energiím, je pouze potřeba záměr očistit a vyčistit. Je to jako čištění špíny a prachu uvnitř vaší bytosti, vašeho aurického pole a vašich buněk. Může to probíhat i v orgánech a aspektech fyzického těla. Nyní jsme my, Krystalické vědomí, mocnými čističi a vyzýváme vás, abyste přivolali naše duhové a fialové světlo, aby proudilo přes vaši bytost a skrze ni, s cílem vyčistit zbytkové energie, které již nejsou potřebné.

Toho můžete chtít dosáhnout, když jste v blízkosti vody, ve sprše nebo ve vaně, nebo i když máte jednoduše nohy položené ve vodě. Energie vody a duchové podporují očistný proces a krásně spolupracují s našimi energiemi. Když se otevřete a umožníte nám, abychom proudili skrze vaši bytost a dosáhli s vámi všeho, co je třeba, můžete se jednoduše uvolnit a užívat si tento proces. Můžete si představit duhu fialového světla, která proudí přes vaši bytost a skrze ni. Uvědomte si všechny vhledy, vzpomínky, pochopení, dokonce i bolesti, které se objeví, a pokud se objeví, nasměrujte na ně naši energii, aby podpořila hlubší očistu. Toho lze dosáhnout jednou za měsíc, abyste podpořili své vibrace, které zůstanou vysoké, jasné a čisté. Lze ji také provádět po traumatickém zážitku nebo po rozrušení v jakékoli formě. Výsledkem je, že tyto zbytkové energie již nebudou ovlivňovat vaši bytost. Je to, jako byste s sebou již nenosili písek nebo špínu, a tak tvoříte spíše z čistších vibrací své bytosti než ze zbytkových energií. Znamená to také, že se vám může snadněji meditovat, snadněji se soustředit, uvádět projevy do pohybu a tvořit - to vše snadněji a plynuleji. Možná zjistíte, že vaše tělo je živější a jasnější, vaše emoce vyrovnanější a vaše mysl klidnější. Doporučujeme vám, abyste s námi v této době spolupracovali a prožili hlubokou očistu. Často se stává, že čistíme věci, o kterých jste ani nevěděli, že jsou přítomny. Máme vás velmi rádi. Jsme Krystalické království a vědomí a děkujeme vám.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/07/22/the-crystalline-consciousness-cleansing-residue-energies/

Zpět