475 Osvobození Jamye Price

[ Ezoterika ] 2020-08-28

V srpnu došlo k vnitřnímu posunu. Byly občasné dny, kdy jsem měl pocit, jako by byla magnetosféra tak tichá, že jsme byli ve chvílích resetu. Pak časy, kdy to bylo tak silné, že to bylo ohromující. Energie budování hybnosti byla silná, protože věci se vynořovaly, aby mohlo dojít ke změně. Byl to měsíc hlubokých vnitřních změn, které reformovaly energetickou strukturu. Září bude v tomto toku pokračovat. Lví brána otevřela nové úrovně odpovědnosti, což znamená novou úroveň kreativity.

Září je začátek intenzifikace změn. Energie osvobození. Nezdravé vazby se lámou, již nemůžeme brzdit naši svobodu v další fázi uvolňování hustoty. Existují omezení, která jsou z různých důvodů dočasně prospěšná, ale v určitém okamžiku musí být stará omezení odstraněna, aby bylo možné zažít novou úroveň svobody.

Není vždy snadné najít Lásku uprostřed výzvy. To je důvod, proč konzistence, stejně jako cvičení, buduje sílu a flexibilitu pro udržení schopností. To, co začalo v srpnu a pokračuje v září, je zesílení sebelásky pro posílení energetické a tedy fyzické struktury. Odpuštění, uklidnění a rozhodnutí, která podporují zdravé prostředí pro vás i ostatní. Září umocňuje to, co bylo letos konzistentní - neuvěřitelná změna. Změna je vždy dobrá, i když to není vždy snadné - protože život se vždy vyvíjí směrem k větší lásce, která je jádrem spojení.

Zdroj: https://spiritlibrary.com/jamye-price/september-2020-ascension-energies-freedom-bound

Zpět